Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valakit jól szocializálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit jól szocializálnak kiskorától fogva, annak összejöhet egy boldog élet? Tényleg ennyire egyszerű lenne?

Figyelt kérdés

Teszem fel, ha a klasszikus családmodellben nő fel, s ezt a mintát követi; nem akarja mindenáron legyőzni a férjét, kiszolgálja az igényeit mindenféle téren, akkor nagyobb az esélye arra, hogy nem lesz megcsalt feleség?

Nem olyan nehéz dolog megtenni dolgokat nőként egy férfinek, miért akar sok nő "túltenni" a férfin? Ez általában bajokhoz vezet, nem?



#klasszikus családmodell #Női-férfi szerepek
2016. okt. 20. 16:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, hiába mosdatod magad utólag, minden hozzászólásodból süt, hogy azt gondolod a házasság sikerének, ha a nő főz, gyereket szül, kiszolgálja a férje igényeit minden téren, és semmiképp sem tesz túl rajta. Kb. szó szerint idézem, amit mondtál.

Nevetséges!!!

2016. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Egy intelligens férfinek nem ciki, ha egy nő valamiben mondjuk túltesz rajta.


Van egy vezető beosztású férfikollégám. Amióta felfedezték, milyen jó érzékem van az Excelhez, ő a leglelkesebb "tanítványom", az Excellel kapcsolatban felmerült ötleteivel hozzám jön tanácsot/megoldást kérni, hogy hogyan csinálhatná meg, vagy ha ő ehhez sutának érzi magát, akkor én készítsem el az ő elképzelései alapján. Hozzáteszem, ha lenne lehetőség, férfiként sem hagy hidegen, és rajta is látszik, hogy ha nem lenne gát (mivel párja van, akit ismerek is), akkor felkeltettem a figyelmét nőként is, a lényeg az, hogy tiszteli a tudásomat, és hogy jobban értek ehhez a területhez, mint ő, már többször megjegyezte, hogy "én biztosan hamarabb rájövök a megoldásra, mint ő, neki órák, napok kérdése lenne, ami nekem csak pár perc". És tudod, mit, nagyon jólesik, és ő is szívesen fordul hozzám, nem érzi cikinek, hogy ehhez speciel pont egy nő jobban ért. És tudod, mi az érdekes még? Talán én vagyok az egyetlen, akitől gúny nélkül elismeri, ha valamiben tévedett (még a párjától sem - látom, hogyan viselkedik vele).

2016. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32-es bilibe log edesem a kezed!

Az a hibait belato "jo ember" pont ugyanugy banna veled is idovel, mint akivel most van. Hulye!

2016. okt. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!