Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiszteletlenség a házastársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlenség a házastársal ha a feleség nem vigyáz egészségére, nem szedi pontosan a vérnyomás és cukorgyógyszert és már semmilyen erőfeszítést nem tesz jelentős túlsúlya mérséklésére?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Az elfogadható hozzáállás az lett volna, ha nem csalja meg, hanem előre közli a nővel, vékonyan ismerte meg, a vékony nők vonzóak számára, és ha nem látja, hogy tesz ennek érdekében, tönkre fog menni a házasságuk, bármennyire is szereti őt emberileg. A félrelépésnél viszont félresiklott a dolog. Ha a nő valóban sejti (márpedig egy önmagával elégedetlen nő még abba is megcsalást lát, ahol nincs, főleg nulla szexuális élettel), akkor már megtörtént minden, ami igazán változásra sürgette volna. Egy házasságban élő nő akkor fog lefogyni, ha a párja nem erőszakosan próbálja erre rávenni, nem célozgat úton-útfélen ilyesmire, és érezteti vele, hogy ennek ellenére ő az egyetlen nő az életében. Minden nő szeret szép és csinos lenni. Komoly dolgok állnak a háttérben, ha valaki mégsem törekszik rá minden erejével. Először a házasságot kellene rendbehozni, és aztán a feleség súlya is helyreállna. Itt a tavasz, lehet menni túrázni, kirándulni, szórakozni. Társaságba kell vinni, és ott nyilvánosan kimutatni a szeretet irányába. Nem pedig szégyellni.. Ha csinosabban akar öltözködni, egyre nagyobb lesz a késztetés, hogy beleférjen a szebb ruhákba. Ha pl. nyárra lefixálnak egy vízparti romantikus nyaralást, az is elég motiváló tud lenni, hogy álljon rajta valahogy az a fürdőruha.. Ha érzi, hogy a férje szereti, akkor azt akarja, hogy büszke legyen rá. Ellenkező esetben egyáltalán nem érdekli, mit gondol a férj. Nem kondibérletet és futópadot kell neki venni (csak akkor, ha külön kéri), hanem fürdőbelépőt. Nyilván ahhoz, hogy ott jól érezze magát - márpedig ez az ő célja is - figyelnie kell a megjelenésére. Ha egyszer belekezd a fogyásba, utána pedig már nem fog visszatáncolni. Persze úgy is fel lehet fogni, hogy személyes sértés, amiért a másik fél elhízott, és kíméletlenül a szemébe kell mondani az igazságot, csak éppen ez egy problémából egyből kettőt csinál. Aki kövér, az tudja magáról. Nem kell az orra alá dörgölni.
2015. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
22%
Gusztusos kövér egy nő férfias testalkattal?? :D :D Az az orvos buznyák lehetett!
2015. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
59%

"Ha egyszer belekezd a fogyásba, utána pedig már nem fog visszatáncolni."

Ez meg miféle hülyeség? A kövér emberek 95%-a belekezd a fogyásba, majd szépen visszatáncol a régi életmódjához pár nap, hét elteltével. Így megy ez!

2015. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

Érdekes meglátás, de szerintem te a jo-jo effektusról beszélsz, ami nem visszatáncolás, hanem helytelen fogyókúra miatt történő visszahízás. Aki pl. sport nélkül, pusztán diétával akar fogyni, az vissza fogja szedni, akkor is, ha ugyanúgy csinál mindent, mint korábban. Mellesleg voltál már kövér ember? Kíváncsiságból kérdezem.. én ugyanis rengeteget ismerek, akik azok VOLTAK, szinte kivétel nélkül mindenki lefogyott átlagos testalkatúra, miután a bulvár lapok csodadiétái, szuperkütyüi és pirulái után rájöttek, csak akkor fognak fogyni, ha életmódot váltanak. A sport és megfelelő étkezés mellett a közös minden esetben az, hogy szükség volt hozzá a harmonikus háttérhez is, mert a stressz, önutálat vagy depresszió nem megfelelő talaj egy kitartást és pozitív hozzáállást igénylő hosszú távú döntéshez. Aki valaha életében fogyókúrázott, az tudja, hogy téves az a képzet, hogyha a szükséges kalóriánál kevesebbet viszel be, akkor fogyni fogsz. Néhány kilót igen, utána a szervezet alkalmazkodik, és az energiaszükséglet miatt takarékoskodni és raktározni kezd. A fogyózó pedig már a csökkentett mennyiségtől is hízni kezd, ha pedig feladja, mert semmire nem vezet a dolog, akkor a normál mennyiségű étel is nagymértékű hízást fog eredményezni. A legjobb módszer az, ha az ember nem hízik meg. Aki viszont le tud fogyni, abban általában több akaraterő van, mint azokban, akik semmitmondó tanácsokat és gúnyos beszólásokat osztogatnak nekik. Persze mindig lesznek, akik csak mondják, hogy fogyni akarnak, mint ahogyan sokaknál a dohányzásról való leszokás is abból áll, hogy "le kellene szokni".. Aki tényleg eldönti, annak általában sikerül.

