Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vetnek meg és nevetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetnek meg és nevetnek ki, amiért várunk a házasságig?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom 22. A nyáron lesz az esküvőnk, és addig nem szeretkezünk. Szeretném tisztán odaadni magam neki, és ő is nekem. Miért vet meg és nevez naiv kislánynak ezért mindenki, akivel szóba kerül a téma? Miért kérdőjelezik meg, hogy másoknál van még igaz szerelem? Persze fröcsögnek a romantikus filmekre és regényekre, hogy irreális, ami azokban van, pedig a mi szerelmünk még azokat is túlszárnyalja. Talán erre irigykednek?

Legalább nekünk az egészségre is nagyobb az esélyünk, nem kapunk el mindenféle betegségeket.

Több barátnőm is van, akik évente járnak rettegve nőgyógyászhoz szűrésre, mit ne mondjak, nagyon kellemes lehet még az orvosnak is széttenni, miután fűvel-fával lefeküdtek... A másik barátnőmnek pedig minden antibiotikumszedés után kiújul a gombája, amit az egyik fiútól kapott vszeg még régen. Mindegy, ebbe nem is megyek bele, én nem ítélkezem felettük, én barátkozom is velük, csak nem értem, miért kell degradálni, mert én nem ezt az utat választottam, és a párom sem.


2018. febr. 21. 18:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Mert iszonyat fiatalok vagytok, nulla tapasztalattal beleugrotok a házasságba, ami egy komoly dolog kéne, hogy legyen, nem egy cukorfelhő.

Dokinak szétteni? Szerinted a dokit érdekli a pinád? Napi több tucatot lát, és muszáj járni. Gombát sem csak szextől lehet kapni, sőt(!). És amúgy te ítélkezel

2018. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
51%

Én nem nevetlek ki, főleg ha megalapozott ez a döntésetek. Hogy a ti szerelmetek túlszárnyalja a romantikus filmeket, az nem valami érett elgondolás. Az elhatározásotok szép, csak ahogy látom, nincs mögötte tartalom.

Ha visszamehetnék, én is inkább megvártam volna ezzel a férjemet, kevésbé sérültem volna lelkileg, de sajnos nem így alakult.

Egyébként aki kötözködni akar, az máskor is fog. De próbáljatok kicsit felnőni és érett döntésként házasodni, ne rózsaszín ködből, mert ez nem lesz tartós sosem.

2018. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
76%

Semmi extra, én is kiröhögnélek, mert akkor lesz nagy koppanás, ha szar a szex, de válni is kell. :)


Nem törvényszerű, de exel például olyan rossz volt a szex, hogy eléggé hamar szakítottunk összeköltözés után.


Nektek ez annyival nehezebb, hogy el kell válnotok majd, vagy félrekeféltek - ilyent is ismerek 3 házaspárt.

2018. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
78%

- ha nem paszoltok méretileg, mit teszel?

- ha nem tud kielégíteni, vagy épp minden alkalomkor bőgs majd, mert úgy fáj, hiába az előjáték?

- ha nem áll fel neki?

- ha ő minden nap kétszer akarná, te meg 3 naponta - vagy épp fordítva?

...


Felelőtlenség, amit csináltok, ráadásul olyan beképzelt öntelt pitsa vagy, hogy elképesztő. Azt hiszed, felettünk állsz, mert nem "tetted még szét"? Phej, senki sem vagy!

2018. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
12%

Ne másoktól várj igazolást. Ti így döntöttetek, és kész.

Rajtatok kívül is vannak hasonló gondolkodású párok, csak nem túl sokan.

Az én két lányom (28 és 25 évesek) se feküdt le a leendő férjével esküvő előtt, sőt mással se.

2018. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te egy ostoba vagy! 20 éves létedre komolyan képes vagy így fogalmazni, hogy "nagyon kellemes lehet még az orvosnak is széttenni"?? Hát, elmondom, hogy neked is illő lett volna már meglátogatni a nőgyógyászt ebben a korban legalább egy rutin szűrés miatt.


Egyébként mit csinálsz, ha a nászéjszakádon te is elkapod a hüvelygombát a férjedtől és szét kell tenned a lábad egy orvosnak? :D

2018. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert ezt valami érdemnek tünteted fel. Ha így döntöttetek, a ti dolgotok, magánügy. Nem is értem, miért kell ezt megtárgyalni másokkal. Azt még kevésbé, hogy mi köze az igaz szerelemnek ahhoz, hogy ti nem szeretkeztek.


De a legkevésbé azt nem értem, hogy mit jelent az, hogy ti tisztán mentek a házasságba. Akkor a nászészjaka után mocskosak lesztek?


Ami meg a nőgyógyászt illeti, bizony neked is majd szét kell tenni ott. Ha "tisztán" mész a házasságba, ha nem. A nőgyógyász nem kimondottan a nemi betegségekkel foglalkozik. Nem tudtad?

2018. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha Te nem teszed szét a lábad a nőgyógyásznak, akkor hogyan szeretnél majd szülni? Még ha otthon is szülsz bábával, akkor is nőgyógyász orvosnak kell kísérnie a várandósságot. Nőgyógyászati szűrésre meg igenis el kéne menni évente. A méhnyakrák nem válogat.
2018. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már mindent elmondtak. Azért vetnek meg, mert magas lovon ülsz (ok nélkül), és lenézed, aki máshogy csinálja (azaz kb mindenkit). És azért röhögnek ki, mert álomvilágban élsz, gyerekes vagy, és sötét, mint az éjszaka, fingod sincs semmiről a saját nemi szerveddel kapcsolatban. Mókás lesz így a szex...
2018. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!!


Miért nem reagálsz semmire? Elég gáz, hogy füledet-farkadat behúzva lapítasz...:)

2018. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!