Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni egy ennyire féltékeny feleséget? Most komolyan ennyire ti féltékenyek lennétek és kivernétek a balhét?

Figyelt kérdés
Csak köszöntem a férjének,még csak hozzá sem szóltam,csak tényleg köszöntem,és egész úton végig pampogott a férjének ,hogy én vagyok a feleséged. Komolyan nem értem az ilyen nőket. Most haragszik rám emiatt a férje.
2017. máj. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, senki nem mondta hogy hibás vagy, de hogy nem vagy százas, az szent. Ha nekem a haverom valaki négy éve, akkor ismerem a feleségét, még pedig azért mert nem akarok titkos barátnő lenni akkor sem, ha nem csinálunk semmi rosszat. Ha a nő helyébe gondolod magad: kiderül, hogy négy éve a pasid egy másik nővel barátkozik titokban, kibeszélnek meg minden. Neked hogy esne? Ja és te magad is írtad, hogy végül is nem tudod pontosan, hogy mit mondott.

Azon kívül most itt a nőt akarod idiótának beállítani, de fogalmad sincs, adott-e már okot és hányszor arra hogy féltékeny legyen a feleség. Nem tudsz te semmit, mert téged csak a haverod érdekel....aha, persze.

2017. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

41 te sem tudsz rólam semmit.

De mégis engem hibáztatsz ,mert nem lettem lettem bemutatva!! Úgy gondolom ez nem az én feladatom lett volna,vagy nem nekem kellett volna kikönyörögnöm ,hogy na légyszi mutass már be neki.

Amúgy meg mit vagy így felháborodva ,csak nem te vagy a feleség??!

2017. máj. 29. 18:21
 43/45 anonim ***** válasza:
Egy köszönés miatt tényleg gáz ekkora hisztit csapni. Valószinű megkérdezte ki volt ez, honnan ismered, a haverod meg mondott amit mondott. Lehet ezen akadt ki a feleség.
2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
64%
42# azért vagy ostoba mert még mindig nem fogod fel....nem vagy hibás azért mert nem lettél bemutatva. De fenntartom, hogy vagy naiv vagy egy sunyi kis pi.csa.
2017. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Fejtsd már ki miért vagok sunyi pi.a??! Szerintem ebben a történetben nem én vagyok az.
2017. máj. 29. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!