Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy a férjemet az anyja kisfiamnak szolítja felnőtt ember létére?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan fura, és nemcsak kisfiamnak szólítja, hanem a hÁttérből osztogat tanácsokat a "kisfiának" hogy neki(!) jó legyen.. Azt érzem, mintha ellenem lenne..
2015. ápr. 2. 13:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
57%

Apukámat is fiamnak, kisfiamnak szólítja a mama, meg a dédi néha pedig már 50 is elmúlt.


A mama egyszer azt mondta, hogy addig gyerek marad valaki amig élnek a szülei.

2015. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
57%

Engem a szüleim kislányomnak hívnak, sőőőt anyukám néha azt is mondja, ha jó kedve van, hogy kislánykám, pedig 29 vagyok. :)

Férjem 35,anyósom kisfiamnak hívja vagy kicsimnek. Soha fel se tűnt, szerintem tök normális.

2015. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
59%
Igen normális, a szomszédunkban egy 35 éves 120 kilós nőt a fele akkora anyukája kicsimnek hív. Én jót röhögtem rajta, de beláttam, neki még ő a kicsikéje.
2015. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran mondom a gyerekemnek, hogy "fiam".

Pedig a lányom.

2015. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
hátjó, akkor sokak szerint nem fura . szerintem az. köszi a normális válaszokat!
2015. ápr. 2. 17:46
 26/38 anonim ***** válasza:
40%
Anyósom kicsikének meg életemnek hívja a fiát. Engem nem zavar, miért is zavarna? Örülök, hogy szeretik egymást, nem valami mérgező családba kerültem.
2015. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs vele semmi baj. Engem legalábbis nem zavar. Az én anyósom is szokta így hívni a férjemet. Szerintem aranyos:) Amúgy a férjem a kedvence, 1 szem fiú. Ez kb nyílt titok.... Van még 2 lánya is.
2015. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem neked nem az a bajod hogy kisfiának szólítja, hanem hogy tanácsokat osztogat a háttérből.

Ha 2 ember között normális a kapcsolat, teljesen mindegy hogy szólítják egymást, ha tényleg szeretettel szól neki :)

2015. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
29%
Nekem inkább az furcsább, amikor a párok "Kicsim"-nek, "Macikám"-nak, "Életem"-nek szólítják a párjukat. Aztán a következő párjukat megint "Életem"-nek.
2015. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
28, igen igazad van... az zavar,hogy tényleg úgy is viselkedik,mint a kisfia..nincs önálló véleménye, ha valamiben dönteni kell, azonnal fut(!) anyucihoz, és az lesz amit mond neki..Miatta utasított el pl. egy jobban fizető állást is mert az anyja azt mondta, hogy szerinte ne..
2015. ápr. 2. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!