Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy a férjemet az anyja kisfiamnak szolítja felnőtt ember létére?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan fura, és nemcsak kisfiamnak szólítja, hanem a hÁttérből osztogat tanácsokat a "kisfiának" hogy neki(!) jó legyen.. Azt érzem, mintha ellenem lenne..
2015. ápr. 2. 13:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
46%
És akkor mi van?neki akkor is a kisfia marad,ha ép betölti a 100évet.ha nincs gond csinálsz magadnak csak anyóst tépjük szét.Neked anyád nem szokja mondani kislányom?
2015. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
82%
Az én 38 éves paromat is kisfiamnak vagy kisszivemnek hívja az anyukája, szimplán szeretetből, nem pedig azért hogy lekicsinyítse. Én is mosolygok néha rajta, hogy az én nagy erős és határozott páromat így hívja. De ez egy olyan jóleső mosoly :)
2015. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%

Engem is kislányomnak szólítanak a szüleim és a férjem is még mindig fia a szüleinek, tehát nem furcsa.

Tanácsot meg kérek magamtól is a szüleimtől, mert nem egy vadidegen véleményére fogok tenni ha valamiben bizonytalan vagyok.

2015. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen,teljesen normális ,hiszen mindig a gyereke marad .

Az a nem normális,ha egy felnőtt férfi ember nem tud elszakadni az anyja szoknyája alól ,nem eszi meg más főztjét,és előrébb helyezi a feleségénél és a gyerekeinél is . De hangsúlyozom,hogy ennek semmi közé hozzá,hogy szolítják egymást. Meg kell becsülni,amíg vannak szülei az embernek .

2015. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy a gyereke marad, ezzel nincs is gond, csak az a baj, hogy nem ti élitek át, így teljesen elmagyarázni se lehet, hogy milyen.. úgy is bánik vele mint a kisfiával.. :S

Egyébként nem értem..miért nem lehet normális stílusban leírni a véleményeteket? :D

Ne itt vezessétek le, hogy (szexuálisan) frusztráltak vagytok...

2015. ápr. 2. 13:50
 16/38 anonim ***** válasza:
11%
Ki nem írt normálisan? Csak mert végig olvastam a hozzászólásokat és az egyetlen frusztrált alak itt te vagy.
2015. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
33%

Számomra egy kicsit furcsa.

Az meg még furcsább, hogy úgy tűnik gyerekként kezeli, mintha kisfiú volna.

Az igaz, hogy számára mindig a kisfia marad, ezt a megszólítást én nem alkalmaznám mások előtt.

A férjed mit szól ehhez a megszólításhoz?

2015. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, inkább te vagy frusztrált, meg irigy és féltékeny az anyjára. Tipikus. Az ilyen kérdéseknél (mert már volt egy jópár ilyen) mindig felvetődik nálam, hogy miért szinte csak a nőknél fordul elő, hogy utálják a pasijuk anyját? Jellemző, ki akarják sajátítani maguknak a férfit. Tudom, neked az lenne a legjobb ha megszakítaná vele a kapcsolatot . Attól, hogy te utálod a szüleid, más még szeretheti a sajátját, sőőt tanácsokat is kérhet, amit vagy megfogad, vagy nem.
2015. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
26%
Téged sose hívott az anyukád lányomnak, vagy kislányomnak? Te sose fogod a gyermekedet kisfiamnak, vagy kislányomnak szólítani? Ha felnőnek a gyerekeid nem fogod azt érezni, hogy a kisfiad maradt, vagy kislányod maradt akár 50 évesen is, miközben te 80 vagy? Ezen a "kisfiam" szón nem szabadna megütköznöd, inkább a saját kérdéseden.
2015. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
39%
Normális, nálunk apukámat még 50 éves korában is kisfiamnak vagy "Kicsinek" hívta a nagyim.
2015. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!