Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak úgy, hogy a házasságban a nő egy cseléd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 06:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazán egy valid kérdés, mert a férfiak nem gondolnak ilyet.
2017. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Akkor én látok sok rossz példát.
2017. okt. 26. 05:34
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Már megtetted a megoldáshoz vezető első lépést.

A következő az, hogy beszélj a férjeddel. Mondd el neki, de anélkül, hogy őt hibáztatnád, hogy neked ez így nem jó, szeretnéd, ha mindkettőtöknek volna szabadideje, és volna időtök egymásra is. Üljetek le egy kockás papírral, írjátok össze a feladatokat a gyerekek ébresztésétől a mosogatáson, játékelpakolás vezénylésén, bevásárláson át, számításba véve, hogy ezt naponta, hetente vagy milyen gyakran kell csinálni, és kb. mennyi időt vesz igénybe.

aztán készítsetek egy méltányos beosztást, és tartsátok is be. Ne piszkáld a férjed, hogy "csináld már" és "ne így, hanem úgy...", ha kérdez, (de csak akkor!), a lehető legegyszerűbb módszert mutasd vagy mondd meg neki. Viszont semmit ne csinálj meg helyette. Szembesülnie kell vele, hogy elfogy a tiszta tányér, ha nem mosogat, és reggel elkésik, ha nem találja meg a gyerekek cipőjét, mert este nem rakták a helyére.

Egy hét után üljetek le megint, értékeljétek ki a tapasztalatokat, és módosítsatok, ha kell.

2017. okt. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
75%

- Ezt làttàk otthon

- Lustàk, kényelmesebb a kanapén ülve tvzni és farkat vakarni mint felàllni és kivenni a részüket.

Egyébként azt nézik cselédnek, és azzal bànnak így aki hagyja magàt:) Ilyen esetben az adott nő meg is érdemli.


ALAP , hogy ha 2 ember együtt egy helyen lakik, közösek az anyagi terhek, akkor közös a hàzimunka is. Akinek annyi esze sincs, hogy ezt belàssa, azzal kapcsolatot se kezdtem volna soha. Ennél többre van igényem. Megkérni , kérvényt benyújtani, könyörögni plàne nem fogok, hogy ugyan mosogasson màr el mert 2 napja ott bűzlenek az edények a mosogatóban, és ő a soros, vagy ne dobàlja szét a hàzban a szennyes cuccait, hanem a mosógèpbe tegye, mert nem fognak maguktól belemàszni, én pedig helyette nem csinàlom meg. Èrtelmes felnőtt intelligens ember tudja magàtól is mi a dolga. Ha nem, keressen olyat akit cselédnek hasznàlhat, vagy menjen vissza a mamahotelba. Szerencsére azért léteznek normàlis férfiak is ilyen tèren. :)

2017. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Rengetegszer beszéltünk már arról, hogy segítenie kellene. Annyi a reakció, hogy más is meg tudja csinálni, az anyja három gyerek mellett egyedül is megcsinált mindent. És ha ő a házimunkát csinálja, akkor én meg menjek és csináljam az ő munkáját. Ő abban a hitben él, hogy a házimunka kizárólag a nő dolga. Azért ordította le a múltkor a fejem, hogy nem tudom, hol van az ő pulcsija. De az ágya mellett kéthetes szennyes van, mert nem viszi ki. Én meg azért sem. Szerinte a főzés nem munka,a mosást a gép csinálja, úgyhogy az sem munka.
2017. okt. 26. 08:30
 36/47 anonim ***** válasza:
61%
Klassz férfi, megtartanám.
2017. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Hűha, jó kis férjet választottál. Ezt komolyan meg kell beszélnetek.
2017. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
74%

Nem arról van szó, hogy egy nő nem tudja megcsinálni egyedül, hanem arról, hogy épeszű nő NEM IS AKARJA egyedül csinálni, mert miért kellene? Ennyi erővel lakhat egyedül is, kevesebb a meló 1 ember után, mint 2 után.


Ha nem akarsz egész életedben munka mellett házirabszolga lenni, jobban járnál, ha kidobnád ezt az ősembert. Mert hogy nem férfi, az 100%. A múlt században él, ha azt képzeli, hogy a házimunka a nő dolga. Csak azt felejti el, hogy amikor ez volt a modell, csak a férfiak jártak el dolgozni, pénzt keresni, a nőknek maradt otthon a házimunka, és a gyerekek gondozása.

2017. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Nem is az a lényeg, hogy a nő nem akarja egyedül csinálni. Hanem hogy normális esetben a férfi sem akarja, hogy egyedül kínlódjon mindennel, mert szereti és jót akar neki. Ahol ez nincs jelen ott szerintem az érzelmek sem igaziak.
2017. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazatok van. Érzelmek sincsenek már. Ő azt mondta, már nem szeret. És egyre inkább úgy érzem, én sem szeretem már. Persze, szeretem, mert van egy közös gyerekünk, meg 18 év a hátunk mögött. De egyre inkább érzem, hogy ez kevés.
2017. okt. 26. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!