Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem gyerekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyerekes a férjem viselkedése? Duzzog, mert nem kelek fel vele együtt reggelenként.

Figyelt kérdés

Elég lassan tud magához térni, ezért 4-kor kel. Feltűnt, hogy valamiért nagyon neheztel és végül kibukott belőle, hogy szerinte nekem is fel kellene kelnem vele és nem tovább aludni (még gyed-en vagyok itthon).

Miért kell ilyen butaságból ügyet csinálni?


2015. ápr. 13. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy a gyerekes lenne a legjobb jelző erre, egyszerűen más igényeitek vannak, de szerintem sincs igaza. Neki igénye lenne rá, hogy reggel együtt legyetek, de figyelembe kellene vennie, hogy

- esetleg más típusok vagytok ezen a téren (nem írtad, neked mi a reggeli rutinod)

- több, mint valószínű, hogy éjszakánként finoman szólva nem tudod még kialudni magad...

- nem mindenkinél működik a "majd visszafekszem" rendszer

2015. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

18. Miért is keljen fel hajnali 4-kor a kérdező??? Őrizze a párját a bögre kávé mellett?


Itt a másik oldal: szép társ a kérdező férje, aki képes lenne kirángatni a feleségét az ágyból, csak azért, mert ő fél a konyhában lenni egyedül, hátha jön a mumus.

2015. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%

Erdekes kerdes, en is lelkiismereti problemat csinalok a reggeli kelesbol, csak en nem ugy, mint a párod. Minden reggel felkelek a barátommal, o egy órával korabban indul mint en, szoval meg visszaaludni sincs mar idom, de egyszeruen nem tudok ugy elaludni, hogy o meg keszulodik, segitek amiben tudok, lefozom a kávét míg o keszulodik aztan odabujok míg megissza. Szeretem igy a reggeleket, es lelkifurdalasom lenne, ha en aludnek o meg nem. O viszont soha nem kel velem, es nem is zavar, probalok mindig csendben lenni.

Szerintem azt probald meg kitalálni hogy a férjed miert szeretne hogy te is felkelj vele? Beszelgetni szeretne, osszebujni, esetleg nem tudja beosztani az idejét?

Mindenesetre eleg önző keres ez a ferjedtol, de ha rosszul esik neki akkor kossetek valami kompromisszumot. Pl felkelsz reggel, adni neki puszit mikor elindul, vagy ilyesmi.

2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Meg is csapdosnám, ha hajnal 4-kor felkeltene...
2015. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
12%

Látom dúl a szerelem a férjed, és közötted...

Éljen a látszatházasság.

Csináljatok még jó sok gyereket.

2015. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!