Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni egy ennyire féltékeny feleséget? Most komolyan ennyire ti féltékenyek lennétek és kivernétek a balhét?

Figyelt kérdés
Csak köszöntem a férjének,még csak hozzá sem szóltam,csak tényleg köszöntem,és egész úton végig pampogott a férjének ,hogy én vagyok a feleséged. Komolyan nem értem az ilyen nőket. Most haragszik rám emiatt a férje.
2017. máj. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Te mit szólnál, ha lenne egy férfjed és kiderülne, hogy több éve találkozgat egy nővel (lényegtelen, hogy csak barátilag) és titkolta volna előled?
2017. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Ha nincs közöttük semmi,akkor semmit...

Amúgy meg nehogy már az én hibám legyen ,hogy nem mondták el neki...!!

2017. máj. 29. 14:59
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
22.: hol írta bárki, hogy a te hibád? Nem neked mondta a nő, hanem a férjének. Azt meg ő nem tudja, hogy nem volt semmi köztetek, csak azt, hogy a férje eltitkolt
2017. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Amúgy sem ez volt a kérdés. Hanem az,hogy hogy lehet egy köszönés miatt ennyire féltékeny?! Pedig szerintem a felesége még mindig nem tudja ,hogy ki vagyok...
2017. máj. 29. 15:05
 25/45 anonim ***** válasza:
89%
24.: nem fogod fel, hogy nem fizikailag a köszönés miatt lett féltékeny, hanem azért, mert a férj egy kamuka és most derült ki, hogy van egy csajbarátja, akit eddig titkolt? Bazzeg de lassú a felfogásod
2017. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Képzeld felfogtam!! De én meg mondom,hogy szerintem azóta se tudja ,hogy a haverja vagyok. Vagy nem tudom mit mondhatott neki.
2017. máj. 29. 15:08
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
26.: be sem mutatkoztál neki és a férje sem mutatott be? Egyre jobban értem, miért akadt ki a felesége.
2017. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Utolsó,ha bemutatkozok lehet mégjobban kiakad. Még hiszti rohamot kapott volna,vagy szívinfartust. Mondom ,hogy köszöntem a férjének és ennyi volt. Hogy mutatkoztam volna be neki,mikor azt sem tudtam ki volt az??! Itt szerintem a haverom volt a fő hibás.
2017. máj. 29. 15:12
 29/45 anonim ***** válasza:
84%
28.: akkor miért a feleségén hisztizel, ha a haverod a paraszt?
2017. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
22%

Úristen... a kérdező szerintem egyáltalán nem hisztizett, csak érdekelte, hogy más szerint is ekkora főbenjáró bűn volt ez, hogy -nyilván- odaköszönt a kollegájának és ebből lett ekkora bál.

Ezt a sok túlagyalós kommentet, ami itt összejött, na az megér egy misét. :)

2017. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!