Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre kevésbé tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé tudom elviselni a helyzetet a párom kislánya miatt. Mit gondoltok, én látom rosszul?

Figyelt kérdés

A párom kislánya 4 éves, két éve vannak külön az anyjával.

Mi egy éve vagyunk együtt, nála is lakom.

Sajnos egyre inkább nehezen viselem azt, hogy kislány hetente három napot nálunk van. Ha itt van akkor a párom csak vele foglalkozik. Ha meg említem akkor ne akarjam be szabalyozni, hogy mennyit van a gyerekével. Csak marha idegesítő 10 óra munka után egy elkényeztetett kislány nyafogását hallgatni.

Anyagilag elég jól áll, és a 60.000es gyerek tartás mellet rengetek pénzt költ rá pluszba.

Nagyon sokszor, sőt a legtöbbször a közös programokból kihagy és csak ketten mennek vagy a kislány anyjával.

Ha itt alszik a lány nem tudunk a párommal össze bújni mert folyamatosan az apja nyakán lóg, van hogy bent is alszik vele a szobajába.

Már próbáltam felhozni neki a közös gyerek témát de teljesen elzárkozott előle mert ő nem fogja a lánya érzékeny lelkét kitenni ennek.

Az i-re a pontot a tegnapi nap tette fel, mikor terveztem volna valami programot ő pedig mondta, hogy viszi a kislányt állatkertbe.

Este beszéltem vele, hogy ez nekem rosszul esik. Csak annyit mond, hogy ezt fogadjam el neki a kislánya az első és azért nem visznek ilyenkor engem mert nem szeret a lány.

Úgy érzem már, hogy kiborulok.

Annyit nem lehet megbeszélni, hogy egy héten át ne jöjjön.

Jogosan vagyok felháborodott? Hogyan lehet ezt megoldani?



2015. máj. 2. 09:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni, úgyhogy csomagolj össze és költözz. Nem szeret téged.

Sajnálom :(

2015. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy a lánya az elsők de ez már nagyon túlzás amit csinál.

De biztos, hogy szeret csak a lánya a probléma ami mindig keresztül húz mindent.

Nincsen saját lakasom, jelenleg nem ia tudnék hova menni meg nem is akarok.

Szeretjük egymást, csak a gyerekének nem kéne ennyit itt lennie.

Azt nem tudom, hogy az anyja tömi-e a fejét.

Igazábol én nem is szoktam a lánnyal beszélni, engem nagyon idegesít.

2015. máj. 2. 10:33
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelmű a dolog. Veled van a legnagyobb baj. A gyereket utálod, mert létezik. Tegyél egy szívességet, és lépj le. Azon csodálkozok, hogy a párod nem rakott még ki.
2015. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
66%

Akkor az anya új párja mit szóljon? Náluk 4 napot van, nálatok hármat.

Persze minden ilyen témánál előbb-utóbb megírja valaki, de attól még teljesen igaz, ha valaki nem tudja elfogadni a párja gyerekét, ne kezdjen vele kapcsolatot.

A kisgyerekek márcsak ilyenek, csüngnek a szülőn, vele akarnak aludni, ez természetes. Persze ez zavaró, ha nem a saját gyereked, de mégis mit vártál?

2015. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, ezt értelmesen is meg lehet oldani, hogy te IS és a lánya IS azonos helyet, figyelmet kapjatok.


Te ebben a kapcsolatban a punci vagy, ami tök jó, mert lt üríteni, ha tele a zacsi, más nem.

2015. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
61%
Hát innen fúj a szél!Persze,hogy nem akarsz költözni,hisz nincs is hova!Amugy meg az ég világon semmibe sincs jogod bele szólni.Téged csak ott megtűrnek!Örülj,hogy még nem rakott ki!A lánya lesz mindig is az első,te pedig le eleszel tojva.Tűrjed csak,ezt érdemled,semmi mást,te ingyenélő, és akkor még neked áll feljebb,hogy ne legyen a lányával!
2015. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, most olvastam a második kommentedet.


