Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek miutân feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek miutân feleségetek szült, hogy toreláltátok, hogy nem ugyanolyan már a teste mint régen?

Figyelt kérdés
Súlyfelesleg leadàsàra mennyi türelmi időt adtatok?
2015. ápr. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
85%
Én egy ilyen kérdés után két perc türelmi időt adnék, hogy eltűnjön a francba.
2015. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
74%
Akinek ez a legfontosabb kérdés, annak nem való gyerek.
2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 3 gyerekes apuka előtted le a kalappal.

Kérdező ha a feleségednek megereszkedik a melle a szoptatás miatt vagy terhességi csíkok lesznek rajta elhagyod?

Mert, hogy azon nem igazán lehet változtatni műtéten kívül.

Elég szomorú, hogy vannak ilyen emberek.

2015. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
És ebből lesz az, hogy már nem szereted, mert kövér, megcsalod, elvéltok és a gyerek szívja meg az egészet. Tudod, ha 9-10 hónapja levágtad volna a farkadat, most nem lenne ilyen problémád.
2015. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
38%
Én ismerek egy ílyet pont ezért csalja meg a férfi a feleségét!
2015. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk szóba se került ilyen hülyeség. Sőt! Ha már gyerek van, el kell gondolkodni azon, hogy a külsőségek a fontosabbak, vagy a pici érdekei... És csak utána jönnek a MI érdekeink, és azt is megelőzi a feleségem egészsége, stb... Képzeld magad a helyébe, egyszer te is meg fogsz öregedni, ami ellen semmit nem csinálhatsz. Akkor majd elhagy az asszony, mert megváltoztál a régi énedhez képest? A terhesség a nőknél változásokkal jár, ezt el kell fogadnod. A gyermeked kárpótolni fog minden lemondásért, de csak ha megfelelő lesz a hozzáállásod.
2015. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a 13-sal. A súlyon lehet változtatni és szerintem is az a normális, ha idővel a szülés előtti súlya közelébe áll vissza. De sajnos nagyon sok minden van, amin nem lehet változtatni, megereszkedett bőr, terhességi csíkok. Ha valaki ezt nem tudja elfogadni, akkor az ne vállaljon gyereket. Mert ez nagyon megalázó lehet egy nőnek, ha ilyenért megcsalják, amiről nem tehet, ráadásul a közös döntésük, a gyerekvállalás miatt alakultak ki.
2015. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
24%

Rengeteg no a terhesseget ugy tekinti, mint ha az felmentest adna az elhizas es az elformatlanodas kovetkezmenyei alol.


A ferjnek kutya kotelessege akkor is szeretni es kivanni az asszonyt, ha az egy csinos nobol egy elhizott, formatlan amoba lesz.


Vegul is becsaphatjatok magatokat draga holgyeim, csak nem celravezeto.

2015. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
90%

Senki szerint sem egészséges ha valaki 20+ kilót szed fel a terhesség alatt.

De 10kg a magzat fejlődése érdekében is természetes.

Gondolom minden nő szeretne a szülés előtti sulyat vissza szerezni.

De emelle kell egy támogató férfi is!

Hiszen közösen vállaltak ezt.

Ha pedig valaki ilyen miatt megcsalja a párjat mert a melle nem a régi, a hasa nem úgy húzódott vissza, hát az se apának se férfinak ne nevezze magát.

2015. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 5-ös: a kérdés az, hogy miért, ha a türelmi idő lejár, akkor a kedves férj elválik?


Felnőtt, intelligens, sikeres, magára és környezetére igényes nő vagyok, 3 gyerekkel, aki mellesleg bármikor megáll a lábán egyedül is. Nincs szükségem dadára, még kevésbé egy basára, aki megmondja nekem, mit csináljak és milyen időintervallumon belül. Megértem, hogy ez a hozzád hasonló sekélyes, önbizalomhiányban szenvedő lúzereket riasztja :-)

2015. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!