Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni egy ennyire féltékeny feleséget? Most komolyan ennyire ti féltékenyek lennétek és kivernétek a balhét?

Figyelt kérdés
Csak köszöntem a férjének,még csak hozzá sem szóltam,csak tényleg köszöntem,és egész úton végig pampogott a férjének ,hogy én vagyok a feleséged. Komolyan nem értem az ilyen nőket. Most haragszik rám emiatt a férje.
2017. máj. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es a hasznos kommentedet
2017. máj. 29. 14:19
 12/45 A kérdező kommentje:
De ti komolyan kiakadnátok ennyire? Egy köszönés miatt
2017. máj. 29. 14:20
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
13.: sosem mutatott be neked, pedig a felesége, te meg elvileg a barátja vagy. Nem csodálom, mismásolást érzek a levegőben. Én is kiakadnék, ha kiderülne, hogy a férjemnek több éve van egy nőbaratnője, akit sosem mutatott be.
2017. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom sokkal jobban nézel ki, ezért lett féltékeny;))
2017. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Most miért kéne ,hogy bemutasson neki?! Engem nem érdekel a felesége. Szerintem a feleségét se érdekeltem volna.Engem csak a haverom érdekel.
2017. máj. 29. 14:23
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
16.: nagyon el vagy te tévedve. Abszolút érthető, ha a feleségnek nem tetszett, higy van egy eltitkolt csaj barátnő, aki raadásul egy kis görcs (legalábbis a visszatetsző írasmodorod alapján az lehetsz).
2017. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
15 enyhén szólva jobban nézek ki tőle,szerintem,mindenki azt mondta,hogy jaj milyen jól néz ki,holott szerintem nem igazán. De hát sose csalta meg senkivel a férje ,nem értem miért hisztizik?!
2017. máj. 29. 14:25
 18/45 A kérdező kommentje:
17'mi az ,hogy kis görcs?!!
2017. máj. 29. 14:25
 19/45 anonim ***** válasza:
25%

4-es vagyok.

Na általában az ilyen túlagyalásokból szoktak történni a "akkor adok rá okot neki" dolgok...

Ez a sok műizgulás... Továbbra is az a véleményem, hogy a felesége eltúlozta a dolgot...

Pl egy munkahelyi kapcsolatnál minek bemutatni egy havernőt? Mert nyilván annyira nem szoros a barátság... De az, hogy egyszerre mentek ki pl kvzni az baromi nagy dolog... Az én férjemnek is van kolleganője, akivel jóban van és össze is szoktunk futni vele-velük olykor és köszönnek is egymásnak (nyilván nem bunkó senki).. de nekem ilyen komoly sztori egy köszönséből még soha nem tevődött össze. :)

úgyhogy válaszolva a kérdésedre.. Nem reális a kiakadása..

2017. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel ő se köszönjön más férfinak,meg ne álljon szóba más férfival sem a férjén kívűl. Szerintem ez a nő nagyon beteges...

Mondta is a haverom múltkor azért akadt ki a felesége,mert az egyik kolleganőjével beszélgetett,pedig az KOLLÉGANŐ VOLT!!!

2017. máj. 29. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!