Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre kevésbé tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé tudom elviselni a helyzetet a párom kislánya miatt. Mit gondoltok, én látom rosszul?

Figyelt kérdés

A párom kislánya 4 éves, két éve vannak külön az anyjával.

Mi egy éve vagyunk együtt, nála is lakom.

Sajnos egyre inkább nehezen viselem azt, hogy kislány hetente három napot nálunk van. Ha itt van akkor a párom csak vele foglalkozik. Ha meg említem akkor ne akarjam be szabalyozni, hogy mennyit van a gyerekével. Csak marha idegesítő 10 óra munka után egy elkényeztetett kislány nyafogását hallgatni.

Anyagilag elég jól áll, és a 60.000es gyerek tartás mellet rengetek pénzt költ rá pluszba.

Nagyon sokszor, sőt a legtöbbször a közös programokból kihagy és csak ketten mennek vagy a kislány anyjával.

Ha itt alszik a lány nem tudunk a párommal össze bújni mert folyamatosan az apja nyakán lóg, van hogy bent is alszik vele a szobajába.

Már próbáltam felhozni neki a közös gyerek témát de teljesen elzárkozott előle mert ő nem fogja a lánya érzékeny lelkét kitenni ennek.

Az i-re a pontot a tegnapi nap tette fel, mikor terveztem volna valami programot ő pedig mondta, hogy viszi a kislányt állatkertbe.

Este beszéltem vele, hogy ez nekem rosszul esik. Csak annyit mond, hogy ezt fogadjam el neki a kislánya az első és azért nem visznek ilyenkor engem mert nem szeret a lány.

Úgy érzem már, hogy kiborulok.

Annyit nem lehet megbeszélni, hogy egy héten át ne jöjjön.

Jogosan vagyok felháborodott? Hogyan lehet ezt megoldani?



2015. máj. 2. 09:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
72%

azért nem akar veled gyereket meg közös programot mert látja nem szereted az övét mit vársz?

egy 4 éves szeretet éhes! örül ha látja az apját mert nem tud vele mindennap találkozni ezért ilyenkor a nap minden másodpercében az apján csüng később nem fog

van egy unokahúgom olyan szeretet éhes mikor itt van velem ha már a wc-re elmegyek keres érted? már ha pár percre eltűnök keres

neked kell változni nem az annyáról faggatni

lehetnél figyelmesebb a gyerekkel ő is és az apja is értékelni fogja pl sütni vlmit mire haza mennek amit szeret a kislány

ha meg nem tetszik állj tovább mert ez nem neked való

2015. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Sehogy...


Miért nem mentek együtt az állatkertbe? Ehhez kellene ragaszkodnod, nem azt kérned, hogy ne menjen oda a kislány.


Ha már gyerekes pasival kezdtél, el kellene fogadnod a gyerekét is, és azt, hogy szereti a gyerekét. Ez csak egy kisgyerek, neked kellene nyitnod felé. Te vagy a felnőtt. Ha sikerülne összbarátkoznod vele, és apu is látná, hogy szereted a gyerekét, másként állna hozzá.


De ha nem megy neked, nincs nagy jövője a kapcsolatotoknak.

2015. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
33%

ennek a kapcsolatnak nulla jovoje van. én még ma megmondanám neki, hogy te itt befejezted. te is akarsz családot, te is akarsz valakinek az életében az elso helyen állni.. isten veluk!


nincs értelme ezzel az emberrel lenned, se nem tisztel, se nem szeret. keress magadhoz valot.

2015. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
48%

Egy eltartott vagy,úgyhogy nyugodtan csendben maradhatsz,még lelépni se tudnál hova.Nagyon jól tudtad,hogy kivel jössz össze,akkor viseld.,Hisztis a gyerek? A tied se lesz különb,már ha a pasi hajlandó lesz neked csinálni egyet,de szerintem nem.A leírásod alapján nem szeret,és soha még csak megközelítőleg sem leszel olyan fontos mint a lánya.

Ő egy jó apa,aki nem a gyerektartás fizetésében tudja le a gyerekét hanem törődik vele és szereti.Meg se érdemled ezt az embert.

2015. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
58%

huuuh, én is csak most olvastam a második kommentedet...


jah, hát igy ne csodálkozz, hogy igy bánik veled a párod.

nem szereted a gyerekét, nem beszélgetsz vele....igy már más a lányka fekvése,- csoda, h megtur a párod, ahogyan irták, arra vagy jo neki, hogy uritsen.

2015. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
40%

Na most én is elolvastam azt a második kommentet. Eddig valahogy nem láttam.


Hát mit mondjak? Kapd össze magad...ha én lennék a párod helyében, már rég kitettelek volna.

2015. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
76%

Én még igazat is adtam neked, és sajnáltalak is a második kommentedig. Ez a rész GUSZTUSTALAN:


"Szeretjük egymást, csak a gyerekének nem kéne ennyit itt lennie.

Azt nem tudom, hogy az anyja tömi-e a fejét.

Igazábol én nem is szoktam a lánnyal beszélni, engem nagyon idegesít."


A világon semmi baj nem lenne itt, hogyha te elfogadnád a kislányt. Ha elfogadnád őt, akkor EGYÜTT tudnátok menni állatkertbe, akkor tudnátok este együtt beszélgetni, tudnátok együtt élni, létezni.


te elvárod attól a férfitől, hogy téged eltartson, rakjon egy lakást a feneked alá, míg a SAJÁT VÉRÉT eltávolítja az életéből a kedvedért. Legalja vagy.

2015. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nem jó eltartott nőnek lenni, mert akkor szinte semmibe nincs beleszólásod.
2015. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%

egy hisztis gyerek vagy, konkurálész egy 4 éves gyerekkel

ha javitani akarsz szervez közös programot a kislányal, csak te és ő hogy össze szokjatok

meg kel erőltetned magad és belátni hogy te vagy a fenött ugy is kel viselkedni

2015. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
67%

Én is elvált apa vagyok, ismerem a dolgot belülről, azért apuka viselkedése túlzás.


"Már próbáltam felhozni neki a közös gyerek témát de teljesen elzárkozott előle mert ő nem fogja a lánya érzékeny lelkét kitenni ennek."


Ez azt jelenti, hogy igazából nem kellesz neki, hiába gondolod, hogy szeretitek egymást.

Ő nem szeret, én szerettem a páromat és lett is közös gyerek.


Szóval nagyon hosszú távra ne tervezz!

És hát a kislány és a te közötti utálatot neked kell feloldanod.

2015. máj. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!