- ne csodálkozz, ha utál a gyerek, ha nem is beszélsz vele

- miért szeressen, miért menjetek el hármasban barhová, ha ki nem állhatod? A párod ezt tök jól felméri, és nem kényszeríti rád a kislányt.

- "elviszi állatkertbe" - de, ha te is mentél volna, abból balhé van, igaza van, hogy otthon hagyott

- talán, ha nem zsigerből elutasítanád, hanem próbálná nyitni, akkor szeretne a kicsi, és a párodnak sem kéne állandóan dilemmáznia, hogy mikor vágod be a durcát


Amúgy ez rhadt szr lehet azért neki is, hogy van lánya, van barátnője, mindkettőt szereti, mégis folyton azon kell agyalnia, hogy oldja meg, hogy mindkettejükkel elég időt töltsön. Hogy menjenek el bárhová, a két általa leginkább szeretett személy rühelli egymást.


Arra meg semmit nem mondok, hogy a párodon élősködsz, és hisztizel mellé.

2015. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
51%

1. Semmi gond nincs azzal, hogy a párod foglalkozik a lányával.


2. Az hogy semmi gond, csak ne legyen már itt ennyit, az gusztustalan. A lánya. Ha arról lenne szó, akkor akár ott is lakhatna és akkor napi 24 órában találkozhattok.


3. Az egyik probléma, hogy meg sem próbáljátok kialakítani a 3-as kis családi életet. Nyugodtan vigye programokra a lányát, csak vigyen magával téged is.

Te is szervezhetnél valami közös programot magatoknak, aminek a kislány is örülne. Én ezen dolgoznék.


4. A kapcsolat elég reménytelennek tűnik, ha a párod elzárkózik a közös gyerek témától.


Hogy mit tennék? Elsőként leülnék vele és megmondanám neki, hogy mi lenne ha csinálnánk közös 3-as programokat. Hátha a kislánnyal összeszoknátok egy kicsit és békességben lehetnétek mindhárman.

Megbeszélném vele, hogy azért mert a kislány nálatok van, te nem szűnsz meg létezni és ne nézzen levegőnek. Az esti alvás maradjon meg kettőtöknek, napközben meg lehet játszani.

Továbbá megmondanám neki, hogy azért mert neki van már egy gyereke, téged még ne fosszon meg a saját gyerek lehetőségétől. Szeretnél vele közös gyereket, de ha ő nem akar, akkor nincs értelme az egészet folytatni.

Arról azért biztosítanám, hogy fontos számodra az ő gyereke is (már ha így van...ha nincs, akkor inkább lépj le), de te szeretnéd átélni az igazi anyai örömöket.

2015. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
42%

Amikor belementél ebbe a kapcsolatba, akkor kellett volna gondolkodnod. A gyerek az első, te mindig a második leszel. Ez így van jól. Nyilván kiszorítva érzed magad, de ez így is fog maradni.

Közös gyerwket akarsz úgy, hogy nem bírod elviselni a párod gyerekét?! Ne tedd, mert csak rosszabb lesz a helyzet.

Én soha nem jönnék össze gyerekes pasival, mert nem szeretnék alapból konfliktusforrást.

Ennek ellenére nagyon infantilis dolognak tartom, hogy csókkenteni szeretnéd párod gyerekével töltött idejét. Mit szólnál, ha egy idegen(jelen esetben te) meg akarná szabni, hogy mennyit találkozhatsz a saját gyerekeddel?

2015. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
26%

Tele van a portál a hasonló sirámokkal. Mindig ugyanaz a két dolog a baj a "párom gyerekével".


1. túl sok pénzt költ rá

2. túl sok időt tölt vele


Ha valakit ez zavar, oldja meg a problémáját, keressen független párt magának.


Mi lesz veled kérdező, ha olyan helyzetbe kerül a prod, hogy magához kell vennie a kislányt? Hisz ő (is) felel érte.

Te írod, hogy neked nincs hova menni, pedig felnőtt nő vagy. Szóval neked mivel van több jogod a párod lakásában heti 7! napot lébecolni, mint a saját gyerekének heti hármat?

2015. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!