Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van, ha rossz emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha rossz emberhez mentem feleségül? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom még kamaszkoromban. Már az is kalandos volt, ahogy elkezdődött, de utána boldogok voltunk.

Csak aztán történt valami, én pedig elmenekültem, szó szerint. 3 hónapig nem is voltam az országban, nem akartam látni.

Megismerkedtem a mostani párommal és tényleg azt hittem, hogy szeretem. Annyira akartam... Teljesen tökéletes, a volt barátom ellentéte, nem voltunk szöges ellentétei egymásnak, sosem volt egy hangos szó sem közöttünk, nem bántott meg. Őt nem az éjszakai élet, a bulik és a pénzköltés érdekli elsősorban, nyugodt életünk lehetne.

Viszont ahogy közeledett az esküvőnk, egyre jobban kétségbe estem és 4 napot az exemmel töltöttem, de aztán rájött, hogy nem bontottam fel az eljegyzést és összevesztünk. Hazajöttem és a vőlegényem megbocsájtott... Ott döntöttem el, hogy vele maradok, hiszen ki nézne el egy ilyen lépést a menyasszonyának?!

Viszont hiába volt tökéletes esküvőnk, több száz vendéggel és láttam a családom szemében a büszkeséget... Ettől függetlenül az esküvőnk előtti éjszakát végigzokogtam, de reméltem, hogy majd minden a helyére kerül és boldog leszek.

De az nem boldogság, hogy a délelőttöket alvással töltöm, utána a barátnőimmel vagyok, pletykálkodunk, ebédelünk, kávézókba és boltokba járunk, délután és este pedig a férjemmel vagyok, akitől egyre jobban távolodok.

Ezt ő is érzi és próbálja helyrehozni, magát hibáztatja. A tenyerén hordoz, mindent próbál megadni, de képtelen vagyok elmondani neki, hogy akármennyire igyekszik, én nem vagyok boldog.

21 éves vagyok, nem kellene boldogtalannak lennem.


2015. okt. 27. 18:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
elkezdtem olvasni es azt hittem egy jo 30as vagy 40es holgy toretenete lesz, aztan "baratnok, pletyi, felrekuras, 21 eves vagyok" es akkor rajottem, hogy egy fantaziadus troll sztorit olvashattunk; koszonjuk figyelmuket...
2015. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
ezért nem érek én semmit el a jósággal, mert az ilyen senkiházi a menő, aki össze-vissza pasizik, az ilyet elveszik:)
2015. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2015. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Eltartanak? Függőségben élsz. 21 éves vagy? Még felnőtt sem vagy egy kapcsolathoz. Gondolom a férjed az apád lehetne...
2015. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni, és akkor nem lesz időd ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
2015. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kérdésed. Nem te mentél hozzá rossz emberhez, hanem a férjed vett feleségül egy rossz nőt. Bár ő volt a balek. Ki kellett volna dobnia a francba ahelyett hogy megbocsát. Felelőtlenül hozzámentél valakihez, akit nem szeretsz. Most vállald a következményeket és válj el.

Ez lenne a legjobb a férjednek, legalább lenne esélye pár találni aki boldoggá teszi. Hogy veled mi lesz, az nem érdekel, az ilyen gerinctelenek mint te, meg sem érdemlik a boldogságot.


Amúgy pedig...mi lenne ha délutáni pletykálkodás helyett a barátnőkkel elmennél dolgozni, mint minden normális ember? Ja, hogy azért mentél hozzá a férjedhez, hogy eltartsa a segged? Értem már.

2015. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem ezért mentem férjhez. Egyedül is van annyi pénzem, hogy ne kelljen dolgozzak.
2015. okt. 28. 20:55
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A munka celja nem csak a penzszerzes

A munka hivatast es ertelmet az az ember eletenek

Persze ha buta vagy akkor robotolsz es a pasikyol varod a boldogsagat az elet ertelmet az idod kitolteset.

Komolyan kezdj magaddal valamit ne legyel osztonleny

Talalj celt magadnak es a cel ne masik nadrag legyen

2015. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

" Egyedül is van annyi pénzem, hogy ne kelljen dolgozzak."


21 évesen? Innentől gondolom azt, hogy kamu.


Egyébként a hozzászólás előtt azt akartam neked leírni, hogy nem kell 21 évesen feltétlenünk két ember közül választani. Lehet, hogy egyik sem az igazi, esetedben nagyon úgy tűnik. Fiatal vagy még, nem értem miért félsz, hogy egyedül maradsz. Érdemes lenne a félelmeid okának utánajárni, és azt megszüntetni. Aztán keresni egy hozzád való párt.

2015. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Világos, hogy 21 évesen még nem nőttél fel ehhez a feladathoz. Tudod nagyon sokan a helyedben, bármit megtennének egy ilyen életért. De te sajnos nem ezek közé tartozol, szerintem válj el. Nem érdemli meg az a férfi, hogy becsapd őt.
2015. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!