Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy ilyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen házasság sikeres? Van olyan, aki ebben a cipőben van, mint én és jól működik a kapcsolata?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy barátom, aki komolyan tervez velem, viszont én nem tudom, mi lenne a legjobb. Nagyon szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes, sosem voltam, viszont ő nagyon szerelemes belém. A kapcsolatunk elején azért adtam be a derekam, mert kitartó volt, sokáig udvarolt és türelmes volt, mindig a kedvemben akart járni, szóval nagyon szeretett/szeret. Jól ki lehet jönni vele, a szex is működik. Szerintetek megbánnám, ha hozzámennék? Vagy lehet így egy kapcsolatnak jövője? Örülnék, ha lenne valaki, aki szintén ebben a cipőben van és leírná a tapasztalatait.
2015. ápr. 15. 19:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

jobb vele, mint egyedül


okké. na nem mondok mást. neked csak egy ember kell, aki veled van. nem szereted, csak jó hogy van, ha nem ő akkor más, csak legyen. átvered őt nagyon! undorító!

2015. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
A házasság önmagában lehetne sikeres. Viszont egyrészt 25 évesen (vagy kicsit fölötte) még nagyon fiatal vagy, hogy ilyen döntést hozz, ha 35 lennél, talán megérteném.. Így viszont mindketten még az aktív párkereső időszakotokban vagytok, és nemcsak magadtól veszed a lehetőséget, hogy rátalálj a szerelemre, hanem tőle is, hogy valaki viszonozza a szerelmét. Másrészt pedig olyan alapon nem szabad házasodni/párkapcsolatot kezdeni, hogy még mindig jobb, mint egyedül!! Ez azt jelenti, te nem tudsz mit kezdeni önmagaddal, az életeddel, egy másik embertől várod, hogy értelmet adjon mindennek. Ezzel a hozzáállással ez a házasság sem váltaná be azt, amit keresel!
2015. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak az én előző kapcsolatomat jellemezted volna... Imádott engem, több mint egy évig "udvarolt", míg végül összejöttünk, és utána is a tenyerén hordozott. Egy bökkenő volt csak: én sem voltam szerelmes, és még csak nem is tetszett külsőre a exbarátom. Magamban ezt gyakran úgy fogalmaztam meg, hogy abba voltam szerelmes, ahogy ő szeretett engem. Több mint három évig voltunk együtt, ő már az eljegyzést tervezte (az ágyban is minden rendben volt köztünk), én pedig tudtam, hogy szakítanom kell vele. Egy idő után, tapasztalataim szerint egyszerűen irritálni fog a közeledése (én is sokáig azért maradtam vele, mert féltem, hogy csak a túlzott tökéletességet kergetem hiába), és nem fogod bírni tovább. Én ekkor dobbantottam, és nem bántam meg. Hidd el, nem jó a langyos vízben üldögélni egész hátralévő életedben...
2015. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi neked a fontos.

Csak azért, mert a "szerelem úgyis elmúlik" ne mondj le róla, én 6 éve vagyok szerelmes a férjembe, de ismerek olyan már több, mint tíz éve együtt élő párokat, akik fülig bele vannak esve egymásba.


Viszont ott van az egyik barátnőm példája, ő pont hasonlóképp viszonyult a barátjához mint te, hozzáment, már van baba is és nagyon boldogok együtt.


Tehát itt csak az a kérdés, neked jó-e így ez a helyzet, boldog vagy-e, nem hiányzik-e a szerelem.

2015. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon köszönöm, én ugyanazoktól tartok, amiket te leírtál...

Viszont nagyon meg fog bántódni és azt én is nagyon rosszul viselném, nem tudom, mit tegyek.:(

2015. ápr. 15. 20:28
 16/29 A kérdező kommentje:
13-as-nak szólt, bocsi.
2015. ápr. 15. 20:29
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a megalkuvás kevés egy boldog házassághoz, de ez csak az én véleményem. Én nem tudtam volna megelégedni egy olyan kapcsolattal amiben nem érzem azt a pluszt a másik iránt.


Amúgy az sem igaz, hogy a szerelem egy idő után elmúlik. Ha elmúlik akkor az sose volt valódi szerelem.

2015. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

elso vagyok, kérdezo, nekem is "ez" volt a "bajom". mindig magas, barnahaju, "macso" barátaim voltak. aztán jott az én szoke hercegem :)

annak idején beszélgettem az egyik ismerosommel errol. azt mondta, idefigyelj, a nok is és a férfiak is változnak. 40-50 évesen pocakunk kezd lenni, ritkul a hajunk..a testunk folyamatosan változik, hol szarab.bul nézunk ki, hol jobban. egy jotermészetu ember tobbet ért, mint egy -kulsoleg ideális-..aki tisztel, aki figyel rád, akinek érzed a torodését.

nekem 8 honapig udvarolt a férjem, folyamatosan visszautasitottam..mig egyszer csak hagytam, hogy megcsokoljon :D végiggondoltam kik voltak az életemben -macsok, helyesek, gazdagok- mire mentunk egymással?..semmire.. és itt egy férfi, akitol mindent megkapok, igy választottam ot! és ugy gondolom jol választottam! :)

2015. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok :)

27-én lesz a 19. házassági évfordulónk, 18 a lányunk. Én nem bántam meg, hogy józan ésszel döntöttem, nem pedig rózsaszín ködben :) Oda nem adnám semmi pénzért őt.

2015. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
ó, és 19 voltam, mikor hozzámentem (nem, nem voltam terhes).
2015. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!