Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erről a furcsa dologról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a furcsa dologról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az mennyire normális dolog, hogy a pasim arra kér, egy korábbi kapcsolatomban kapott nagyon szép arany gyűrűmet adjam oda neki, hogy ő azt ékszerésszel átalakíttatja, és helyette kapok egy olyat, ami a jeggyűrűm lesz?!

Én még ilyet sosem hallottam...


2016. jún. 13. 21:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elsősorban az a probléma,amellett, hogy ez sz-rrágás, hogy neked van egy saját tulajdonu tárgyad, amit ő akar használni saját célra. nem feltétlen kell szakrális, magasztos jelentőséget tulajdonitani egy jegyűrűnek.
2016. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21:

Köszi.

Ennyi a lényeg szerintem is, egyetértek. :-)

2016. jún. 15. 19:37
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy gyűrűm az első hosszú kapcsolatomból, első szerelemből. Mondjuk én pont nem dicsekedtem el vele a páromnak, mivel kidobni hülye lennék egy ezüst gyűrűt, neki meg nem kell rosszul éreznie magát attól, hogy "őrizgetem".

Persze nem is kérdezett rá, hogy honnan van, sok gyűrűm van, lehet, ha megkérdezi azért nem hazudtam volna. De külön nem dörgöltem az orra alá.


Nekem nagyon nem tetszik amit a pasid művel, és ezt nem lehet semmivel megmagyarázni. Jegygyűrűt 4000 forintért is lehet venni, az is jobb mint ez...

2016. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#13, ügyvédnek kiváló volnál...


"valoban sz-rrágás(nak tűnik), de sose tudhatod, mit és miért gondol a másik ugy, ahogy,"


- de hát az tök mindegy.

Nem sajátíthatja ki a párja múltját, és ne akarjon már az ex pénzéből megúszni egy eljegyzési gyűrűt....


De gáz !

2016. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!