Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre kevésbé tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé tudom elviselni a helyzetet a párom kislánya miatt. Mit gondoltok, én látom rosszul?

Figyelt kérdés

A párom kislánya 4 éves, két éve vannak külön az anyjával.

Mi egy éve vagyunk együtt, nála is lakom.

Sajnos egyre inkább nehezen viselem azt, hogy kislány hetente három napot nálunk van. Ha itt van akkor a párom csak vele foglalkozik. Ha meg említem akkor ne akarjam be szabalyozni, hogy mennyit van a gyerekével. Csak marha idegesítő 10 óra munka után egy elkényeztetett kislány nyafogását hallgatni.

Anyagilag elég jól áll, és a 60.000es gyerek tartás mellet rengetek pénzt költ rá pluszba.

Nagyon sokszor, sőt a legtöbbször a közös programokból kihagy és csak ketten mennek vagy a kislány anyjával.

Ha itt alszik a lány nem tudunk a párommal össze bújni mert folyamatosan az apja nyakán lóg, van hogy bent is alszik vele a szobajába.

Már próbáltam felhozni neki a közös gyerek témát de teljesen elzárkozott előle mert ő nem fogja a lánya érzékeny lelkét kitenni ennek.

Az i-re a pontot a tegnapi nap tette fel, mikor terveztem volna valami programot ő pedig mondta, hogy viszi a kislányt állatkertbe.

Este beszéltem vele, hogy ez nekem rosszul esik. Csak annyit mond, hogy ezt fogadjam el neki a kislánya az első és azért nem visznek ilyenkor engem mert nem szeret a lány.

Úgy érzem már, hogy kiborulok.

Annyit nem lehet megbeszélni, hogy egy héten át ne jöjjön.

Jogosan vagyok felháborodott? Hogyan lehet ezt megoldani?



2015. máj. 2. 09:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
31%

Utolsoval ertek egyet.


Te ebben a kapcsolatban nem tars vagy, nem akar veled kozos gyereket, mar most egyenesen elzarkozik tole.

Te itt egy takaritono/szexbaba vagy. Bocs, de ugy nez ki erzelmileg le se vagy tojva.


Irtad, hogy mar mondtad neki a problemadat, de annyit mondott ra, hogy nem csinal kozos programot, mert nem kedvel a gyerek.

Akik meg lehuznak, mert nem birod a kislanyt, azoknak uzenem, hogy baromi nehez dolga van, mivel apuka nem hogy kozos programokat nem szervez, de egyenesen ki is zarja ot belole. Igy ismerkedj meg egy 4 eves hisztis korszakban levi apuci kicsi hercegnojevel. Foleg, hogy a valas miatt ilyenkor a szulok versengenek egymassal sokszor ajandekokban.


En mar reg leleptem volna a helyedben. Ennek a kapcsolatnak semmi ertelme sincs. Nem kell, hogy a gyerek az utolso helyre keruljon, de azert baratnokent neked is jarna egy kis figyelem, de te teljesen felre vagy dobva. Akkor minek vagy meg vele? Kozos csaladot nem akar, a kislanya a szeme fenye, te meg le vagy tojva heti 3 nap. Hat akkor menjenek tovabbra is egyutt az allatkertbe, te meg keress egy masik embert, mert o nem a tarsad.

2015. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó alapjában igazad van, de azért itt súlyos problémák vannak kérdezővel is.

Pédául abbban igaza van kérdezőnek, hogy túlzás, hogy apuka sokszor helyette a kislányával alszik. Az viszont igen súlyos mondat, és bunkóság, hogy a kislánynak "nem kéne ennyit it lennnie". És ha anyukával történne valami, és apuka magához venné a kislányt.

Továbbá számomra kérdező második írásából nem az jön le, hogy apuka zárná ki a közös programokból. Olvastad, hogy kérdező azt írta, ő nem beszél a kislánnyal, mert ŐT IDEGESÍTI?Akkor minek vigyék állatkertbe, azért, hogy unott pofával duzzogjon, és felnőtt létére látványosan rühellje a kislányt, mint egy durcás, féltékeny gyerek?


Különben szerintem a férfi pont az ilyen hozzáállás miatt nem akar közös gyereket kérdezővel. A saját gyerek is tud hisztis, idegesítő, fárasztó lenni a hét hét napján 0-24-ben. És nem heti nyomorult három napot kell kibírni.

2015. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
62%

Talan azert nem szeret vele lenni, mert a kiscsaj elbol utalja? En se beszelgetnek olyannal, aki kapasbol utal. Szerintem a kerdezo probalt nyitni azzal, hogy o is ment volna a kozos programokra. Ez meg jo gyorsan le lett zarva apuka reszerol. Nem jossz, mert a gyerek nem kedvel. Kesz, ennyi. Meg se probalja bekiteni a gyereket, rahagyja.


