Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van, ha rossz emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha rossz emberhez mentem feleségül? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom még kamaszkoromban. Már az is kalandos volt, ahogy elkezdődött, de utána boldogok voltunk.

Csak aztán történt valami, én pedig elmenekültem, szó szerint. 3 hónapig nem is voltam az országban, nem akartam látni.

Megismerkedtem a mostani párommal és tényleg azt hittem, hogy szeretem. Annyira akartam... Teljesen tökéletes, a volt barátom ellentéte, nem voltunk szöges ellentétei egymásnak, sosem volt egy hangos szó sem közöttünk, nem bántott meg. Őt nem az éjszakai élet, a bulik és a pénzköltés érdekli elsősorban, nyugodt életünk lehetne.

Viszont ahogy közeledett az esküvőnk, egyre jobban kétségbe estem és 4 napot az exemmel töltöttem, de aztán rájött, hogy nem bontottam fel az eljegyzést és összevesztünk. Hazajöttem és a vőlegényem megbocsájtott... Ott döntöttem el, hogy vele maradok, hiszen ki nézne el egy ilyen lépést a menyasszonyának?!

Viszont hiába volt tökéletes esküvőnk, több száz vendéggel és láttam a családom szemében a büszkeséget... Ettől függetlenül az esküvőnk előtti éjszakát végigzokogtam, de reméltem, hogy majd minden a helyére kerül és boldog leszek.

De az nem boldogság, hogy a délelőttöket alvással töltöm, utána a barátnőimmel vagyok, pletykálkodunk, ebédelünk, kávézókba és boltokba járunk, délután és este pedig a férjemmel vagyok, akitől egyre jobban távolodok.

Ezt ő is érzi és próbálja helyrehozni, magát hibáztatja. A tenyerén hordoz, mindent próbál megadni, de képtelen vagyok elmondani neki, hogy akármennyire igyekszik, én nem vagyok boldog.

21 éves vagyok, nem kellene boldogtalannak lennem.


2015. okt. 27. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
87%
Mi sem egyszerűbb: válj el
2015. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De mi lesz, ha egyedül maradok?
2015. okt. 27. 18:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress okokat amiért nem vagy. Keresd emg mik tennének boldoggá pároddal és hozd létre.
2015. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
1# nem gondolta komolyan te drága.
2015. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szereted egyébként?

Ha egyedül léttől félsz párod elvesztése helyett nem tudom mennyire szereted... XD

2015. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát dugtál az exeddel, és közben az esküvőt terveztétek a mostaniddal?


"Hazajöttem és a vőlegényem megbocsájtott... Ott döntöttem el, hogy vele maradok, hiszen ki nézne el egy ilyen lépést a menyasszonyának?!"


Aha, milyen jó arc már nem? Már ezért megéri vele maradni örökre.

Az a meglátásom, hogy nem nőttél fel érzelmileg a felelősségteljes felnőttséghez. Csodálom, hogy megbocsátott a vőlegényed. Én biztosan kivágtalak volna ilyen után, mint macskát...

Szóval akkor nem dolgozol, nem tanulsz, semmit sem csinálsz, csak vásárolgatsz, meg barátnőzöl? Konkrét életcélok. Mondd el neki, hogy nem vagy boldog vele, és lépj le tisztességesen. Bár, ha elkényeztet, gondolom nem könnyű feladni ezt a jólétet.

2015. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Válj el, ne hülyítsd tovább a férjed!

Mi lesz ha egyedül maradsz? Az lesz, hogy végre EMBER leszel, nem erkölcstelen, gyenge jellemű oldalborda, összeszeded magad, és esélyed lesz boldog kapcsolatra. Nem a legkönnyebb út, de hatásos. ;)

2015. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Mélyen elitélem a növerést, de ebben az esetben két marha nagy pofont érdemelnél a férjedtöl, utána meg abban a ruhában amiben éppen vagy kirugjon a pi--ába és váljon el töled.
2015. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed pénze miatt vagy vele , nem vagy bolodg de örülsz hogy eltart mert így se tanulni se dolgozni nem kell ..és még azt is meg bocsájtja hogy meg csalod és magát hibáztatja hogy nem megy , tipikus kis k... vagy akit jól szájba kéne verni ..Más örülne hogy ilyen férje van mint neked ..válj el ne miattad hanem a férfi miatt hagyj találjon olyan nőt aki megbecsüli nem olyat mint te .. és majd ha nem lesz rájössz de jó lett volna mellette.. 23 N
2015. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

mi a hociponek kell 20-21 evesen ferjhez rohanni??

de komolyan meg 10 evet kellett volna varnod

boldogsag magadban keresed ne egy pasiban

2015. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!