Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti adnátok "kimenőt" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok "kimenőt" egy házasságból?

Figyelt kérdés

Van két ember, akik több mint 15 éve házasok. Fiatalon jöttek össze (20 éves koruk körül), van két gyerekük, egy szép lakásuk, amin bár még van egy kis hitel, de együtt hozták össze. A nagy szerelem régen elmúlt, vannak/voltak azért problémák is, de az évek alatt kialakítottak egy olyan közös rutint és életet, hogy minden működik. Szóval nincs igazán nagy problémájuk, de sok-sok kompromisszummal, kialakult egy élet, ami működik, és amiben eléldegélnek.


A férfinek jön egy nő az életébe. Hónapokon át kerülgetik egymást, a férfi rettentő szerelmes lesz, nem bírja kiverni a fejéből, de nem csalja meg a feleségét. Nem akarja felrúgni a családját, de képtelen azzal a tudattal élni tovább, hogy nem élheti meg ezt a szerelmet és egyre jobban zavarja, hogy hiányzik az izgalom, a vibrálás, a szenvedély az életéből, és úgy kell leélnie az életét, hogy ez mindig így is marad. Próbálják feldobni a házasságot, a szexet, ami ideig óráig sikerül is, de ugyanúgy viszakerülnek a szürke hétköznapok, a "fáradt vagyok mindig", a beszélgetések hiánya vagy bármi, ami színesítené az életet.

Nem akar hétvégi apuka lenni, nem akarja eldobni a feleségét, akivel el tudja képzelni, hogy megöregszik, de lassan felőrli ez az érzés és kezd belebolondulni, hogy megélje még valaha ezt a vibráló érzést...


Arra gondolt, hogy őszintén elmondja a feleségének, de fél, hogy kidobná. Amúgy a feleségnek is volt már egyszer egy ilyen fellángolása valaki felé, amin a férj túltette magát. Ti mit tennétek bármelyik fél részéről ebben a helyzetben?



2017. jún. 3. 11:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
94%

Végigolvastam minden hsz-dat Kérdező... És arra jutottam, hogy nem tudom miért vagy még a feleségeddel. Neked szinte nyűg minden egyes vele töltött perc.

Te már nem erre vágysz, ami most van. Akkor legyen benned vér, és lépjél!

2017. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
89%

Látom, hogy te döntöttél. Most próbálod felmenteni magad, hogy miért nem bűn félredugni.

A feleséged ezt nem így fogja gondolni. Lehet, hogy sose tudja meg, de ez a ritkább. Legszebb az, amikor a szeretőd buktat le.

Arra készülj, hogy a gyerekeid szembe fognak köpni. Évekkel később se fogják megbocsátani, hogy felrúgtad a családot, és eldobtad őket is.

Az egy illúzió, hogy velük megmarad a jó viszony. Talán ha egész picik és nem fognak fel semmit. Akkor azt éld túl, mikor mást hív apának!

2017. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Költőnő? - tudod milyen durva ráeszmélés az, amikor rájössz, hogy amiben eddig éltél az önámítás volt? Nem kell belemenni olyanokb, amiket nem akarsz, persze. Én alapvetően egy simulékony ember vagyok, és mindig megpróbáltam a feleségem kedvében járni, általában úgy alakult az életünk, ahogy ő akarta. Mert nagyon szerettem, és fel sem merült bennem, hogy ezzel magamat teljesen likvidálom az életünkből. Értsd úgy: azt sem tudom, hogy ÉN magam kiv vagyok. És mindez addig fel sem merül, amikor valamilyen okból hirtelen előtérbe kerül az Én, és ráeszmélsz, hogy 10 éve sehol nincs...de nem tűnt fel, mert annyira megszoktad azt az életet, amibe belementél.


Ilyenkor hirtelen rájössz, hogy a boldognak vélt házasságod mi is igazán. Mert tényleg bolgognak hitem megam, mert azt hittem, hogy a boldogság a veszekedés hiányát jelenti. Hogy minden megy a maga útján.


Én is köszönöm a 18-as válaszát, természetesen tisztában vagyok benne, hogy mindkét részről megvan a kockázat. De még midnig fenntartom: nem akarom elhagyni a feleségem. Viszont így élni sem tudok tovább.

2017. jún. 3. 12:46
 34/54 A kérdező kommentje:
#32-es, ha már döntöttem volna, akkor nem ideírogatnék, míg a gyerekek a parkban bicikliznek, hanem lepasszoltam volna a szüleimnek őket és már a nő lakásánál lennék...
2017. jún. 3. 12:48
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
#32 ha korrekt módon elválnak, és megmagyarázza a gyerekeknek, hogy már nem szeretik egymást úgy, ahogy kéne, azt meg fogják érteni. De ha kiderül a megcsalás, kérdező, egy életre felejtsd el a gyerekeid tiszteletét. Szüleim így váltak el 5 éve(apumnak szeretője volt), azóta sem tudom őt becsülni emberileg, szívem szerint leköpném, szoktunk beszélni, de nem őszinte a viszonyunk. Megér ennyit egy kufirc? Akkor már inkább növessz gerincet és válj el, utána azzal szexelsz, akivel akarsz, de ne b*ssz át senkit.
2017. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Amúgy az eredeti kérdés arra irányult, hogy szerintetek van-e értelme felhozni ezt a feleségemnek? Meg lehet-e egy ilyet beszélni (nem konkrétan azt, hogy félrek...rjak, hanem hogy hogy lehetne közösen túl lenni ezen)?


Mellesleg egy elég nyitott szellemű nő, és néha vannak is félreérthető elszólásai, amiket nem nagyon tudok hova tenni, de a "nyitott" házasságra irányulnak. És fogalmam sincs, hogy hogy reagálna erre...valahol szívem mélyén azt remélem, hogy nyit a házasságunkban, és valahol ő is vágyik kicsit más felé kacsintgatni, mert én vagyok ráadásul az első férfi az életében.

2017. jún. 3. 12:51
 37/54 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy neked ez az igényed, neki nem valószínű hogy az. Ha a haverjaidhoz nem enged el, akkor majd a szeretődhöz szerinted el fog?
2017. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
91%

Haver, olvasd végig a 33-as válaszod, és te is látod, mi a probléma. Azt, amit ott leírtál, beszéld át a feleségeddel, indulatok nélkül. Ezen javítsatok. Ha megy, akkor lesz egy jó házasságod.

Ha nem megy, akkor váltok, és tiszta lappal ismerkedhettek. Új szerelem jöhet még tíz is az életedben, de becsületed egy van.

Nők jönnek, mennek, de a gyerek örökké a tiéd.

2017. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is átmentem. Boldog vagyok a másik nővel.
2017. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Kérdező,mikor a feleségnek volt ilyen fellángolása,meddig jutott el? Min kellett a férjnek túltennie magát?
2017. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!