Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hét múlva esküvő, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, lehet mégsem szeretném?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a leánybúcsúm, és eléggé lerészegedtünk és győr egyik szórakozóhelyén kötöttünk ki, ahol egy sráccal összeismerkedtem, ekkor már eléggé józan voltam, és le is feküdtünk, az valami elképesztő volt, úgy érzem eddig nem tudtam mi az a szex, a jegyesemmel is jó volt, de a kettőt össze se lehet hasonlítani, már 4 napja nem feküdtem le vele, és érzi, hogy valami gond van. Nem beszéltem neki erről, nem is szeretném ezzel megbántani. Akivel megismerkedtem vele azóta még nem beszéltem, de holnap mindenképp fel akarom keresni, és tisztázni a dolgot.

Így nagyon hiányozni fog a jó szex, és félek hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Nagyon de nagyon szeretem Őt, mindig meghallgat, jó tanácsokat ad, igazi apának való. De most fogalmam sincs mit akarok, teljesen kétségbe vagyok esve, bármilyen tanács jól jönne most.


2015. júl. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
91%
Önző ember vagy, megérdemelnéd, hogy visszakapd ezt egyszer.
2015. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:
Igen, szinte már mindent elintézett, egyedül az étlap meg a díszítés maradt hátra nekem, de most nem tudok arra koncentrálni. Tegnap se tudtam aludni, ezen járt és pörgött az agyam, ma meg olyan vagyok, mint a mosott ....
2015. júl. 12. 22:24
 13/87 anonim ***** válasza:
72%
Kamu.;)
2015. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
61%
Normalis, epitojellegu valaszokat kersz? Ezek szerint fel se tunik neked, hogy normalis valaszokat kapsz??! Ez a normalis, amiket irnak neked, nem az, hogy teged mas se erdekel, csak a masik f'sza! Ur isten! Hogy lehet valaki ennyire........ Inkabb le se irom, micsoda! Komolyan ird mar meg kerlek, hogy te kepes vagy bele nezni a parod szemebe? Kepes vagy ezen tullepni, mintha mi sem tortent volna? Gondolom, ez eddig is megtortent mar sokszor, hogy felrebsztal. Szegeny pasas... Kapcarongynak se vagy jo, nem hogy felesegnek.
2015. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
Oké, joggal bántotok, de ezzel nem vagyunk előrébb, és visszacsinálni se lehet ezzel. És sohasem csaltam még meg, most se tudom mi ütött belém, csak vitt az ár és nem tudtam kilépni
2015. júl. 12. 22:31
 16/87 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem lépj le ahogy javasoltam..első út holnap reggel Liszt Ferenc Repülőtér és vegyél egy jegyet egy gépre és indulj el. Ne tedd tönkre a barátod életét sokkal jobb nőt érdemel.

Lehet hogy az élettől kapod vissza és születik egy beteg gyereked. Komolyan nem értem mi ebben ami nem világos?

Nem értem hogyan tetted meg..

2015. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
100%
Fújd le a lagzit, így semmi értelme. Ismertem egy párt, akik majdnem lefújták, valami gond volt a kapcsolatukban, részleteket nem tudok, de aztán hallgattak arra, aki rábeszélte őket, hogy ne fújják le, nekik is minden le volt már zsírozva. Tudod, mi lett a vége? Pár év múlva elváltak...
2015. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:
Az miért lenne megoldás, ha én mindent és mindenkit szó nélkül itthagynék? Nem mondom, hogy nem vágyom pl Rómába, mert beszélem is a nyelvet, de azért nem hagyhatok itt mindent!
2015. júl. 12. 22:38
 19/87 anonim ***** válasza:
82%
Ó én még sosem voltam Rómában...elviszel magaddal?
2015. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy vitt az ar es nem tudtal kilepni? Ha szeretned a leendo ferjedet, akkor az az ar rohadt messzire elkerult volna teged!

Ha lenne eszed es nem csak sajat magaddal foglalkoznal, hanem esetleg raneznel arra a fiura, talan radobbennel, hogy jobbat erdemel nalad! Mert hidd el, van olyan lany a foldon, akinek esze agaban sincs megcsalni a leendo ferjet! Itt nem a bantas jogossaga a kerdes, hanem az, hogy hogy a p¡csaba van bor a kepeden talalkozni meg egyszer az illetovel, meg hogy a p¡csaba volt bor a kepeden ezt megtenni azzal, aki szeret teged?! Amikor a nagy napon ott all a parod az anyakonyvvezeto elott es te fele setalsz, akkor mond azt magadban, hogy "itt jon a te hutlen feleseged, aki nem reg meg mas fszan lovagolt!"

Tobbre tartod a sajat johiredet es jo megitelesedet a csalad es a baratok elott, mint a parodat, mert nem vagy hajlando beismerni, hogy az alapveto tiszteletet se vagy kepes megadni a parodnak! Mit varsz megis, milyen tanacsot? Erre nincs jobb tanacs, mint az, hogy huzz el a kepbol! De elotte kopd szembe sajat magadat!

Ja, meg annyi, hogy nyugodj meg, mig neked az a legnagyobb problemad, hogy hogy tedd tul magad a dolgon, addig a baratnoid azon torik az agyukat, hogy a parodnak hogy juttassak a tudtara a tortenteket...

2015. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!