Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek miutân feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek miutân feleségetek szült, hogy toreláltátok, hogy nem ugyanolyan már a teste mint régen?

Figyelt kérdés
Súlyfelesleg leadàsàra mennyi türelmi időt adtatok?
2015. ápr. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy férjeknek szólt a kérdésed, de azért nőként hadd jegyezzem meg: azt adja a jóisten egy pasinak, akár szeretett férjemnek is, hogy nekem ilyesmire türelmi időt adjon.
2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%

Türelemi idő?

Szerintem ha valaki megszül utána örül ha lyuk van a seggén.

Amúgy míg szoptat nem tanácsos dietazni.

2015. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%

Mennyit adtak? Na ne már...az lett volna az utolsó, amit adhat. Na nem azért, mert a szülés után elhízott, gyerekre hivatkozó nők táborát erősíteném, de hadd döntsem én el, hogy hogyan és mikor szedem magam össze.

Egyébként 2 gyereket szültem, 165 magas vagyok, 52 kg-al lettem terhes, igaz, rég volt, de most 44 évesen is 54 kg vagyok, mozgok, sportolok, de soha nem engedném, hogy nekem megmondja bárki is, hogy mikorra fogyja le. Méghogy türelmi idő... :)))

2015. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
24%

Szerencsere a felesegem volt magatol is olyan igenyes, hogy nem hizott el terhesseg alatt mint egy elefant.


Fel evvel a szules utan pont olyan annyi volt a sulya mint elotte.

2015. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
6%

"azt adja a jóisten egy pasinak, akár szeretett férjemnek is, hogy nekem ilyesmire türelmi időt adjon."

Hujjuj, különben mi lesz? Elválsz?

Szerintem a férjed lenne a legboldogabb a világon....

2015. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

MivaaaN????!!! Ez meg milyen idióta kérdés?

Hogy tolerálják, mennyi időt adnak....

Miért nem felnőtt, felvilágosult, felelősségteljes emberek vállalnak gyereket, alapítanak családot?!

2015. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

te nem vagy normális! mi vagy te a feleséged börtön őre? szült szoptat a gyerek körül sürög- forog, rendben tartja a házat és még türelmi időről beszélsz! gusztustalan egy hozzá állásod van,

hordj ki egy gyereket szüld meg utána beszélj türelmi időről!!!! szeresd a párod úgy ahogy van szült neked egy gyereket!

2015. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Erősen provokatív kérdés.
2015. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

Szia. 3 gyerekes apuka vagyok, nekem sosem volt gondom a feleségem súlyával, mindig volt rajta egy kis husi, én valahogy szeretem. Amikor jöttek a gyerekek, elsővel 20 kiló felett szedett fel, aztán a másik kettőnél még felment neki 10. Amikor a legkisebb fiunkat sem szoptatta már, akkor említettem meg, hogy az alakjával semmi gondom (tényleg nem) de az egészsége érdekében jó lenne egy kis fogyás, mert alapból szívbeteg szegény, féltettem.

Erre nekiállt diétázni, és a betegségével egyeztethető sportnak is nekiállt.

Nem győztem nézni, hogy fogyott és formásodott, ennek 3 éve, most ha valaki meglátja, akivel régen találkoztunk, nem ismeri meg.

Nem kértem tőle ennyit, nem vártam el semmit, csak hogy sokáig velünk legyen, vigyázzon magára, most pedig lett belőle egy bombázó. Egy szavam sem lehet.

Amúgy nem tartom szépnek, ha egy apuka türelmi időt kér, legalábbis nekem nem fér bele, mondjuk a feleségem se kér tőlem ilyet, az se tetszett volna, de pár hónapja én is magamtól nekiálltam sportolni, meghozta a kedvem.

2015. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
De szar lehet annak, akinek olyan férje van, aki így áll hozzá.
2015. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!