Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van, ha rossz emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha rossz emberhez mentem feleségül? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom még kamaszkoromban. Már az is kalandos volt, ahogy elkezdődött, de utána boldogok voltunk.

Csak aztán történt valami, én pedig elmenekültem, szó szerint. 3 hónapig nem is voltam az országban, nem akartam látni.

Megismerkedtem a mostani párommal és tényleg azt hittem, hogy szeretem. Annyira akartam... Teljesen tökéletes, a volt barátom ellentéte, nem voltunk szöges ellentétei egymásnak, sosem volt egy hangos szó sem közöttünk, nem bántott meg. Őt nem az éjszakai élet, a bulik és a pénzköltés érdekli elsősorban, nyugodt életünk lehetne.

Viszont ahogy közeledett az esküvőnk, egyre jobban kétségbe estem és 4 napot az exemmel töltöttem, de aztán rájött, hogy nem bontottam fel az eljegyzést és összevesztünk. Hazajöttem és a vőlegényem megbocsájtott... Ott döntöttem el, hogy vele maradok, hiszen ki nézne el egy ilyen lépést a menyasszonyának?!

Viszont hiába volt tökéletes esküvőnk, több száz vendéggel és láttam a családom szemében a büszkeséget... Ettől függetlenül az esküvőnk előtti éjszakát végigzokogtam, de reméltem, hogy majd minden a helyére kerül és boldog leszek.

De az nem boldogság, hogy a délelőttöket alvással töltöm, utána a barátnőimmel vagyok, pletykálkodunk, ebédelünk, kávézókba és boltokba járunk, délután és este pedig a férjemmel vagyok, akitől egyre jobban távolodok.

Ezt ő is érzi és próbálja helyrehozni, magát hibáztatja. A tenyerén hordoz, mindent próbál megadni, de képtelen vagyok elmondani neki, hogy akármennyire igyekszik, én nem vagyok boldog.

21 éves vagyok, nem kellene boldogtalannak lennem.


2015. okt. 27. 18:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mégis mit dolgozol? Fent azt írod, egész nap fekszel, barátnőzöl. Vagy kamu a kérdés?
2015. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem szoktak egyedül maradni, ne félj....
2018. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!