Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiszteletlenség a házastársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlenség a házastársal ha a feleség nem vigyáz egészségére, nem szedi pontosan a vérnyomás és cukorgyógyszert és már semmilyen erőfeszítést nem tesz jelentős túlsúlya mérséklésére?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

Feltételeztem, hogy valaki előbb utóbb kifogy az érvekből, és azzal fog jönni, biztos 200 kg vagyok és önigazolást keresek. Nos, ez mellé.. Viszont pontosan olyan kapcsolatom volt, mint a kérésben említett, és pontosan úgy fogytam le, ahogyan írtam. Személyes tapasztalat. Úgy gondolom, ha rózsaszín álomvilágban élek, akkor még szerencsés is vagyok.

Engem nem motivál az erőszakos cseszegetés, inkább kiábrándít, de felfogás kérdése. A témáról viszont továbbra is úgy gondolom, csak azok tudnak reális választ adni, akik valaha elhíztak és lefogytak. Akkor is, ha a meglátásuk ellentétes az enyémmel.

2015. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

Ott a válasz a kérdezőnél. A "mefomin" gondolom Metformin akar lenni, ha szedné a feleség, simán lefogyna. Én írtam, hogy pcos voltam és amikor megkaptam a gyógyszert, simán fogytam tőle. Persze az is érthető, hogy az ember kikészül az állandó hasmenéstől és nem bírja, hiszen néhány hét alatt teljesen haza lehet vágni vele a bélrendszert. Szintén tapasztalat, rohadtul tud fájni.


Persze lehet mindenki okosabb, hogy ha így enne, meg úgy úszna... de ez egyszerűen baromság. Ezek a módszerek akkor működnek, ha az ember egészséges. A feleség pcos meg cukorbetegség mellett nem fog ennyitől lefogyni. Normális orvosi segítség mellett viszont igen.

2015. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Gondolom ha hasmenést okoz a gyógyszer, akkor ott valami nem stimmel (mellékhatás, tehát nem megfelelő a számára). Én sem szedném így be, ha mennem kell valahova, akár tetszik ez másnak, akár nem. Az más kérdés, hogy miért nem keres más lehetőségeket a kérdésben szereplő nő?

Azzal nem értek egyet, hogy fogyni csak egészségesen lehet. Szerintem a fogyás pont hogy hozzájárul az egészséghez ebben az esetben már, a cukorbetegségen is sokat javítana a megfelelő étkezés, diéta kialakítása, a mozgás, illetve a fogyás is. A vérnyomásra is jótékony hatással van, ha az ember testsúlya normális.

Nem agyatlanul kell nekikezdeni fogyókúrázni és fogyni, ebben egyetértek, ezért is javasoltam valahol azt, hogy igenis komoly segítséggel, orvossal, dietetikussal, személyi edzővel kell nekikezdeni. Életmódot kell váltani és megtartani azt, akkor nem is ugrik vissza a leadott súly hirtelen.

Pszichológus foglalkozik önértékelési/testkép zavarokkal, mert igenis ennek is hatalmas szerepe van a dolgokban a kérdező leírása szerint. Aki a gyerekének azt mondja nyugodtan sétáljon előtte, hogy ne szégyenkezzen miatta, annak egyértelműen hatalmas problémái vannak önmagával!


Még mindig tartom, hogy nem tiszteletlenség ez, csak felelőtlenség a saját családjával, főleg a gyerekivel és önmagával szemben. Ha más nem, akkor a gyerekei miatt meg kellene emberelnie magát a hölgynek. Nem azért, hogy a férfi számára végre "kívánatos" nő legyen, hanem azért, hogy egészséges, teljes ember legyen, aki még sokáig a gyerekei mellett lehet.

2015. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!