Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek miutân feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek miutân feleségetek szült, hogy toreláltátok, hogy nem ugyanolyan már a teste mint régen?

Figyelt kérdés
Súlyfelesleg leadàsàra mennyi türelmi időt adtatok?
2015. ápr. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%
Terhesség alatt nem elhízni többnyire nem igényesség kérdése, hanem genetikáé. Erre mondják, hogy nézd meg az anyját...
2015. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen, hogy még mindig itt tartunk, hogy ilyen kérdést fel lehet tenni. A nők irgalmatlan pénzeket képesek kifizetni mindenféle fogyókúrás csodaszerre, a jó ég tudja, hányan élnek remekül abból, hogy aerobicozni, zumbázni, tornázni, meg ki tudja, mit csinálni járnak, egész iparág épült már erre. Tele van az ország frusztrált, testképzavaros szerencsétlennel, akik a fél karjukat odaadnák, hogy még fél kilót lefogyjanak.

A strandon viszont ritkaság a 35 feletti férfi, aki nem sörcsöcsökkel és méretes pocakkal közlekedik, az edzőtermek törzsvendégköre sem ezekből tevődik össze...

2015. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Bence_ ***** válasza:
95%

Röviden? Jól.

Nekem gyönyörű volt pocakosan is.

Ha szeretsz valakit akkor szóba se kerül a türelmi idő.

Mekkora marhaság. Talán Rubint Réka fejében lehet ilyen. Bár neki az alakja nem változott a császártól.

2015. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
15%

miert ne lehetne ilyen kerdest feltenni? Nem ertem. Az emberek nem egyformak, az elkepzeleseik, a vagyaik sem egyformak.


Az elhizas az esetek 99,999%-aban egyszeru igenytelenseg. Miert is kellene ezt automatikusan toleralni?


Hozzatennem hogy ez ugyanugy ervenyes a ferfiakra is mint a nokre.

2015. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
75%

Azért, kedves, mert nem a középkorban vagy valami iszlám országban élünk, ahol az asszony a férj tulajdona, és türelmi időt adhat neki arra, hogy lefogyjon, vagy megtanuljon spárgázni, netán úgy nézzen ki, mint Giselle Bündchen.

Amúgy ha az elhízás pusztán igénytelenség, akkor ez jellemzője volt a társnak a házasság előtt is.

2015. ápr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
62%
nem a külső számit hanem hogy a hormonoktól bedilizik
2015. ápr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
78%
Mivel ez alapvetően genetikai és hormonális kérdés, és nem olyan egyszerű, hogy zabál /nem zabál az ember, ezért nagyon szemét húzásnak tartanám. Egyetlen nő sem tudhatja, hogy mellyire változik meg a szervezete az akaratán kívül, az sem garancia, ha az anyja példájából indul ki, mert örökölhette az erre vonatkozó tulajdonságokat az apja ágáról is...Szerintem egy igényes, önmagára adó nő, akinek a párja is megfelelő társként viselkedik (és nem egy basaként, hanem kiveszi a részét a gyerekkel való törődésből) nem kerül ilyen problémás helyzetbe, mert önmagából fakadó igénye+lehetősége is van, hogy visszaváltozzon. És igen, a kettő együtt jár, mert hiába szeretne eljárni sportolni, hogy újra fitt és feszes legyen (azért a fogyókúra és a sportos fittség nem ugyanazt eredményezi), ha minden az ő nyakában van, és nem tudja azt a heti 3-4-szer két-három órát sem magára szánni, amíg elmegy tornázni. Ettől teljesen függetlenül: pont most csodálkoztam rá egy ismerősömre, egy éves a baba, és igencsak ki van kerekedve, de meglepően, ahhoz képest, hogy mennyire vékony alkatú volt és hogy a terhessége során sem hízott meg. De szoptat még mindig, és ettől masszívan kikerekedett. Másokat meg úgy lenyúz a szoptatás, hogy nincs gondjuk a fogyókúrára, inkább arra, hogy ne legyenek teljesen csont és bőr...Másik ismerősömön egy hónappal a szülés után szinte semmi sem látszott, de ebben nyilván az is benne volt, hogy a kedves férje olyan helyzeteket teremtett, hogy az a csoda, hogy a sok idegességtől nem apadt el a teje azonnal, hanem csak csak pár hónappal később...
2015. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
95%
Nekem se jutott még eszembe, hogy a gyerekeim anyját kilóra értékeljem.
2015. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
81%

Az első terhességem alatt tíz kilót híztam, és még húszat utána (depresszió).

Általában 65kiló vagyok, ez a versenysúlyom :)

A második terhesség elején 62 kiló voltam. Szülés napján 58. Végighánytam a terhességem, evészavaraim voltak, minden ételről valami undorító jutott az eszembe, szinte csak almát ettem.

Amit el akarok ezzel mondani, hogy az első terhességem és a plusz harminc kiló után sikerült szépen lefogynom, jól is néztem ki.

Most nagy nehezen visszakúsztam 63kilóra, de a hasam alig húzódott vissza. Szerintem az már ittmarad. Azért haskötőzöm, meg fűzőt húzok, de

csak lefeg a plussz bőr.

Ha a férjemnek baja lenne vele, akkor felajánlanám, hogy szülinapomra megajándékozhat egy plasztikai műtéttel.

Viszont elég irreálisnak tartom hogy olyan legyen egy nő mint azelőtt.

A csípő szélesebb marad

A has lötyög

A mellek picit lejjebb mennek

Striák.

Azért tudjátok, vannak akik soha nem lesznek olyanok mint régen.

Ez nem csak a terhesség számlájára írható, korral jár.

2015. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
72%
Én mindig is teltebb alkat voltam, ha megeszek egy csokit kb. hízok 1 kg-ot. 2 testvérem van, a nővérem és a húgom alkatilag 50 kg, akármennyit zabálhatnak, meg sem látszik rajtuk, pedig semmit nem mozognak mellé. Tehát, a vőlegényem engem úgy ismert meg, hogy volt rajtam felesleg, és ráadásul amióta irodai ülőmunkát végzek, azóta plusz kg is felszaladt rám. Én magamtól kezdtem el fogyózni és sportolni, mivel tudom, hogy a terhesség alatt talán többet is fogok hízni mint kellene,( már ahogy említettem elég ha ránézek egy csokira, chipsre, és már híztam..) és a gyermekvállalásba úgy szeretnék belekezdeni, hogy nincs rajtam felesleges, vagy max 5 kg. De a vőlegényem sosem mondana, vagy mondott olyat, hogy fogyjak, mert mi lesz ha még erre jön rá 15-20 kg. Ha mégis mondana ilyet, vagy lenne ilyen, ő is az egészségemet féltené, nem pedig az lenne a baja, hogy hogyan nézek ki. Alapból nem kezdenék olyan férfival, akinek annyira a külsőségek számítanak, hogy még szülés után is képes lenne a feleségét csesztetni, hogy mikor fogy már le, vagy mikor lesz már végre a régi. A terhesség pont, hogy nem olyan kategória, hogy egyszercsak gondol valaki egyet, hogy akkor + 10 kg-ot felszedek mert nem érdekel, és mert sütit akarok zabálni sütivel...
2015. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!