Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek miutân feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek miutân feleségetek szült, hogy toreláltátok, hogy nem ugyanolyan már a teste mint régen?

Figyelt kérdés
Súlyfelesleg leadàsàra mennyi türelmi időt adtatok?
2015. ápr. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Türelmi idő?? :O Besz@rás! Ha valaki ilyet mondana, én úgy vágnám szájon hogy még a cuccaiért sem jönne vissza többé! Világ életemben vékony voltam (55 kiló), végigmelóztam a terhességemet, volt hogy csak almát ettem és vizet ittam orvosi utasításra és mégis 85 kilósan mentem szülni. Aztán jött a második gyerek...rengeteg stria, megereszkedett cici, narancsbőr...és még felét sem említettem annak amin mi nők keresztülmegyünk terhesség alatt/után! Nektek férfiaknak ezekről fi.gotok sincs, a szülést pedig meg sem említem! Én azon vagyok hogy visszaszerezzem a régi súlyomat (direkt nem azt írtam hogy alakomat, mert az esélytelen) 60 kiló vagyok jelenleg. Ha a férjem ezzel cseszegetne, tudod mit csinálnék? Csak azért is lefogynék, elvárnám a ciciműtétet, és mikor már minden csodás elhajtanám a francba! Nem mondom, hogy +20 kilóval éljen mindenki mert gyereke van, de ne haragudj ez ebben a formában ahogy megfogalmaztad elég patkány dolog!
2016. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!