Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy ilyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen házasság sikeres? Van olyan, aki ebben a cipőben van, mint én és jól működik a kapcsolata?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy barátom, aki komolyan tervez velem, viszont én nem tudom, mi lenne a legjobb. Nagyon szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes, sosem voltam, viszont ő nagyon szerelemes belém. A kapcsolatunk elején azért adtam be a derekam, mert kitartó volt, sokáig udvarolt és türelmes volt, mindig a kedvemben akart járni, szóval nagyon szeretett/szeret. Jól ki lehet jönni vele, a szex is működik. Szerintetek megbánnám, ha hozzámennék? Vagy lehet így egy kapcsolatnak jövője? Örülnék, ha lenne valaki, aki szintén ebben a cipőben van és leírná a tapasztalatait.
2015. ápr. 15. 19:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak te döntheted el... De, ha 25 éves korodig még nem voltál "szerelmes" akkor honnan tudod egyáltalán milyen az? Lehet csak elképzelsz valami szuper különleges érzést és úgy belelovaltad magad ebbe, hogy mindig valami másra vágysz...

Én amúgy sokkal szerelmesebb vaygok most a férjembe, 5 év után, mint az elején, nálunk nem aludt el a tűz, sőt....Úgyhogy az is lehet, hogy jobban megszereted, meg az is lehet, hogy teljesen ellaposodik

De mi nincs hogy belelássunk az érzelmeidbe. Próbálj megválasozlni néhány kérdést:

Mit érzel ha ránézel? Egyből megölelnéd, megcsókolnád, beindulsz? Szépnek látod? Ha gondod van kinek mondod el először? Ki a legjobb barátod? Kivel érzed a legjobban magad? Mit éreznél, ha elveszítenéd? EL tudod-e képzelni, hogy mással bújj ágyba? EL tudod képzelni, hogy a gyerekeid apja legyen? El tudod képzelni, hogy öregen is melletted legyen, ápold ha beteg? Próbálj elgondolkozni ezeken. A szerelem végülis barátság, intimitás plusz szexuális vonzalom. Ha ezek megvannak, az már nem rossz.

2015. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mindig hiányozni fog valami. Most is hiányzik azért tetted fel a kérdést, és ez a valami a lángoló szerelem leírhatatlan, tüzes, édes érzése amire mindenki vágyik...
2015. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

21-es: végiggondoltam az összes kérdést, amit feltettél és szinte mindegyikre pozitív válaszom lenne.:) Az az érdekes, hogy ha a külsejére gondolok, nem az esetem, viszont fogalmam sincs, hogy miért (mivel ilyet még másnál nem éreztem) szeretem, ha a közelemben van, ha simogat, átölel stb.... pedig nem vagyok szerelmes, mégis vágyom rá. A gondjaimat elmondhatom neki, végighallgat, vigasztal és jól is érzem magam vele. Apának is el tudnám képzelni.

2015. ápr. 16. 11:49
 24/29 A kérdező kommentje:
Mármint a saját gyerekeink apjának.:)
2015. ápr. 16. 11:50
 25/29 anonim ***** válasza:

szóval ő a biztos választás, na ilyenkor szokott jönni egy olyan pasi, akiről soha nem gondoltad, hogy tetszene és bumm véged van.

és hidd el, jó az, hogy véged van egy kicsit :)

ált az embernek vannak a bummos pasik, aztán jön egy olyan aki lehet hogy kisebb bumm de Ő az. neked ez kimaradt. én bánnám ha ez kimaradt volna nekem

2015. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
52%
A nagyobb bumm nekem is olyan pasival volt, aki mellett nem tudnám elképzelni az életem. Nagyon szerettem, odáig voltam, de nem passzoltunk össze, az az állandó izgalom, idegesség jó volt fiatalon, de nem vállanám be egész életemre. Nekem fontosabb a biztonságérzet, bizalom, mint az állandó pillangók.
2015. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%

Ez rémes. El fogtok válni. Csak még a gyerek érkezése előtt tegyétek, hogy ő ne szenvedje meg ezt.


Le lehet pontozni, attól még igaz...

2015. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27, miért rémes? 10 éve élek boldog házasságban.. egyetértésben. életem legjobb dontése volt, hogy a férjemhez mentem hozzá és nem a "nagy szerelmemhez"..
2015. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
van akinek a nagy szerelme, egyben az az ember akit imád, de tönkre is megy mellette. de van amikor ő az, aki épp hogy épít. az esélyt meg kell adni, hogy lehet hogy jön a szerelem és építeni fog, ha nem, abból is tanul az ember
2015. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!