Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak úgy, hogy a házasságban a nő egy cseléd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 06:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
75%
1-es: valóban ezt láttam otthon. Pont ezért sose leszek olyan, tanultam apám hibáiból.
2017. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
65%

Részben mert ezt látták otthon, részben mert eleinte így akarnak kedveskedni a nők a hapsinak: "Jaj, elmosogatok én."; "Milyen ételt szeretnél ma?".

Aztán sajnos akinek kevés az önbizalma, az benne ragad ebben a helyzetben és főzhet, moshat, takaríthat egymaga.

Megj.: nem értek egyet ezzel a helyzettel.

2017. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
75%
Volt már ilyen párom és amikor láttam, hogy hanyagolja ezt, akkor kompromisszumokat kötöttünk.
2017. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
67%
Napi provokatív kérdésünket olvashatták.
2017. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
76%
Miért ? Úgy gondolják ?
2017. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
12%
A nők gondolják úgy, hogy ha nekik is ki kell venni a részüket a házimunkából, az már cselédség.
2017. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Nem provokálok, kérdezek.

Szerintem az igenis cselédség, hogy a férfi azzal a felkiáltással, hogy én dolgozok, nem csinál semmit otthon, hanem elvárja, hogy a felesége csináljon mindent, holott ugyanúgy dolgozok, meg a gyerekkel is egyedül foglakozok. És még államvizsgára is tanulok

2017. okt. 22. 09:34
 18/47 anonim ***** válasza:
97%

"Szerintem az igenis cselédség, hogy a férfi azzal a felkiáltással, hogy én dolgozok, nem csinál semmit otthon, hanem elvárja, hogy a felesége csináljon mindent, holott ugyanúgy dolgozok, meg a gyerekkel is egyedül foglakozok. És még államvizsgára is tanulok"



Világos.


Pár kérdést megengedsz?


- mennyi időt éltetek együtt, mielőtt összeházasodtatok?

- abban az időszakban mennyit segített, mennyire oszlott meg a házimunka?

- mikor vetetted fel neki először, hogy egyedül csinálsz mindent?

- mit tettél, hogy változtass a felálláson?

- miért gondolod, hogy varázsütésre többet fog segíteni, amikor az egyetlen dolog amit teszel, hogy a GYK-n puffogsz?

2017. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
77%
De mi mindent együtt csinálunk :c
2017. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Tehát gyereket csináltál egy igazi szerencsétlennel, aki a kisujját sem mozdítja meg (valószínűleg ezelőtt sem tette ezt meg, tehát nem értem minek vállaltatok gyereket egyáltalán), ebből pedig úgy gondolod minden férfi ilyen? Csalódást kell okozzak, a férfiak nem ilyenek, csupán te választottál nagyon rosszul.

És abszolút jogosak a kérdések amiket itt valaki feltett. Te mit teszel azért, hogy a helyzet változzon? Mert panaszkodni azt elég könnyű már ne is haragudj.

2017. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!