Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiszteletlenség a házastársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlenség a házastársal ha a feleség nem vigyáz egészségére, nem szedi pontosan a vérnyomás és cukorgyógyszert és már semmilyen erőfeszítést nem tesz jelentős túlsúlya mérséklésére?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
PCOS - re fogja, hogy ő hormonbeteg, de akkoris valamennyit fogyhatna.
2015. ápr. 8. 10:59
 12/73 A kérdező kommentje:

Házastárs több százezerért vett futógépet, igyekszik biztosítani felesége számára a lehetőséget, hogy mozoghasson.

Étkezésben is segíti.

Viszont passzív agresszióval reagálja le felesége viselkedését, nem beszél dolgokról, például, hogy azért szűnt meg a szexuális közeledése is teljesen, mert haragszik a feleségre és így nem kívánja.

2015. ápr. 8. 11:05
 13/73 anonim ***** válasza:
0%
Te ki vagy kerdezo??
2015. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség saját magával szemben és a családjával szemben, ha valaki ennyire elhanyagolja az egészségét. Egyszer csak hirtelen lerobban, a kórházban köt ki, aztán majd elgondolkodik, hogy vajon jól csinálta-e eddig. Sajnos nem tudsz a pároddal csinálni semmit, amíg ő nem látja be, hogy rossz úton halad. Persze az is jó lenne, ha nem szekálnátok naponta 10 X , talán önmaga rá fog jönni, hogy ha nem érzi jól magát, akkor mégiscsak tennie kellene ellene valamit, legalább a gyógyszereit be kellene venni. De van még egy megoldás: íratkozzon be egy agykontroll tanfolyamra, ahol meditációval tudnak mindenféle betegséget gyógyítani. Vagyis a beteg saját magát tudja meggyógyítani meditációs gyakorlatokkal. Nézzétek meg ezt a videót, de ezen kívül nagyon sok van, ahol a beteg meggyógyult: https://www.youtube.com/watch?v=8776mSuxy4k
2015. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
21%
na neeee :D én is PCOS-os vagyok és én is ezzel takaróztam, mikor a párom mondta, hogy picit elkéne járni futni, mert gyülekeznek a fölös kilók. A PCO miatt senki nem fog 120 kilóra hízni! Ez egy oltári nagy kifogás és önsajnáltatás, hidd el! PCOS-os voltam akkor is, amikor a 176 cm magasságomhoz 54 kg testsúly párosult és PCOS-os voltam akkor is, amikor 72 kilósra híztam a mekis kaja és a töménytelen narancslé, meg energiaital miatt. Futni nem volt kedvem, helyette azt mondtam a páromnak, hogy "én erről nem tehetek, a petefészkem és a palyzsmirigyem miatt híztam el". Na, akkor lettem volna csak igazán hihető, ha ezt úgy mondom, hogy a kezemben egy sajtburgert tartok...
2015. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
89%

sokre megy szerencsetlen a futogeppel 120 kilosan?!

Pontos (kiszamolt) etkezesei terv, rendszeres, de az izuleteket kimelo edzes

Es ami a legfontosabb a ferj es a gyerekek se tomjek magukba a csokoladet, sutemenyeket, chipset! Mindenki egye ugyanazt! A cukorbeteg (PCOS) stb. dieta, nem dieta a szoszoros ertelemben, hanem mindenki szamara kovetendo, egeszseges, kiegyensulyozott etkezes!

2015. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
67%
15 vagyok, még az lemaradt, hogy én több tízezer forintért vettem tök fsza futóruhát, hogy mehozza a kedvemet a futáshoz, aztán 1 hónap szaladgálás után azt mondtam, hogy nem tudok kimenni futni, mert görcsöl a petefészkem, meg amúgy is kifogytam már a futóruhámból, a cipő meg feltörte a körmömet. Pedig én isten bizony mennék és nem rajtam múlik......... (hahaha, saját magamat kiröhögöm!)
2015. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a feleségnek nagyfokú szeretet és önbizalomhiáya lehet, valószínűleg az életkedve 0. Nagyon sajnálom. A futógép helyett nagyon sok ölelésre, simogatásra, közös kirándulásokra és beszélgetésekre lenne szüksége. Ezek lennének azok, amik meghoznák az életkedvét is. Éreztesse vele a házastárs a nőiességét, valószínűleg nagyon el van keseredve és nem érzi már nőnek magát csak egy háztartási robotgépnek. Itt a férfinak kellene jobban tisztelni a nőt.
2015. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan!

Tamogatas, nem ba..tatas!

2015. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:

Futópad 120 kg-os embernek?

Nagy segítség lehet a férj :) Biztos nagyon jó tanácsokat ad :D

Ez nem tiszteletlenség, és nem a házastárssal szemben.

Legnagyobb felelősséggel saját maga és a gyerekek iránt tartozik.

Szerintem ezt inkább lelki oldalról kéne megközelíteni. Biztosan van valamilyen oka, hogy ennyire az evésbe menekült, és hogy ilyen a viszonya a férjével. Én szakember segítségét kérném. Talán eleve rossz az egész házasságuk, és nem emiatt, hanem már korábban is az volt.

2015. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!