Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hét múlva esküvő, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, lehet mégsem szeretném?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a leánybúcsúm, és eléggé lerészegedtünk és győr egyik szórakozóhelyén kötöttünk ki, ahol egy sráccal összeismerkedtem, ekkor már eléggé józan voltam, és le is feküdtünk, az valami elképesztő volt, úgy érzem eddig nem tudtam mi az a szex, a jegyesemmel is jó volt, de a kettőt össze se lehet hasonlítani, már 4 napja nem feküdtem le vele, és érzi, hogy valami gond van. Nem beszéltem neki erről, nem is szeretném ezzel megbántani. Akivel megismerkedtem vele azóta még nem beszéltem, de holnap mindenképp fel akarom keresni, és tisztázni a dolgot.

Így nagyon hiányozni fog a jó szex, és félek hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Nagyon de nagyon szeretem Őt, mindig meghallgat, jó tanácsokat ad, igazi apának való. De most fogalmam sincs mit akarok, teljesen kétségbe vagyok esve, bármilyen tanács jól jönne most.


2015. júl. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
71%

A hét évvel ezelőtti írásaid alapján bennem is megfordult a vacsora, ez a mostani jóval megfontoltabbnak tűnik.


Senkitől nem venném el, hogy a botlásból fel tud állni és egy ilyen indulásból is tud tőkét kovácsolni úgymond, de azért követendő példaként nem állítanálak a jövő generációja elé.


Nem igazán értem, hogy miért poroltad le ennyi idő után a múltat, és kinek bizonyít ez bármit is, inkább csak azt látom az egészből, hogy idejöttél még egy körben virtuálisan "felpofoztatni" magad.


Attól óva intenék bárkit továbbra is, hogy ilyen alappal fogjon egy házasságba, de a tiedhez öszintén kívánok továbbra is sok sikert.

2022. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 A kérdező kommentje:

#81


7 év alatt sokat érik az ember, nem csak testileg, hanem szellemileg, erkölcsileg. Nyilván más lett azóta az értékrendem.

Visszaolvasva és visszagondolva a történtekre egyszerűen képtelen lennék elítélni magam, ennek nagyon egyszerű oka van, ez is közrejátszott abban, amivé lettem.


Hogy miért hánytorgattam fel és mitől lehetnék követendő példa?

Attól, hogy nem az volt a bátor döntés, hogy már akkor is sok éves kapcsolatunkat, amiért rengeteget dolgoztunk egy ilyen botlással a romlásnak vetem, ami így 7 éves távlatból a lehető legbutább döntés lett volna.

Hanem itt bizony az volt a bátor döntés, hogy igen, már csak azért is végigcsinálom vele, mert szeretem, és bátor voltam változásokra bírni és vele együtt változtam én is. Na ez volt a bátor döntés, ami egy csodás életet hozott négyünknek.

Na ez az a követendő példa, hogy nem a könnyebbik utat választottam, és vetettem véget a kapcsolatunknak, hanem igenis megdolgoztunk érte közösen, hogy minden flottul menjen


Semmi másban nem akarok példa lenni, csak ebben, hogy ha meg is ingadozik a kapcsolatod, de mind a ketten szeretnétek, hogy működjön akkor bizony azért érdemes megdolgozni

2022. aug. 30. 21:21
 83/87 anonim ***** válasza:
53%

Mennyire balf.aszok vagytok, hogy össze adtátok a két gyermek életkorát, aztán hazugsággal vádoltátok a kérdezőt. Első osztályos matek kimaradt?


Kérdező, én nem tudom, hogy tudsz így élni. Én egyszer csaltam meg valakit, akkor már egyértelmű volt, hogy vége a kapcsolatnak, annyira belefáradtam abba, hogy megpróbáljam rendbe hozni, hogy már elengedtem. Megcsaltam, átgondoltam a dolgot, szakítottam. Nemhogy még ezek után jóvá akarjam tenni.


De ha tényleg minden rendben van és soha többet nem csinálsz ilyet, akkor jól van. Mondjuk szerintem aki egyszer megcsalja a párját, máskor is megteszi, mert könnyű megoldásnak tűnik. Ha nem tud róla, akkor örülsz, hogy megúsztad és tudod, hogy sosem fog kiderülni, a következő alkalmak sem, ha meg tudja és megbocsátotta, akkor örülsz, hogy ez ilyen könnyen ment és tudod, hogy csak fűt fát kell ígérgetni minden alkalommal és úgyis megbocsát megint.

2022. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 A kérdező kommentje:
#83 csak érdekességképpen fiú vagy lány vagy?
2022. aug. 31. 21:20
 85/87 anonim ***** válasza:
Nő vagyok
2022. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Most mire fel emelted ki a kérdést, megint félreketyintettél, vagy most a férjed? Esetleg nosztalgia?
2023. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
65%
Már megbocsáss, ez rohadtul nem a nehezebb út volt. Az lett volna a nehezebb, ha MINDENT őszintén elmondasz. Sumákoltál, ferdítettél. Ez volt a könnyebb számodra. Hazudtál és csaltál. Azóta is folyamatosan hazudsz. És itt fényezed magad, hogy mekkora fejlődésen mentél keresztül. Nagyon nem szeretem a r^bancozást, meg a qrvázást. Nem is ezt jelenti. De attól még a házasságod hazugságra épült. Egy gerinctelen sunyi féreg vagy.
2023. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!