A fenti házasságban lenne lehetőség sportolásra és diétára, viszont a nő nem hisz magában, mert az önbizalmát módszeresen leépítették a visszajelzésekkel. Ha a férje nem képes elhitetni vele, hogy ő így is értékes ember (hogy is tudná, ha ő maga sem hiszi), akkor a legnagyobb előrelépés az lenne, ha legalább a negatív környezettől megszabadulna. Legjobb megoldás, ha leülnek, a férfi bevallja a szeretőt, és azt, hogy ő mégis inkább vele akar maradni, de így nem fog menni. A nő vagy válni akar, vagy összeszedi magát azért, hogy visszaszerezze a férje érdeklődését. A kapcsolattól függ. Az biztos, hogy valaminek történnie kell, ami kimozdítja a feleket a holtpontról, hogy valamerre dőljön az ügy.. vagy véget kell vetni a házasságnak, vagy megjavítani.

2015. ápr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Hát 80százalékos, csak azt tudom mondani, hogy te valami óriási rózsaszín álomvilágban élsz....
2015. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
80%nak sok dologban igazat adok, egyedul abban nem, hogy gonosz a ferj, amiert futopadot vett, meg gyomorgyurut ajanlott. Nekem is volt olyan idoszakom, amikor 90 kg voltam 56-57 helyett. Ha a parom nem hanyja a szememre es nem cirkuszol velem a boltban, amikor chips-et akartam venni, meg nem mondja azt, hogy ne vegyek fel szoknyat, mert mar egyaltalan nem all jol, akkor en is csak zabalok tovabb, mert igaz, hogy nem tetszett nekem se a testem, de azert a kaja jobban izlett es kellemesebb volt a tv elott tesznyulni, mint ledolgozni a folosleget! En ugyan bele nem fogtam volna a futasba, ha o nem csesz le, hogy nezzek mar tukorbe, gondolkodjak mar el rajta, hogy egy reszt ez egeszsegtelen, masreszt o egy csinos, kivanatos not szeretne maga melle. Es igen is, kenytelen voltam belatni, hogy nem eleg lelkileg passzolni, ha testileg nem vonzodik hozzam, akkor elobb-utobb jobban megismeri valamelyik kolleganojet, aki velem ellentetben ad magara! Nyomjatok csak pirosat, nem zavar, de en akkor is oszinten bevallom, hogy ha a paromrol eltunnenek az izmok es elhizna, nekem se sok vagyam lenne hozza bujni! Az agyban nem arra izgulok, hogy milyen jol megertjuk egymast es mennyire egyek a gondolataink es az ertekrendunk, hanem arra, hogy milyen isteni szexi izmos valla, melle es segge van!
2015. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:

Itt ismeretlen a megoldás, hisz nem ismerjük a nőt. Amiket a 80%-os leír, nem biztos, hogy jók, nem ez az egyetlen megoldás.


Én voltam kövér, és nekem a futópad és a "fürdőbelépő" ugyanolyan erőszakos lett volna. "Nesze, megyünk, vagy kövér maradsz, és beégsz, vagy nekiállsz összeszedni magad."


És nem mások "büszkesége" a cél. Az olyan, mintha megírtad volna a leckédet. "Jól van, most már nem vagy disznó, büszke vagyok."


Őszintén, én itt a legtöbb tanácstól kiakadtam volna. Bennem soha nem volt akaraterő, csak elszántság. Nem sportoltam egy lépést sem, mégsem híztam vissza. Nem köteleztem rá a családomat, hogy akkor most azt eszik mindenki, amit én. Minek? Kifejezetten örültem, hogy legalább az illatot érezhetem. És szerintem ez az igazi ellenállás. Ha nincs itthon csoki, csipsz, és nem eszel, az nem erő. Ha tele van a szekrény csipsszel, és megállod, hogy ne egyél, az már valami.


"Aki valaha életében fogyókúrázott, az tudja, hogy téves az a képzet, hogyha a szükséges kalóriánál kevesebbet viszel be, akkor fogyni fogsz."


Nem. Ez a rideg, egyszerű tény. Nekem bejött - híres leszek?

2015. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
0%
Utolso kettövel egyetéRtek.A 80-as meg ugy tünik mint egy tipikus ilyen nö, aki csak a kifogàsokat keresi, és mindnekinek az ö picike kis lelkecskéjét kell àpolgatni, mert ha valaki egy kicsit is ferdén néz rà, akkor ö bizony màr egész életében 200 kg fog maradni, és erröl csakis màsok tehetnek, mert rosszul bàntak vele.
2015. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:

Akárhogy is van, még ha sikerülni is lefogynia ennek a nőnek tegyük fel 60 kilósra, nem tudjuk ugye, hogy hány centi magas, tételezzük fel, hogy ez egy ideális súly lenne neki.

Milyen lesz a bőre? Lógni fog mindenütt. Így sem fog a férje vágyat érezni iránta. Az egész halott ügy. Tényleg jobb lenne elválniuk.

2015. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
és nem lenne egyszerübb az, hogy a nö beszél egy szakemberrel, és összeàllitanak egy diétàt meg mozgàsrendet amivel tud fogyni??Nem feltétlenül 6o kgsra, hanem amennyi még belefér.
2015. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!