Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek miutân feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek miutân feleségetek szült, hogy toreláltátok, hogy nem ugyanolyan már a teste mint régen?

Figyelt kérdés
Súlyfelesleg leadàsàra mennyi türelmi időt adtatok?
2015. ápr. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés hülyén van feltéve, de azért a problémakör nagyonis valós. Kétféle nő létezik: akik visszanyerik az alakjukat szülés után, és akik nem. Fogalmam sincs, hogy ez min múlik, de biztos, hogy a genetikai hajlam is közrejátszik.


Az én feleségem sokat vesztett az alakjából, de nekem így is tetszik. Én pont attól szenvedek, hogy (egészségügyi problémák, és munkahelyi stressz hatására) gyakorlatilag elvesztette a szex iránti vágyát :(

2015. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%
Előttem írta valaki , hogy az ő felesège volt annyira igènyes, hogy nem hízott el terhessèg alatt. Az ilyet elèg rosszul esett olvasni, mert èn nem tartom magam sem lustànak sem pedig igènytelennek de veszèlyeztetett terhessèg miatt 6 hónapot kellett feküdnöm gyakorlatilag csak a wc-re mehettem ki. Eközben a fèrjem dolgozott, mosott, főzött, takarított. Persze szedtem fel rendesen kilókat pedig vigyàztam, hogy mit ès mennyit eszem. Szóval az hogy valaki mennyit szed fel szülès alatt igenis nem igènyessèg kèrdèse ès nem fogom emiatt szègyellni magam, viszont amire igenis büszke vagyok hogy 1,5 èvvel kèsőbb az eredeti súlyommal estem ismèt teherbe. A fèrjem soha egyetlen szóval sem mondta , hogy fogynom kène, magamtól volt rà igènyem. Szerencsére a mostani terhessègem egèszsèges eddig, remèlem most megúszom kevesebb plusz kilóval.
2015. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%

Szóba sem került ilyesmi,pedig 30 kilót híztam a terhességem alatt,tehát szülés után közvetlen sem voltam bomba formában.

Tudta,hogy sokáig nem fogom bírni,hogy plusz kilók legyenek rajtam,és amint lehetett el is kezdtem diétázni.Nem ment könnyen,de sikerült,most csinosabb vagyok mint valaha.

Szerintem egy bizonyos ideig tolerálni KELL,hiszen terhesség alatt változik a test,szülés után még egy ideig nem ugyanazok vagyunk.Vannak dolgok amik kiszámíthatatlanok pl.ha lógni kezd a mell,striák,esetleg kötény has,de a kedves intoleráns apukáknak biztos telik plasztikai sebészre is ha már ilyen nagy igényeik vannak :) elcsúnyulni persze nem kell,sem férfinak sem nőnek...

2015. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
69%

Türelmi időt?


Hol van az megírva, hogy az élet változásai egy nő testén nem hagyhatnak nyomot, csak egy férfién?! Nyilván ne legyen valaki szülés után egy évvel 20 kilóval több, mint előtte, de hogy ugyanolyan teste legyen valakinek és ez elvárás?

Anyám, borogass, agyhalálveszély....

2015. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsere engem nem kilora itel a ferjem es nem arra vett el felesegul.

Tarsak vagyunk joban rosszban sovanyan koveren csikosan mindenhogy.

Erre szolt a fogadalom

testem megvaltozott dehat ez a termeszetes nem???

Nem lenne a ferjem ha a kuilsom tetszenne neki kizarolag

2015. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem kellett türelmi időt adnia szülés után, mert nem híztam meg, amit feljött szüléssel le is ment. De, ha erről lett volna szó, valószínű lett volna egy két kedves szavam hozzá.


Kérdező (ha férfi vagy)! Te pont úgy nézel ki, mint amikor a feleséged megismert? Nem hiszem. Ő mennyi türelmi időt ad, hogy olyan legyél?


Nektek férfiaknak milyen okotok van arra, hogy x év után elhíztok, elkényelmesedtek? Mégsem kaptok türelmi időt!

2015. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező eltűnt! Jobb is, mert kapna hideget-meleget.
2015. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Én még abban sem vagyok biztos, hogy két olyan embernek közösen kellene gyereket vállalni, ahol utána az a téma, hogy a férj határidőt szab, hogy a felesége visszafogyjon az eredeti súlyára.

Mégpedig azért, mert ha mindketten ennyire fontosnak találják a külsőségeket, akkor nem kell a határidő, mert a feleség úgyis ezerrel azon lesz, hogy seperc alatt visszafogyjon.

Ha meg a férjnek ennyire fontos a külső, a feleségnek nem, akkor ebben a kapcsolatban egyikük sem lesz igazán elégedett a másikkal.


Azt a részét meg azért hagyjuk, hogy ugyanolyan legyen a teste, mint régen.

Ugye felnőtt férfi tényleg nem ilyen hülye?

Még ha szülés után rögtön visszanyeri a súlyát a nő, akkor sem lesz már pontosan olyan a teste, mint azelőtt.

2015. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
54%
Férjem már most a 4. hónapban sokszor megjegyzi, hogy májfoltos a fejem, őszül a hajam, bálna vagyok. De neki igy is tetszem, csak menjek már fodrászhoz, kozmetikushoz. A súlyom annyira nem baj neki.
2015. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhat türelmi időt, de akkor én is ki.aszom őt, ha egy hajszála megőszül, vagy egy szál szőr lóg ki az orrából.
2015. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!