En kerdezo a helyedben elmennek. Kozos gyerekrol nem hogy szo nincs, de egyenesen az otlet is el van utasitva. Akkor meg mire varsz? Meg egy evre, hogy elmenjen az eletedbol? Apuci maradjon csak a kis hercegnojevel. En tuti nem birtam volna ki ezt igy 1 evig, pedig engem nem zavarna, ha paromnak lenne gyereke, de hogy engem kizarjanak az eletukbol akkor amikor nalunk vannak az biztosan bantana. Ha meg kozos gyereket nem akarna velem nem is maradnek vele.

2015. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó, nem tudjuk, mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás. Tehát a kislány volt undok, és azért nem bírja őt kérdező, vagy kérdező volt eleve bunkó szegény gyerekkel. Azt viszont tudjuk, kik felnőttek, és itt senki semmit nem tesz, hogy a helyzet jobb legyen. Apuka kizárja kérdezőt, kérdező meg nyíltan vállalja, hogy nem hajlandó beszélni a kislánnyal, mert őt bizony a gyerek idegesíti. (továbbra is fenntartom, hogy a saját gyerek még sokkal fárasztóbb, és azt is napi 10 óra munka után el kell látni, tehát nem csodálom, hogy a pasi nem akar olyan nőtől gyereket, aki így áll hozzá a kérdéshez)

Ez a kapcsolat így halott ügy.

Kérdező abban hibás, hogy egyértelműen abban látja a megoldást, hogy, a kislány ne, vagy ritkábban menjen. holott az apja lakásahoz a kislánynak több köze van, mint a kérdezőnek... Abban kéne a megoldást látni, hogy hogyan javuljon a kapcsolat, de ebben nem látok semmi törekvést kérdező részéről.

2015. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
33%

Igen, nem tudjuk, hogy a tyuk vagy a tojas volt-e hamarabb, de azert egybol mindenki nekiment a kerdezonek, amikor leirta, jobb lenne ha mar nem is jonne ennyit. 1 ev ilyen utan mar en se kivannam a gyereket a kozelembe, de megneznem az itt itelkezoo kozul ki tudna ehhez az egeszhez jo pofat vagni, hogy heti 3 nap le vannak szarva, kozos gyerekrol ne almodj, apu a kislannyal alszik, te meg meg a kozos programokbol is ki vagy zarva. Biztosan szeles mosollyal varna mindenki a gyereket igy, nemde?


Amugy szerintem egy 4 eves kislany nagyobb valoszinuseggel elbol undok apu uj baratnojevel, mint egy felnott no a parja 4 eves kislanyaval. Ugyanugy mint ahogy egy gyerek a homokozoban gondolkodas nelkul lecsapja a masik gyereket a kislapattal "csak ugy". Egy uj baratno, felnott no meg sanszosabb, hogy nem akarja a parja gyereket direktbe megutaltatni magaval. De jo, lenne ha a megismerkedesrol irna a kerdezo. Miert nem szeretsz beszelgetni vele?


A felnottek oldjak meg?

A problemarol mar beszelt a kerdezo a parjaval. Irta, o nem mehet, mert a kislany nem szereti ot. Na, akkor mit csinaljon meg? Eselye sincs hogy javitson a helyzeten, csoda hogy nincs mar kedve ahhoz, hogy jojjon a gyerek, ergo azokon a napokon o felre legyen dobva? Persze, hogy nem akarja, hogy jojjon.



(Ja, undok 4 evesekbol van par a tarsolyban. Ilyen kis korban meg nem fogjak fel a tetteik sulyat. Unokatesom kisfia ennyi idosen pl. fa epitokockakkal dobalta nagyszuleimet vagy engem, vagy a butorokat, tevet, vitrint "csak ugy". Egy ido utan a nagyszulok nem vigyaztak ra tobbet amig nem tanult meg viselkedni. Pedig ok verrokonok, megse lattak szivesen a gyereket. Vagy masik unokatesom kislanya meg nem engedi az apjanak, hogy jatszon vele akarmi. "csak anya" pf pedig o a verszerinti apja, egyutt elnek, megis undok a gyerek, csak ugy, dacbol. Ennyi, kicsi meg. Persze sajat gyerek hisztijet jobban elviseli az ember, de en a kerdezo helyeben lepnek, kozos gyerek nem kell, en heti 3 napot hanyagolva vagyok, akkor meg minek az egesz?



Ja, meg egy dolog. Itt mindenki lakastulaj vagy mi, hogy egybol azt vagjak az ember fejehez, ha nincs haza, hogy eloskodo? Normalis kapcsolatban nem szoktak osszekoltozni a parok, vagy en elek valami Disney-meseben?

2015. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!