Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vetnek meg és nevetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetnek meg és nevetnek ki, amiért várunk a házasságig?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom 22. A nyáron lesz az esküvőnk, és addig nem szeretkezünk. Szeretném tisztán odaadni magam neki, és ő is nekem. Miért vet meg és nevez naiv kislánynak ezért mindenki, akivel szóba kerül a téma? Miért kérdőjelezik meg, hogy másoknál van még igaz szerelem? Persze fröcsögnek a romantikus filmekre és regényekre, hogy irreális, ami azokban van, pedig a mi szerelmünk még azokat is túlszárnyalja. Talán erre irigykednek?

Legalább nekünk az egészségre is nagyobb az esélyünk, nem kapunk el mindenféle betegségeket.

Több barátnőm is van, akik évente járnak rettegve nőgyógyászhoz szűrésre, mit ne mondjak, nagyon kellemes lehet még az orvosnak is széttenni, miután fűvel-fával lefeküdtek... A másik barátnőmnek pedig minden antibiotikumszedés után kiújul a gombája, amit az egyik fiútól kapott vszeg még régen. Mindegy, ebbe nem is megyek bele, én nem ítélkezem felettük, én barátkozom is velük, csak nem értem, miért kell degradálni, mert én nem ezt az utat választottam, és a párom sem.


2018. febr. 21. 18:54
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
68%
Olvasva a hozzászólásokat, én is le vagyok döbbenve! Egyrészt az orvosi ismeretek hiánya miatt (gomba) másrészt az orvosi vizsgálat visszautasítása miatt (is). Azért a te korodban már illett volna a nőgyógyásznak szétteni a lábad! Gondolkodtál a fogamzásgátláson? Vagy azt is elutasítod? Aztán te a romantikus XX. század eleji lányregények világában élve valami csodát vársz a nászéjszakától, a csodás beteljesedés reményében! Háát, mintmár tették itt ki kell ábránditsalak! Az a nap tele feszültséggel, és fizikailag, lelkileg kikészül az új asszony. Amikor hajnal 2-3 óra körül ágybakerülsz, annyi erős sem lesz, hogy az eltervezett csábneműd felvesd, és aktiv szereplője legyél a násznak. Ha mégis igy történik, az életed nagy csalódása lesz! Nem fogsz tudni feloldódni, görcsös leszel, fáj, feszít, stb, stb.Arról nem hallottál még a barátnőidtől, hogy az első szex nem igazán élvezetes, és pár alkalommal lehet hogy kifejezetten fájdalmas is, és idő kell hozzá mire a nő is élvezi? És ha nem birtok összecsiszolódni a pároddal? Akkor mit csináltok? Hogy mondod majd el a szüleidnek, nagyszüleidnek, hogy bocsi, de nem jó vele a szex? Száálj le a földre, és ne hidd azt hogy a szerelmetek mindent tulszárnyal!
2018. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!