Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hét múlva esküvő, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, lehet mégsem szeretném?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a leánybúcsúm, és eléggé lerészegedtünk és győr egyik szórakozóhelyén kötöttünk ki, ahol egy sráccal összeismerkedtem, ekkor már eléggé józan voltam, és le is feküdtünk, az valami elképesztő volt, úgy érzem eddig nem tudtam mi az a szex, a jegyesemmel is jó volt, de a kettőt össze se lehet hasonlítani, már 4 napja nem feküdtem le vele, és érzi, hogy valami gond van. Nem beszéltem neki erről, nem is szeretném ezzel megbántani. Akivel megismerkedtem vele azóta még nem beszéltem, de holnap mindenképp fel akarom keresni, és tisztázni a dolgot.

Így nagyon hiányozni fog a jó szex, és félek hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Nagyon de nagyon szeretem Őt, mindig meghallgat, jó tanácsokat ad, igazi apának való. De most fogalmam sincs mit akarok, teljesen kétségbe vagyok esve, bármilyen tanács jól jönne most.


2015. júl. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
100%
Én hűséges vagyok ahhoz, akit szeretek, és ezt kölcsönösen is elvárom, ha szerelmes vagyok valakibe, rá vágyom, és csak rá, senki mást nem tudnék elképzelni az ágyamban. Senkivel nem kötném össze az életemet csak érdekből, rászorultságból, vagy mert ketyeg a biológiai órám. Nem vagyok szent, de van tartásom. És ha már nem vagyok szerelmes valakibe, akkor is megtisztelem annyira, hogy nem verem át, és ha más vonz, előbb lezárom az előzőt.
2015. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
82%
Tenyleg kivancsi lennel, mennyire vagyunk szentek? En peldaul annyira, hogy 16 evesen jottunk ossze es az elmult kozel 13 evben egyszer se kacsintottAm felre, meg nem is vagytam ra. Ezert k_rvazlak... Meg azert, mert teged csak a hitel, meg a haz erdekel. Ja es hogy te 32 evesen mar nem akarod ujra kezdeni.... Es kerlek szepen, fogd mar fel a kis nyomorek agyaddal, hogy nem azert kene oszintenek lenned, mert mi azt mondjuk, hanem azert, mert az a helyes, az az emberseges cselekedet, nem az, amit teszel... Komolyan mondom, engem felduhit az onzo, bekepzelt stilusod, meg az, hogy szerinted te tokeletes vagy. Hat pedig rohadtul nem. Esetleg agybeteg. De tokeletes az biztos nem! Szanalmas, hogy nem veszed eszre, mit muvelsz. Es a legszanalmasabb, hogy a sajat sorsodat elobbre tartod, mint egy masik ember boldogsagat, akit elviekben valaha szerettel annyira, hogy idaig nem csaltad meg. De szerencsed, mert az ilyenek mindig megkapjak azt, ami jar nekik! Elobb-utobb kinkeservesen banni fogod meg azt, amit tettel!
2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:
nem vagyok kur.a csak tudom mi az az élet, és ha lehet, akkor meg is ízlelem, veled ellentétben
2015. júl. 13. 22:08
 44/87 anonim ***** válasza:
87%
Az az élet, hogy félrekefélsz? Gratulálok, gerinced az nincs... Tulajdonképpen azon kívül, hogy ne egyedül kelljen fizetni a hitelt, minek kell neked házasság? Felcsináltatni magad nem kell papír...
2015. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
80%

Na sikeresen megfogalmaztad a k_rvak eletfilozofiajat! :D

Ha neked a felrek.ras jelenti az eletet, akkor hajra r¡banc!

2015. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
100%
Már előre nagyon sajnálom a leendő férjed azért, amit akkor fog érezni, mikor egyszer egy fáradt/hormongőzös/kiakadt/stb. pillanatodban majd a fejéhez vágod, hogy ő neked az ágyban milyen kevés és mennyire hiányzik neked a jó szex. Most biztos abban a hitben él, hogy minden jó, de benned ez akkora hiányérzet lesz, hogy előbb-utóbb vagy megcsalod, vagy a fejéhez fogod vágni ezt a tényt (esetleg mind2). Ezt te magad írtad a kérdésedben, hogy nagy hiányként éled meg. Illetve később egy kommentben írtad, hogy majd kibírod és nem mész félre, de még igen hosszú az élet, nem lesz egyszerű így, ha már úgy kezded a házasságot, hogy eleve tudod, ez nem az, amire vágysz. Szóval valahol téged is sajnállak, de a pasit és a leendő gyerekeidet sokkal jobban, mert ők nem tehetnek róla, hogy ennyire elbánsz velük is önzőségedben :(
2015. júl. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
100%
Még büszke is vagy magadra... Csodálatos!
2015. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett Kérdező? Volt esküvő?
2015. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 A kérdező kommentje:
Igen, szombaton volt, pénteken meg megyünk Egyiptomba egy hétre nászútra, ezzel lepett meg, olyan cuki volt :3
2015. júl. 28. 17:31
 50/87 A kérdező kommentje:

A sok negatív kommentelőknek üzenem, hogy immáron 7 éve élünk boldog házasságban.

Egy 5 éves fiú és egy 2 éves lány boldog szülei vagyunk.

Férjemnek és barátnőimnek sem mondtam el a teljes igazságot, és ez most már így is marad mindörökké. Azóta sikerült a szexuális életünket is rendbe rakni, sokat tanultam és tanítottam.

Szóval csak üzenem a negatívoknak, hogy jó döntést hoztam, és nem bántam meg az esküvőt, és örülök hogy nem tudtátok elcseszni 4 ember életét

2022. júl. 21. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!