Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem gyerekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyerekes a férjem viselkedése? Duzzog, mert nem kelek fel vele együtt reggelenként.

Figyelt kérdés

Elég lassan tud magához térni, ezért 4-kor kel. Feltűnt, hogy valamiért nagyon neheztel és végül kibukott belőle, hogy szerinte nekem is fel kellene kelnem vele és nem tovább aludni (még gyed-en vagyok itthon).

Miért kell ilyen butaságból ügyet csinálni?


2015. ápr. 13. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Lepontoztak :( pedig igyekeztem .... :(
2015. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Én mindenkit felpontoztam :) Nem mintha lenne jelentősége :-)
2015. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%

:D


Tényleg gyerekes:D

2015. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
79%
Kedves kérdező! Amint látod ez is elég gyerekes.Mármint az,hogx valakinek a lepontozás a szórakozás...9-es voltam.
2015. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Lepontoztak ....:( pedig igyekeztem
2015. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem kelsz fel vele?
2015. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
#16: Téged is felpontoztalak, csak azért is, pedig trollkodsz :D
2015. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
3%
Szép társ vagy kérdező...neked nem tudom,hogy esne,ha a párod tenne így.
2015. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%

17,

Nem tudom miért tartod trollkodsnak, szimpla kérdés volt. Rá ér, nem? Addig is együtt lehetnének

2015. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Jól eltértek a tárgytól.

Amúgy szerintem is gyerekes dolog.

Az én férjem sosem vàrta el tőlem hogy keljek vele. Amíg dolgoztam nem is keltem fel vele hajnali 4-kor. Miután terhesség miatt táppénzre mentem 6 hetes korom óta mindig felkeltem vele ő beült a kádba én lefőztem a kv-t megittuk felöltöztünk majd mikor indult lementem vele és vittem a kutyát is volt mikor bementem a pékségbe is reggeliért majd felmentem és visszafeküdtem aludni.

De soha nem várta el hogy keljek vele együtt. Csak neki sem kellett lemenni feljönni a kutyával majd újból lemenni. Én vissza tudtam feküdni.

Mióta megvan a lányunk azóta megint nem kelek vele együtt. Próbál halk lenni nehigy felkeltsen.

2015. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!