Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 hét múlva esküvő, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, lehet mégsem szeretném?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a leánybúcsúm, és eléggé lerészegedtünk és győr egyik szórakozóhelyén kötöttünk ki, ahol egy sráccal összeismerkedtem, ekkor már eléggé józan voltam, és le is feküdtünk, az valami elképesztő volt, úgy érzem eddig nem tudtam mi az a szex, a jegyesemmel is jó volt, de a kettőt össze se lehet hasonlítani, már 4 napja nem feküdtem le vele, és érzi, hogy valami gond van. Nem beszéltem neki erről, nem is szeretném ezzel megbántani. Akivel megismerkedtem vele azóta még nem beszéltem, de holnap mindenképp fel akarom keresni, és tisztázni a dolgot.

Így nagyon hiányozni fog a jó szex, és félek hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Nagyon de nagyon szeretem Őt, mindig meghallgat, jó tanácsokat ad, igazi apának való. De most fogalmam sincs mit akarok, teljesen kétségbe vagyok esve, bármilyen tanács jól jönne most.


2015. júl. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
41%
Legalább #63#67-es gyakorolt egy 5.osztályos szintű szöveges példát.
2022. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell mindig mindent tudni és nem kell mindig halálosan őszintének lenni.
2022. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
79%

De mondja már meg nekem valaki könyörgök!!!


2015-ben házasodtak, 7 éve, mivel most 2022 van. 5 éves a legnagyobb gyerekük. 2022-5=2017. 9 hónap terhesség, 2016-ban fogant meg. 2015-ben volt az esküvő. Rá egy évre fogant meg.


Valaki magyarázza már el nekem, hogy mi a hiba mert nem jövök rá... Nem 7 éves a gyerek, hanem kettő azaz kettő gyerek van, az egyik 5 a másik 2 éves.


Segítsetek megérteni!

2022. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
88%
#73! Semmi hiba, csak összegyűltek az oldalon a matekból felmentettek. Engedd el. Amúgy valamelyik már rájött, hogy hülyeséget írt.
2022. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
Én csak annyit latok, hogy nagyon sok időtök van, hogy ilyenen csámcsogtok. Nem lenne hasznosabb ezt az időt magatokra fordítani? (költői)
2022. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
0%
#74 az jó, de azért én vagyok lepontozva meg én nem tanultam ötödikes szövegértést😂
2022. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
Fuha nagyon kattogsz ezen :D
2022. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 A kérdező kommentje:

Igen, szerettem volna az igazamat bizonyítani, és példa lenni esetleg hasonló cipőben járók előtt


Azért, mert volt egy kis megingásom, attól még a mai napig szeretem a férjem, és nincs az az élethelyzet, ami ezen változtatni tudna. Szerintem mindenkinél előfordul, hogy ha egy számára vonzó egyedet lát, akkor fejben levetkőzteti (ezt csinálja a férjem is és a tiéd is), vagy elképzeli, hogy milyen szenvedélyes lenne vele az együttlét.


Nem fogom ezt mutogatni neki, ennyi idő elteltével felesleges lenne ezt felhánytorgatni és kétségeket, bizalmatlanságot kelteni teljesen feleslegesen.

2022. aug. 29. 21:15
 79/87 anonim ***** válasza:
63%
78! "Fejben" érted, nem a valóságban dugatja magát vele. De gondolom neked is mindegy, hogy a férjed fantáziál egy nőről vagy a szájába rakja a farkát. Tök ugyanaz a kettő 😂
2022. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 A kérdező kommentje:

#79

Nyilván nem ugyanaz a kettő, én átléptem egy határt, de nem bántam meg, mert ez is kellett hogy új szintre emeljük a kapcsolatunkat


Ha esetleg a házasság előtt félrelépett volna a férjem (bár ezt teljességgel kizárt), és ezt később a kapcsolatunk fejlesztésére használja fel, akkor azt eltudnám fogadni, kellene egy kis idő, de menne

Bár igazából itt is azt gondolom, hogy jobb a boldog tudatlanság

2022. aug. 29. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!