Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak úgy, hogy a házasságban a nő egy cseléd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 06:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Viszont 18 évvel, gyerekkel a hátunk mögött el kellene jutni arra a szintre, hogy tisztelem és becsülöm az embert aki ennyi évet lehúzott velem, ha már szerelem nincs is. És ezáltal megint csak alap dolognak kellene lennie, hogy nem hagyom egyedül a sz.rban és segítek neki. Amíg közös élet van, addig közös felelősség is.
2017. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

"A múlt században él, ha azt képzeli, hogy a házimunka a nő dolga."


Ebben van igazság. (Ugyanakkor nem értem, miért csak a férfiaknál gond, ha valaki a múlt században él, és nőknek miért oké.)

2017. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, ha már ennyi időt eltöltöttünk együtt, legalább a tiszteletnek meg kellene lennie. És ha már múlt századi elveket vallunk, teremtsük meg a körülményeket, hogy én is úgy élhessek és ne legyünk rászorulva a fizetésemre. Mert sajnos anélkül már régen bedőlt volna a mutatvány.
2017. okt. 27. 07:54
 44/47 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom így! Mi együtt vezetjük a háztartást.
2017. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"Miért gondolják a férfiak úgy, hogy a házasságban a nő egy cseléd?"

Ezt csak te gondolod, hogy gondolják. Vagy te oldottad meg, hogy így kezeljen.

Valójában a nő intézi legtöbbször így még ha nem is tud róla azzal, hogy nem szól vagy csak felemlegeti néha amit a férfi szinte azonnal el is felejt. Mert a férfi logika ilyen, hogy ami nem égetően fontos azt "elzárja egy dobozba" azzal a "felirattal", hogy még nem olyan fontos, vagyis ráér.

Ez nem vádaskodás, hanem csak tény.

Az emberek nagy többsége (férfiak, és nők) sohasem tanulják, hogyan kell együtt élni ezért azt a családból, vagy az ismerősöktől tudja ellesni, vagy a tv-ből.

.

A megoldás, hogy a párjával közösen tudja egyeztetni ki mit csinál. Erre a legjobb, ha már a kapcsolat elején megegyeznek és leírják ahogy az egyik előttem szóló írta, és be is tartják.

A mai kapcsolatokban a nők elvárják a férfiaktól, hogy gondolatolvasók legyenek, és felháborodnak, ha ez nem teljesül, és közben elfelejtik, hogy mi a jelentése az alábbi mondásnak, hogy "Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát." vagyis, ha nem mondod, hogy mi a problémád akkor azt a párod sem tudja.

A másik rossz az amikor azt mondják a nők, hogy "Nincs semmi baj." és eltitkolják, hogy mi a baj. Aztán meg csodálkoznak, hogy a férfi elfogadja, hogy nincs semmi baj. A férfi meg azért fogadja el, hogy nincs semmi baj, mert feltételezi, hogy a felesége neki nem hazudna.

2017. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Imádom, mikor egy nő beválaszt valami taplót, mert ah, az milyen férfias, utána meg panaszkodik, hogy a tapló férj taplóként viselkedik, cseszik besegíteni a házimunkába, stb.
2017. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen,a kezdetek kezdetén még besegített. Most el van kényelmesedve, lustulva, nemi tok megfelel így.
2017. okt. 28. 10:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!