Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni egy ennyire féltékeny feleséget? Most komolyan ennyire ti féltékenyek lennétek és kivernétek a balhét?

Figyelt kérdés
Csak köszöntem a férjének,még csak hozzá sem szóltam,csak tényleg köszöntem,és egész úton végig pampogott a férjének ,hogy én vagyok a feleséged. Komolyan nem értem az ilyen nőket. Most haragszik rám emiatt a férje.
2017. máj. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm 30-as
2017. máj. 29. 15:20
 32/45 anonim ***** válasza:
Az en exem is feltekenynek titulalt mikor szova mertem tenni hogy szexchatel. Mert az szerinte csak a nő önbizalmának erősitése volt (petsze mondta vagyis irta h simogatna a p..jat :-D
2017. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
32-es azért egy szexchat és egy szimpla köszönés között hatalmas különbség van... :)
2017. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz az, hogy az a feleség hogyan érezte magát az adott szituációban, márpedig ő rosszul, ezért reagált talán szélsőségesen talán nem, ez a kivülállók számára sosem fog kiderülni.


Ez hasonló ahhoz mikor megpróbálnak meggyőzni arról hog a spenót az egy jó dolog, igen, van aki szereti másnak meg felfordul tőle a gyomra, egyikünk sem tehet róla.

2017. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
De most szerintetek is én vagyok a hibás?
2017. máj. 29. 16:29
 36/45 anonim ***** válasza:
Nem, senki sem hibás, ez egy helyzet volt, ahol mindenki reagált valamit és ennyi.
2017. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
De mégis én vagyok beállítva a fö bűnösnek,mindenki szemébe?
2017. máj. 29. 16:36
 38/45 A kérdező kommentje:
-? Kérdőjel nélkül.
2017. máj. 29. 16:36
 39/45 anonim ***** válasza:
50%
Vagy nagyon hülye vagy, vagy egy sunyi pi.csa. Mind a hárman idióták vagytok. Egyrészt ha van egy haverom, akkor bemutatom a feleségemnek. Főleg ha ilyem jóban vagytok, hogy kibeszéli őt neked. Valószínűleg a "haverod" nem csak haverként tekint rád....Ne mond már, hogy normális hogy 4 éve haverok vagytok és nem ismered a feleségét??? Azt nem mondom, hogy te vagy a hibás mert a feleség is egy idióta hogy ilyen pasival van.
2017. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
79%-os ne ossz már rólam véleményt míg nem ismersz,nem vagyok se hülye ,se p..csa!! Látatlanba én sem hülyézlek le!! Elmondanád ,miért az én hibám ,hogy a feleségnek nem lettem bemutatva,ostoba??! Sosem érdekelt a felesége...csak haverom. Mi eddig nagyon jól kijöttünk és szinte mindent megbeszéltünk egymással.
2017. máj. 29. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!