Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hét múlva esküvő, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, lehet mégsem szeretném?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a leánybúcsúm, és eléggé lerészegedtünk és győr egyik szórakozóhelyén kötöttünk ki, ahol egy sráccal összeismerkedtem, ekkor már eléggé józan voltam, és le is feküdtünk, az valami elképesztő volt, úgy érzem eddig nem tudtam mi az a szex, a jegyesemmel is jó volt, de a kettőt össze se lehet hasonlítani, már 4 napja nem feküdtem le vele, és érzi, hogy valami gond van. Nem beszéltem neki erről, nem is szeretném ezzel megbántani. Akivel megismerkedtem vele azóta még nem beszéltem, de holnap mindenképp fel akarom keresni, és tisztázni a dolgot.

Így nagyon hiányozni fog a jó szex, és félek hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Nagyon de nagyon szeretem Őt, mindig meghallgat, jó tanácsokat ad, igazi apának való. De most fogalmam sincs mit akarok, teljesen kétségbe vagyok esve, bármilyen tanács jól jönne most.


2015. júl. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
77%
Ooo, de buszke vagy magadra, hogy a parod szerint ez a kavaras nem allhat kettotok koze! :D az a baj, hogy ez nem fel igazsag, hanem nulla! A kavaras es a dugas kozott az a kulonbseg, hogy a parodnak legfeljebb imponal, hogy osszetalalkoztal egy vonzo pasival es te szereted ot annyira, hogy ezt a kisertest elengedted magad mellett. Ha tudna, hogy nem igy volt, akkor egeszen mas fenyben festenel elotte... De mindegy, a te eleted, a lelkiismereted. Csak azt ne feledd sose es a ropke kis hazassagod alatt mindig lebegjen a szemed elott, hogy egy utolso kva vagy, aki jol atbszta a volegenyet! Meg sem erdemled a boldogsagot.
2015. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
86%
Aha, szóval még mindig hazudtál neki. De az is lehet, hogy azért hagyta hidegen, mert ő is félrekefél. Gondold magad a helyébe, te mit éreznél?
2015. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
88%
Az lenne a tisztességes, ha feketén-fehéren elmondanád neki, hogy te igenis lefeküdtél egy másik férfival, és nem voltál annyira ittas állapotban, hogy ne tudd, mit csinálsz. Ha van még benned egy csepp tartás és gerincesnek tartod magad, akkor szépen vállalod a felelősséget, mint egy érett felnőtt ember, és a következményeit is.
2015. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 A kérdező kommentje:

Nem fogom sutbavágni amit eddig elértünk.

Én 32, ő 36 éves, ilyen idősen nem kezdek mindent a nulláról!

Mindketten dolgozunk, közös házunk van, azon egy hitel, ami az én nevemen van, és egyedül nem lennék képes fizetni. Ugyan gyerek még nincs, de házasság kötés után szeretnénk.

Ezeket nem fogom sutbavágni, mert ti azt mondjátok

2015. júl. 13. 21:03
 35/87 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell elmondanod mindent, nem is szabad. Nincs jelentősége, csak felesleges fájdalmat okozna. Akik erre biztatnak, szerintem tisztán rosszindulatúak. Annak van jelentősége, hogy tényleg akarod-e ezt a házasságot. Rosszban is? Nagyon rosszban is? El tudod képzelni, hogy húsz év múlva is így vagytok ahogy most és boldog vagy? Legkésőbb pár éven belül kiderül, jól gondoltad-e.
2015. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mit tennél, mit éreznél, ha kiderülne, hogy a párod a legénybúcsún ugyanezt tette?
2015. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
100%

"Mindketten dolgozunk, közös házunk van, azon egy hitel, ami az én nevemen van, és egyedül nem lennék képes fizetni. Ugyan gyerek még nincs, de házasság kötés után szeretnénk."


Remélem nem ez volt a motivációd. Hogy nehezebb helyzetbe kerültök anyagilag és egyéb szempontból. Erre még egy gyereket is bevállaltok azon nyomban - amivel aztán még nehezebb lesz már visszacsinálni mindent, ha mégis az kell.

2015. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogom sutbavágni amit eddig elértünk.

Én 32, ő 36 éves, ilyen idősen nem kezdek mindent a nulláról!" - ez a két mondta nem arról szól, hogy mennyire szereted a vőlegényed, és nem tudod elképzelni az életed nélküle.

"Mindketten dolgozunk, közös házunk van, azon egy hitel, ami az én nevemen van, és egyedül nem lennék képes fizetni.' - na ez sem...

"Ugyan gyerek még nincs, de házasság kötés után szeretnénk." - gratulálok drága, a férjed után tegyél még egy magatehetetlen csecsemő is nyomorulttá az önzéseddel.

"Ezeket nem fogom sutbavágni, mert ti azt mondjátok" - nem azért, mert mi mondjuk, hanem mert ez lenne ésszerű.

Házasságot nem hitel miatt szokás kötni, hanem esetleg szerelemből, szeretetből vagy a kölcsönös tisztelet és vonzalom okán.

Te ez a fiút kihasználod, mint kiderült immár, nemcsak érzelmileg, de anyagilag is. Szegény balek... Ha tudná, kit vesz el...

Ja, és nem mellesleg egész házasságod alatt hiányozni fog az a valami, amit azzal a másik fiúval átéltél, de a kapcsolatodból mindig is hiányzott...

2015. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 A kérdező kommentje:
itt könnyű okoskodni, de kíváncsi lennék, hogy ti mégis mennyire vagytok szentek, mert nagyon úgy állítjátok be magatokat!
2015. júl. 13. 21:34
 40/87 anonim ***** válasza:
100%
Na, majd ha pár év múlva oda juttok, mint egykori szomszédomék, akkor jusson eszedbe, hogy mi szóltunk.
2015. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!