Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiszteletlenség a házastársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlenség a házastársal ha a feleség nem vigyáz egészségére, nem szedi pontosan a vérnyomás és cukorgyógyszert és már semmilyen erőfeszítést nem tesz jelentős túlsúlya mérséklésére?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
59%

"Saját magáért már inkább, de ahhoz meg kell szabadulnia a visszahúzó kolonctól, ami elveszi minden önbizalmát. Ki fog virágozni, ha nem kell a mindennapjait egy olyan alakkal megosztani, aki undorodik tőle. Utána lesz elég ereje lefogyni. Sőt, simán találhat olyan embert, aki a 120 kg-jával együtt is képes szeretni, és a boldogságtól fog fogyni."


szép álmokat:-)

2015. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
59%
nehogy már a férjet állítsátok be bűnösnek, amiért a nő elhízott!!!!
2015. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
16%

"szép álmokat:-)"


Sajnálom, hogy neked negatív tapasztalataid vannak, de a környezetemben élő túlsúlyos nők boldog párkapcsolatban élnek, és jelenlegi állapotukban ismerték meg a partnerüket. Többen azóta jelentősen fogytak is, mert kiegyensúlyozott lelkiállapot mellett könnyebb egészségese élni. Egyedül egy vasággyal 50 kg-os barátnőm nem talál magának megfelelő társat. Hogy te egy önigazolás kereső karcsú nő vagy, váláshoz túl gyáva duci, vagy vékonyakat szerető férfi, nem tudom. A valóság azonban nem törődik a számodra kényelmes igazsággal, ugyanis nem körülötted forog a világ. Éld az életed, és ne nyilváníts véleményt olyasmiről, amiről fogalmad sincs, mert ezzel csak a butaságodat igazolod.

2015. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de amit te leírtál, az minden, csak nem a valóság. Az valóság szerinted, hogy a férjek tehetnek arról, hogy a nő elhízik? nálunk a családban volt ilyen, anyukám is elhízott, mert szülés után zabált folyamatosan, részben emiatt ment tönkre a házassága, mert nem értette meg, hogy a férje nem egy ilyen nőt vett el feleségül, és amit most lát, az nem tetszik neki. Utána persze jött a többi probléma, meg a válás, én végig mellette álltam, és sose mondtam neki, hogy valahol igenis megértem a volt férjét abban, hogy felszedett valaki mást, aki nem volt kövér és nem hisztizett állandóan.Az más, ha valaki már eleve kövér nővel jön össze, mert azt szereti, és más, ha valaki rá akarja ezt erőltetni a férjére. Lehet h van olyan, hogy valaki a férje miatt hízik el, de szerintem az esetek 90 százalékában a nők egyszerűen zabálnak és nem figyelnek magunkra, aztán meg könnyebb ráfogni a férfiakra. Ez az én tapasztalatom.
2015. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
23%
Sehol nem írtam olyat, hogy a férje tehet róla, hogy elhízott. Persze ez akár igaz is lehet - hiszen azt az ember vékonyan is érzi, ha csak a testéért szeretik, emberileg pedig le van sz*va - , de lehet a saját hülyesége, zugevés, lustaság, hormonbaj, depresszió, akármi. Az mindenesetre elég büntetés számára, hogy most ezzel a helyzettel kell megbirkóznia. Az viszont tény, hogy ilyen férfi mellett nem fog tudni fogyni. Nem motiválja. Már megalázták, megcsalták, ezerféleképpen érzékeltették vele, hogy nem elég jó. Ennek a férfinak már nem akar megfelelni. Ha a férje el tudná hitetni vele, hogy így is szereti és őt akarja, akkor lenne esély. Ha ez igaz lenne, akkor viszont nem lépett volna félre, nem utasítaná el, nem beszélne állandóan a fogyókúráról. Komolyan úgy gondolom, ez a nő akkor fog lefogyni, ha tiszta lappal kezdhet, és olyan férfit talál, akiért hajlandó változtatni. Vagy akár önmagáért is képes lehet rá egyedülállóként. Az önbizalma viszont nagy valószínűséggel már a béka s*gge alatt van, úgyhogy önszántából nem is gondol a válásra, mert úgysem kellene senkinek, a fogyásra pedig azért nem, mert a legtöbb, amit elérhetne vele, hogy egy rossz férj több örömét leli benne. Ő már megismerte a férjének azt az oldalát, amit soha nem akart. Az valahol igaz, hogy tiszteletlenség a házastárssal szemben, de már nincs is mit tisztelnie benne. A házasságot közös erővel tették tönkre. Ha elválnak, még mindkettőnek van esélye hozzá illő párra találni, persze garancia semmire sincs. Talán csak arra, hogy a jelenlegi helyzet nem fog megjavulni.
2015. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
32%

"Már megalázták, megcsalták, ezerféleképpen érzékeltették vele, hogy nem elég jó. "


Te ezt mégis honnan veszed??????te is tipikusan az a nő vagy, akinek már agyára ment a háj.Hát pont a férje vett neki futópadot, meg próbál segíteni, de úgy tűnik, h a nőnek semmi nem elég jó.Meg mi az, hogy a pasi miatt fogyjon le?elmondanám, hogy ha valami gáz van velünk, akkor NEM MÁSOK MIATT kell változtatnunk, hanem magunk miatt.szánalmas ahogy itt mindenáron a férfit próbálod meg beállítani a bűnösnek, mert szegény nő miatta nem akar lefogyni, mert ő úgy viselkedik vele....miért, mit kéne vele csinálni, dicsérgetni, hogy milyen szép vékony??na megyek is, mert ilyen agyatlanokkal nem vesztegetem az időmet.

2015. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
Te vagy agyatlan, nyilván ezért nem sikerül megfelelően feldolgoznod a témát. Futópadot venni azzal egyenlő, hogy "kövér vagy, foggyá' má' le". Gyomorgyűrűt ajánlgatni annak, aki mérföldekre van még az ahhoz szükséges testsúlytól, szintén kétségbeesett kövérség-fóbiára utal. Természetesen ez is egy módszer, de semmiképpen sem afelé az ember felé, akit elvileg szeretsz. Sőt, a megcsalás sem. Már csak ezért is gondolom, az élet számtalan területén érezteti a feleséggel azt, hogy mennyire lenézi, hiszen félrelépni is csak a leggerinctelenebben képesek, akiket már nem érdekli, hogyan alázzák vele a társukat. A nőnek tényleg saját magáért kellene lefogynia, jelen esetben azért, hogy a férjét hátrahagyva keressen egy olyan embert, aki képes őt szeretni, annyi önbizalma azonban már nem maradt, hogy ebben tényleg hinni is tudjon. Nem vagy túl erős pszichológiában és empátiában, úgy érzem.. Teljesen mindegy, kit hibáztatsz, röhejes, hogy nem látod be, ebben a kapcsolatban már nincs ok egymásért küzdeni.
2015. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
29%
Még annyit, hogy a futópad kifejezetten egészségtelen ilyen súlyú embernek. Tönkreteszi a térdízületeket. 120 kg-al diétázni és állóképességet növelni kell, izomtömeg növeléssel, közepes intenzitással. Majd 30 kg múlva nekiállhat a futásnak. Gondolom a kedves férj egy percet nem töltött még azzal, hogy valóban segíteni próbáljon a nőnek, mert ahhoz türelem és figyelmesség szükséges. Az azonnali eredmény a fontos, mert az ő érdeke azt kívánja.
2015. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
És előző akkor szerinted mit kéne tennie a férjnek?hogy tudna segíteni?
2015. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene válniuk, az mindkettőjüknek jobb lenne.
2015. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!