Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet így továbbra is együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így továbbra is együtt élni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

A párommal teljesen elhidegültünk egymástól vagyis én biztosan.Ő még azt állíja szeret,de az elmult időszakban én már nem ezt éreztem a részéről.Van 3 gyermekem előző házasságomból akikkel jó ideje nem tudott kijönni,részben az ő hibájukbol is,merthát nem éppen a legjobb,legszófogadóbb gyerekek,de ő sem úgy állt már jó ideje hozzájuk (sokszor trágár szavakkal illette őket stb stb) amit én nem igazán tudtam szó nélkül lenyelni,plusz megestek olyanok,hogy a nyár folyaman többször eltűnt szó nélkül éjszakára (ha én ezt vissza adtam neki én voltam mindenféle rossz,de amikor ő csinálta én meg ne szólaljak érte) ... mikor rájön a "happy" elmegy inni a haverjaival és totál részegen esik be (számomra olyankor kibirhatatlan,mert nem hagy pihenni folyamatosan ki be mászkál,beszél,kelteget,ugráltatna-nem az a kötekedős tipus ilyenkor de ha nem figyelek rá ha ilyrn van mindig oriási vita kerekedik belőle,ha nem pattanok azonnal már elgord mindenfélének)

Ezek a dolgok miatt én úgy érzem nem birom tovább folytatni,nem szeretném ebben a formában a kapcsolatunkat.

De!Van 2 közös gyermekünk is.

Párom azt állitja szeret,mostanaba valamennyit javitott a nagyobb elozo hazassagombol szuletett gyerekeimmel valo kapcsolatan es nalam is probal jobb fenyben feltunni.azt kerte ha nem is szeretem,de legalabb a kozos gyerekeink miatt probaljuk meg,maradjak vele.

Van valaki itt aki hasonlo helyzetben volt,van?Tudnátok tanácsot adni hogyan lehetne ezt helyrehozni,mukodtetni valahogy ezt a "kapcsolatot" bekesen,nyugodtan tovabb?

Egyáltalán volna értelme?

Nem érzek semmit már iránta bárhogy is probálkozom,igy hát a gyerekek miatt még talán,hátha tudnánk továbbra is "együtt" élni.

Köszi aki elolvasta és előre is köszönömazoknak akik tudnak valami tanáccsal szolgálni.

Negativ véleményeket ha lehet nem kérnék,igy is eléggé kikészit ez a helyzet :(


2015. ápr. 28. 17:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mindketten tisztába vagytok az érzéseitekkel,és meg is mondttátok egymásnak ő annyit kért tőled hogy neveljézek fel a gyerekekket együtt ,te meg nyugodtabb életet szeretnél amiben nincs vita vagyis jóbal kevesebb.A gyerekeknek is jó lenne ha egyességet tudnátok kötni és együtt műkődni megtanulnátok merz csak 5 gyerek sorsáról is szó van .A nyitott kapcsólatott átbeszélhetnétek .
2015. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én biztos lépnék, főleg ha iszik is.
2015. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Valaki, aki azt tanácsolja, hogy váljon, leírná ide, hogy hova menjen, és miből tartsa el az 5 gyerekét? Jóvá az a nagy önérzet? Boldogság keresés 5 gyerekkel? Az tudomásul kell venni, aki 5 gyereket szül és nem dolgozik, az kössön kompromisszumokat, mert az egész élete rámehet erre a döntésre, meg a gyerekeié is!!!
2015. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
jövedelmi dolgokat nem igazán szerettem volna ide beirni mert ugy gondolom nem tartozik ide,igy pontos osszegeket nem irnek,de jo ideje parom nem epp rendes fizetest kap-feketen dolgozik maganembernek.onmagat nem tudna egyedul fenntartani ebbol az osszegbol foleg hogy alberletben kellene,hogy eljen valahol mert nincs hova hazamennie.Egyebkent en berelek egy hazat,en fizetem a rezsit is,a kozos kicsik pelenkaztatasat egyebet amire szukseguk van,a nagyok iskolai dolgait szinten+kb 2 hetet adott honapbol a maradekot allja a munkajabol a parom.ezt csak az anyagi oldalat nezo valaszolo miatt irtam le.tenyleg nem az anyagi dolgok miatt irtam ki a kerdest ezert nem is irtam bele a kerdesembe.
2015. ápr. 28. 21:03
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megoldható, akkor jobb elválni. Egy ilyen apától mit tanulnak a gyerekek? ahogy írod, így is gyakorlatilag egyedül neveled és tartod el a gyerekeket, tehát szerintem semmi értelme maradni. Én nem hiszem, hogy a gyerekeknek jó lenne egy rossz házasságban, érzik ők is, hogy gond van a szülők között. Ráadásul nem egy mintaapa, tehát szerintem inkább csak ront a helyzeten.
2015. ápr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Amit mások tanácsolnak, hogy fektessetek le új szabályokat és éljétek önállóan de együtt az életeteket, az működhetne, de én úgy veszem ki, hogy a férjed egy kissé birtokló, így nem hiszem, hogy nálatok ez megoldható.
2015. ápr. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy az anyagiakat feszegetem, de akkor, ha jól olvasom, akkor hazát bérelsz, eltartod az 5 gyereket, és jelenleg GYES-en vagy...

