Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hét múlva esküvő, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, lehet mégsem szeretném?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a leánybúcsúm, és eléggé lerészegedtünk és győr egyik szórakozóhelyén kötöttünk ki, ahol egy sráccal összeismerkedtem, ekkor már eléggé józan voltam, és le is feküdtünk, az valami elképesztő volt, úgy érzem eddig nem tudtam mi az a szex, a jegyesemmel is jó volt, de a kettőt össze se lehet hasonlítani, már 4 napja nem feküdtem le vele, és érzi, hogy valami gond van. Nem beszéltem neki erről, nem is szeretném ezzel megbántani. Akivel megismerkedtem vele azóta még nem beszéltem, de holnap mindenképp fel akarom keresni, és tisztázni a dolgot.

Így nagyon hiányozni fog a jó szex, és félek hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Nagyon de nagyon szeretem Őt, mindig meghallgat, jó tanácsokat ad, igazi apának való. De most fogalmam sincs mit akarok, teljesen kétségbe vagyok esve, bármilyen tanács jól jönne most.


2015. júl. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
100%

Nabazz :)

Nem tutira jó ötlet h már most lagzi lesz....

2015. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szereted ot, de azert megcsaltad... Jobban teszed, ha ezt elmondod a parodnak, mert ezt nem teheted meg vele! Undorito vagy! 12 ev utan iden hazasodunk. 12 (ird es mond tizenketto!!!) ev utan sem vagyom arra, hogy mas pasik a kozelembe jojjenek, hozzam erzenek, megdugjanak, de a leanybucsuztatomon meg mar vegkepp eszembe se jutna, hogy igy megalazzam a paromat, aki az eletet mellem szeretne kotni, aki konkretan a "szabadsagat" orokre fel akarja adni ertem! Undorito, hogy ide fajul ez a vilag! Sok baratnomnek azert nincs fiuja, azert remenyvesztettek teljesen, hogy nekik sose lesz eskuvojuk, mert a normalis padikat ilyen riherongyok stipistopizzak le, mint te! Undorito vagy!!!
2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom.. Én a helyedben még holnap elhagynám az országot egy börönddel a kezembe és új életet kezdenék.

Nem tudnék a párom szemébe nézni ezek után..

2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
88%

Az teljesítmény! Ügyi vagy...magyarul te egy apának valót kerestél eddig, nem egy egyenrangú társat? Állj elé, és időben fújjátok le a dolgot. Ennek semmi értelme.


Egyébként mitől volt annyira über jó a szex ezzel az idegennel?

2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
39%
Kar, hogy a mi kulturankban az ilyeneket nem kotozik ki a foterre es nem kovezik meg!
2015. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy még házas,úgyhogy bűnt nem követtél el,majd rendesen viselkedsz utána :) Egy szex miatt ne rúgd fel az esküvőt,viszont az tény hogy fontos egy kapcsolatban.Tudod mit csinálnék ? Még néhányszor lefeküdnék a hapsival remélvén hogy kiábrándulok belőle,és nyugodtan folytatnám a régivel tovább :)
2015. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

Normális, építőjellegű válaszokat kérnék.


Hogy mitől volt jobb? Fogalmam sincs, de százszor jobban élveztem

2015. júl. 12. 22:17
 8/87 anonim ***** válasza:
27%

mindenki tudja hogy a legjobb az induló házasságokat hazugságra és megcsalásra építeni :)

mert úgy legalább jóval hamarább összedőlnek ha ezek kihullanak alóla


nem szép amit tettél legalább annyi lenne benned hogy rá bízod a választást és reménykedsz hogy tényleg olyan rendes mint ahogy állítod és meg tud bocsátani

2015. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
Azért sem szeretném elmondani neki, mert nem szeretném elvenni az önbizalmát azzal, hogy vele nem annyira jó az együttlét
2015. júl. 12. 22:20
 10/87 anonim ***** válasza:
90%

Van egy rossz variáció is....de az nagyon csúnya dolog ám...

Összeházasodsz lesz csinnadratta meg eladó a menyasszony és aztán lesz egy kúrópajtid.

De lehet h el kéne napolni ezt a lagzit habár mivel 2 hét múlva lesz így gondolom már minden kész van nagyjából és le van fixszálva.

2015. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!