Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mondanátok néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mondanátok néhány házasság elleni érved?

Figyelt kérdés
házasság, esküvő, kapcsolat, eljegyzés
2016. aug. 4. 08:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
17%

19-es

Gyönyörű aforizma. Védesd le.


20-as

Gyönyörű közhelyek. Védesd le te is.

2016. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi a búbánat köze van a gyereksírásnak a házassághoz? :D

Mi a macerás az esküvőben? Aláírtok négyen egy papírt aztán cső.

Miért ne lehetne venni sportos autót? Egyrészt nem minden házaspárnak van 5 hurcolnivaló porontya, másrészt lehet venni egy kombit meg egy sportost és kész.

Statisztikák... A párkapcsolatok nagyrésze szakítással végződik, akkor soha ne is jöjjünk össze senkivel? :D

Házisárkány feleség: Lehet törődni kéne vele, és akkor nem lenne mindig ideges.

Ezek csak idióta kifogások és egyébként egyiknek sincs köze magához a házassághoz, amiket írtatok azok egy sima hosszútávú kapcsolatra is igazak lehetnek, ha az ember rosszul csinálja..

Oké hogy ti elköteleződbi nem akartok, ezt el lehet fogadni amíg nem vertek át senkit, de a kérdésre nem válaszolgatok...

2016. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Nyilván nem általános helyzet, de a környezetemben normális házasság csak a nagyszüleimnél van (50 éven is túl vannak már). Sokan csak élettársi kapcsolatban vannak, rokonoknál is dívik a válás, ahol pedig még van házasság (korosztályomnál is), az sem mintaintézmény. Ezen kívül hallani rémtörténeteket, hogy hogy húzzák le az utolsó bőrt is a szerencsétlen férjről a dörzsölt ügyvédek a kapzsi feleség kérésére. Most komolyan, miért érné meg egy férfinek házasodni, amikor legjobb esetben is csak nullszaldósan jöhet ki belőle ha elromlik valami (ne jöjjünk az örökké tartó szerelem illúziójával, mert nem látni előre, ki milyen lesz 5 év házasság után, így minden egy lapra feltenni nettó ostobaság), de akkor rohadt nagy szerencséje, vagy sok pénze van jó ügyvédre.
2016. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:42

Nem olyannal kell házasodni, akibe fülig szerelmes vagy... Illetve az önmagában nem elég. Nagyon nem. Olyannal kell, akit régóta ismersz, és tudod, hogy a "lepkék-a-gyomorban" típusú szerelmes időszak után is jó páros vagytok, együtt tudtok működni, és jól kijöttök mint két ember. Nem csak mint pár, hanem mint két sima emberi lény.

Nagyon romantikus alkat vagyok, nagyon tudok szerelmes lenni, és mindenképp akarok majd esküvőt, de még én is azt mondom, hogy a szerelem önmagában kevés a házassághoz.

2016. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
41%

22-es

Te aztán tudsz érvelni.

"Házisárkány feleség: Lehet törődni kéne vele, és akkor nem lenne mindig ideges. "

Igen, megoldottad. Senki nem próbálta még, eszünkbe se jutott, de te kiszúrtad. Holnap indulhatnak is az emberkísérletek...


A házasság fos. Ha netántán összeáll, még lehet simán szar.

Milyen érdekes, hogy a gyerekfogantatás a nő egyedi döntése, a válás a nő egyedi döntése, a vagyonmegosztás az bíróság egyedi döntése(a nők érdekeit szolgálva), szóval egyetlen pont maradt a rendszerben, ahol a férfi még tehet valamit a saját sorsa érdekében: a házasság.

2016. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

"a gyerekfogantatás a nő egyedi döntése"

Te miről beszélsz? :D Én bioszon azt tanultam, hogy jelen kell lennie az eseménynél egy férfinak is, de lehet, hogy csak nálunk tanítottak ilyen marhaságokat...

2016. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Titusztitusz ***** válasza:
Én nemnagyon tudok házasság elleni érveket...Esetleg csak annyit,hogy házasság után már nem kefélhetel más nőt,csak az asszonyodat...
2016. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Vagyis hát lehet, hogy a te nőd nélküled termékenyült meg, ilyen esetben megértem, hogy ingerült vagy. Részvétem, bro.
2016. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Hehe, most okos lettél.

Ha nem akarod érteni, amit mondtam, az a te dolgod.

A nő dönthet úgy, hogy nem veszi e a pirulát. A nő dönthet úgy, hogy annak ellenére, hogy tudja, hogy a férfi mit akar, mégis megtartja a gyereket és felhasználatlanja pl. arra, hogy elvetesse magát, vagy az nem sikerül, gyerektartás követelésére.

Ebbe már nincs beleszólása a férfinek, pedig a tabletták vásárlása egyértelmű szándéknyilatkozat, amit illene a bíróságoknak is figyelembe venni.


Nagyon sajnálatos, hogy nincs még meg a ffi fogamzásgátló és sztem ezt a fejélesztést a vezető gyógyszerkutató cégek direkt akadályozzák.

2016. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

ma 16:44

Mondd, óvszerről hallottál már??? Végülis csak az ókor óta létezik, relatíve új cucc, nem mindenhova juthatott el még.

2016. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!