Engedd meg, jogy gratuláljak!


A kérdésem továbbra is az, hogy a nagyobb gyerekeiddel fogsz-e bírni kamasz korukba? Tanulnak-e maguktól, legalább annyira, hogy egy jó szakmát összeszedjenek? És mindezt apa nélkül (az anyagiakat félre téve, csupán a személye az apának sokszor elég, hogy a gyerekek ne nyúljanak kábítószerhez, alkoholhoz, ne logjanak az iskolából). Szóval én ezt igy kérdezem, hogy egy csomó kamaszt ismerek, ezek közül nem egynek széttárja a kezét anyuka, hogy nem tud mit tenni, nem bír a gyerekkel, ès segítsége sincsen....

Ezeket gondold vegig, iszonyú fontos kérdések, fontosabb mint az hogy szerelmes vagy-e?!

2015. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

*házat


A telefonom állandóan hülyeségekre "javít"...

2015. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nem értem, mihez gratulálsz, az ő élete, nem tudhatod, mért alakult így, meg azért ennél sokkal borzalmasabb dolgokat is csináltak már emberek. Nekem ezek sokkal inkább azt mutatják, hogy önfenntartó, nem az apától függ, ami ebben az esetben megkönnyíti a helyzetet.


Azt hozod még föl, hogy az apuka tud segíteni gyereket nevelni. De segít-e? Mert nekem úgy tűnik, hogy nem túlzottan, bár ez nem egyértelmű a leírásból.

2015. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom,hogy egyáltalán nem segít mert akkor hazudnék...De a nevelés nagy része is az én reszortom.Nem bánom hisz őértük él az ember,én legalábbis,de amig azt hangoztatja a párom,hogy mennyire szereti őket és ha én külön válok azzal elveszem a gyerekeit mert ő ugy érzi csak akkor marad igazán az apjuk ha esténként velük egy házban fekszik le aludni akkor igrnis ugy gondolom a nevelésükbe sokkal többet kellene vállalnia.pl-nak csak néhány amit látok hogy más apa megtesz ő viszont nem.a fiunk imád labdázni focizni (a nagyok is) viszont ő utál ezért egyikkel srm focizik...a tanitás nála annyi a nagyoknál h leülteti h na ezt eddigre tanuld meg és kész,ha nem megy nagyrészt letorkollja ahelyett h segitene hogyan lehetne könnyebben...esti fürdetést sosem vállal be.nagyon ritka alkalom volt,hogy megtette az évek alatt...enni bármikor ad nekik,ha ugy van megfőz ha olyan a hangulata,hogy épp ő szeretne vmit,de a nagy segitsége itt valahol ki is merül.maximum ha nagyon muszáj itthon marad velük ha valahová mindenképp egyedül kell elmennem,de nagyrészt azt ugy kell rendeznem,hogy akkor épp a nagyobbik gyerekünk aludjon es mindenképp hazaérjek mire a nagyok elé kell menni mert jönnek haza...
2015. ápr. 30. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!