Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erről a furcsa dologról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a furcsa dologról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az mennyire normális dolog, hogy a pasim arra kér, egy korábbi kapcsolatomban kapott nagyon szép arany gyűrűmet adjam oda neki, hogy ő azt ékszerésszel átalakíttatja, és helyette kapok egy olyat, ami a jeggyűrűm lesz?!

Én még ilyet sosem hallottam...


2016. jún. 13. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Szimplán szarrágó.
2016. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
9# vagyok. Akkor valóban nem szép dolog. Azt hittem hogy hordod is. Így viszont más. Lehet hogy ő fel sem fogja hogy neked ez emlék, és azt gondolja hogy nincs jelentősége számodra. Így azt gondolom ha meg akar kérni vegyen szépen egy új gyűrűt.
2016. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Dupla hiba : ő gázul gonodlkodik vmiről, te meg másokkal beszéled meg,hogy miért ilyen, nem vele. Párkapcsolati hibák,tévedések sora szokta követni ezeket a kezdeti "kisebb" defekteket.


valoban sz-rrágás(nak tűnik), de sose tudhatod, mit és miért gondol a másik ugy, ahogy,szoval még mindig lehet, hogy neki nem anyagi megfontolásbol jutott elsősorban eszébe ez az ötlet,hanem mittudomén, pl. zavarja a régi hosszu kapcsolatod, és valahogy tudatalatt ezzel akarja "eltüntetni" annak az emlékét.


vagy lehet, hogy alapbol nem sz.rrágo, csak épp most nagyon rossz anyagi helyzetben van, és ilyenkor előjönnek mindenkiből korábban nem ismert tulajdonságok.


Ki tudja..


persze alapbol, első ránézésre valoban elég cinkes, nem csak, hogy ilyesmi eszébe jutott, de az is, hogy meg merte kérdezni tőled, ezzel kiállitva magárol a szegényégi bizonyitványt, hogy ő ilyen sz-rrágo tipus.

2016. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek a válaszokat.

Leszűrtem, amit le kellett. :-)

2016. jún. 14. 08:43
 15/24 A kérdező kommentje:

13-as hozzászólónak:

Persze, összességében igazad van, egyetértek a soraiddal.

De mi az, hogy zavarhatja a hosszú kapcsolatom?

Ne zavarja, mert az megint egy beteges dolog lenne.

Mindenkinek van múltja, ahogy neki is, engem miért nem zavar, hogy volt több barátnője is előttem?

Ez egy ilyen dolog.

2016. jún. 14. 09:48
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

Ha megőrzi a gyűrű eredeti integritását (pl. követ tetet rá, vagy ilyesmi - nem értek ezekhez a dolgokhoz), akkor felőlem mehetne.


Még örülnék is, hogy újra viselhetem azt a gyűrűt. Már ha már szép emlékeim vannak vele kapcsolatban, csak a párom miatti tapintatból nem hordtam eddig.

2016. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az aa véleményem, hogy olcsón akar kijönni a dologból.
2016. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%

Az nem normális, hogy ennyire foggal körömmel ragaszkodsz az előző pasidtól kapott gyűrűhöz.

Szerintem azért kérte, mert egy gyűrűnek szimbolikus jelentése van, és azt gondolja, hogy még mindig azt várod, hogy a volt pasid visszajöjjön.

2016. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Miért gondolod, hogy nem normális a ragaszkodásom a saját gyűrűmhöz, amit nem is hordok? :-)

Egy kedves emlék, semmi több. Senkit nem várok vissza, ez nem is téma ...

2016. jún. 15. 16:51
 20/24 Theressita ***** válasza:

Mondjuk engem nagyon zavarna, ha a párom őrizgetne valamit a múlt kapcsolatából. Én sem teszem.

Érdekesség kedvéért: Nálunk meg úgy volt, hogy az előző menyasszonya gyűrűjét eladta és az árából vette a jegygyűrűt nekem.

2016. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!