Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiszteletlenség a házastársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlenség a házastársal ha a feleség nem vigyáz egészségére, nem szedi pontosan a vérnyomás és cukorgyógyszert és már semmilyen erőfeszítést nem tesz jelentős túlsúlya mérséklésére?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:

Akkor a férje nem futópadot vegyen, meg nem műtétre akarja befizetni, hanem a lelkével foglalkozzon. Vegyen le egy kis terhet a válláról. Talán ha nem neki kell mindent megoldania, akkor lesz ideje, energiája magára.

Ez egyébként tényleg nem olyan súly, amiért műtét kéne, nagyobb lenne a veszélye, mint a haszna. Na meg egy műtéttől nem lesz senki sem kiegyensúlyozott és egészséges.

Szerintem a férjet csak az esztétikai "probléma" érdekli, érzékelten azzal szemben, hogy miért ilyen a felesége. És csak ilyen "technikai" megoldásokban gondolkodik, ahelyett, hogy az igazi problémával foglalkozna és abban próbálna segíteni.

2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
Ameddig küzdelemként és megvonásként gondol rá, addig sehogyan nem lehet motiválni, főleg, ha a daganatos hír sem motiválta. Pszichológus szerintem sem ártana. Ha pedig te vagy a férj, akkor főzz neki egészségesebb ételeket, ehhez a 35-ös válaszban leírtam, hogy első lépésként mit kellene megtenni.
2015. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon kíváncsi lennék, hogy ki vagy a történetben, kérdező.


Sok ponton vérzik ez a történet.

1. Anyuka menjen el dietetikushoz és állíttasson össze magának pcos-hoz való diétát.

2. Ha még nem tette meg, menjen endokrinológushoz és állítsák be a hormonpótlását. Szintén pcos a problémám, nekem amikor sikerült - harmadszorra - eltalálni a gyógyszert, minden diéta nélkül ledobtam 20 kilót, csak úgy..

3. A diétát tartsa a család is. Ez nem a súlyról, hanem az élelmiszerek összetevőjéről szól, a gyerekeknek semmi bajuk nem lesz attól, hogy nem ugrál a cukorszintjük, legfeljebb kisebb eséllyel lesznek cukorbetegek. Persze amíg anya csak egyszer szedhet ugyanabból az ételből, Öcsi nyugodtan betolhat három adagot is, ha akar.

4. A család irtsa ki azokat a gondolatokat anyuka fejéből, hogy őt szégyellni kell. Nem is értem, hogy merül fel valakiben, hogy lemarad a gyerekétől, és hogyhogy nem úgy reagál erre a gyerek, hogy "anya, eszedbe ne jusson ilyen, inkább beléd karolok".

5. A család álljon szépen anyuka mellé a mozgásban. Ha anyuka naponta egy órát sétál a futógépen, azt teljesen nyugodtan megteheti a szabadban is a férjével vagy valamelyik gyerekével. Közben még beszélgetni is tudnak.

6. Anyuka ügyeljen a kiegyensúlyozott hangulatra. Nem neki kell megoldania a világ problémáit. Csakis az ő felelőssége, ha túlstresszeli magát, ezért csakis az ő felelőssége az is, ha a stresszt evéssel vezeti le. Ha már stresszel, inkább menjen akkor mozogni.

7. Apuka menjen a fenébe a passzív-agresszív viselkedésével! Még egy teljesen egészséges embert is össze lehet törni vele, nemhogy egy beteget...

2015. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
27%
Annyira birom, mikor a hàjpacni nök ezzel jönnek, hogy ök lelkibetegek.....ha lefogyna és nem ugy nézne ki mint egy borju, mindjàrt nem lenne lelkibeteg!Csak ahhoz ugye még meg is kéne mozdulnia, éS az màr nem koma, könnyebb sirànkozni, meg szidni a féRjet, amiért nem tetszik neki a 150 kgs zsirzsàk. Komolyan, nö létemre néha nagyon sajnàlom a férfiakat!!!!
2015. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:

Sokan írtatok sokfélét...

Ha a férj annak idején jobban megnézte volna a leendő neje abyját, nagyanyját akkor az már vészjelzés értékű kellett volna lennie, ugyanis mindannyian nagyon kövérek voltak már akkor a női rokonok.

Mint írtam a gyerekek egyenlőre inkább nagyon nagyon soványak, olyannyira, hogy az orvosok már sokszor szóvá tették, illetve kivizsgálták őket, de nem találtak náluk semmit.

Úgy tudom jár a feleség endokrinológushoz, már 20 évesen is járt, mert hírtelen hízni kezdett.

Valami olyan gyógyszert kell neki szednie a betegségére ami hasmenést okoz ( Mefoin?) emiatt nem szedi be sokszor pláne ha megy valahová, mikor szedi rohamosan fogy vele.

Én a férj közeli ismerőse vagyok...

2015. ápr. 8. 16:08
 46/73 anonim ***** válasza:

"Valami olyan gyógyszert kell neki szednie a betegségére ami hasmenést okoz ( Mefoin?) emiatt nem szedi be sokszor pláne ha megy valahová, mikor szedi rohamosan fogy vele."


és erröl tud a férj közeli ismeröse??:-)))

2015. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
Igen tudok róla :) .
2015. ápr. 8. 16:23
 48/73 A kérdező kommentje:

Mielőtt szeretőnek képzelsz, második unokatestvér és munkatárs vagyok.

Én kedvelem a feleséget, de a férj sokat elégedetlenkedik a felesége kinézete miatt.

Tavaly még szeretőt is tartott, de mikor a feleség megsejtett valamit mindent tagadott.

2015. ápr. 8. 16:29
 49/73 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan.. váljon el. Méghozzá azért, mert a nő legnagyobb lelki problémája férje. Érzi, hogy neki nem a személyisége számít, hanem az, hogy hogy néz ki, és milyen büszkén vonulhat vele az utcán. Érzi, hogy így nem veszi emberszámba, megsejtette a szeretőt, a férjétől pedig folyamatosan kapja a "sz*r alak vagy" visszajelzést. Miért is akarna EZÉRT az emberért változni? Saját magáért már inkább, de ahhoz meg kell szabadulnia a visszahúzó kolonctól, ami elveszi minden önbizalmát. Ki fog virágozni, ha nem kell a mindennapjait egy olyan alakkal megosztani, aki undorodik tőle. Utána lesz elég ereje lefogyni. Sőt, simán találhat olyan embert, aki a 120 kg-jával együtt is képes szeretni, és a boldogságtól fog fogyni.
2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
60%
tiszteletlenség. mert egy olyan ember, aki állítólag szeret (ha már a házastársunk) akkor először is annyi tiszteletet kéne adjon a másiknak, hogy a saját egészségére odafigyel.
2015. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!