Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mondanátok néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mondanátok néhány házasság elleni érved?

Figyelt kérdés
házasság, esküvő, kapcsolat, eljegyzés
2016. aug. 4. 08:50
1 2 3 4 5
 41/43 Titusztitusz ***** válasza:
100%
32-es...Megfelelő méretü,és vékonyságu óvszerrel szinte tökéletes keféléseket lehet végezni,csak mondom,figyelni kell a típusra mindig...És lehetőleg nem olyan óvszert kell használni,amiben lötyög az ember farka,meg fél centi vastag az óvszer anyaga...Ha meg "bordázott" óvszerrel csinálod a dolgot,akkor ráadásul van rá jó esély,hogy a nőd hamar a menyországban fogja érezni magát kefélés közben...Sokkal hamarabb,mint óvszer nélkül...
2016. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

40-es

Elegem van belőled.

Tessék 22mp-nyi keresés:

[link]


Az apró kényelmetlenségről meg legyél szíves akkor beszélni, ha tudod milyen az, vagyis volt farkad és húztad rá. Könnyen kicsinyled le az egyik problémát és nagyítod fel a másikat(két rettentő idétlen smiley kíséretében).

Egyszerűen unom, ha ennyire gyöp, értetlen és buta emberekkel kell párbeszédet folytatnom, szóval én itt és most befejeztem.

Szép napot

2016. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

ma 17:06

Előbb kerestem rá én is, és képzeld, ez nem is hasonlít a Magyarországon forgalmazott Lisvy tapaszra. :) Az kör alakú, és átlátszó.

De örülök, hogy ennyire tudsz okítani másokat olyan témában, amiről halvány lila fogalmad sincs :DDDD

2016. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!