Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vetnek meg és nevetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetnek meg és nevetnek ki, amiért várunk a házasságig?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom 22. A nyáron lesz az esküvőnk, és addig nem szeretkezünk. Szeretném tisztán odaadni magam neki, és ő is nekem. Miért vet meg és nevez naiv kislánynak ezért mindenki, akivel szóba kerül a téma? Miért kérdőjelezik meg, hogy másoknál van még igaz szerelem? Persze fröcsögnek a romantikus filmekre és regényekre, hogy irreális, ami azokban van, pedig a mi szerelmünk még azokat is túlszárnyalja. Talán erre irigykednek?

Legalább nekünk az egészségre is nagyobb az esélyünk, nem kapunk el mindenféle betegségeket.

Több barátnőm is van, akik évente járnak rettegve nőgyógyászhoz szűrésre, mit ne mondjak, nagyon kellemes lehet még az orvosnak is széttenni, miután fűvel-fával lefeküdtek... A másik barátnőmnek pedig minden antibiotikumszedés után kiújul a gombája, amit az egyik fiútól kapott vszeg még régen. Mindegy, ebbe nem is megyek bele, én nem ítélkezem felettük, én barátkozom is velük, csak nem értem, miért kell degradálni, mert én nem ezt az utat választottam, és a párom sem.


2018. febr. 21. 18:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%

"Szeretném tisztán odaadni magam neki"


A nászéjszaka után piszkosnak fogod érezni magad és őt?

2018. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként mióta vagytok együtt? Én hiszek az igaz szerelemben, de nem értem milyen összefüggésben van az igaz szerelem azzal, hogy csak házasság után szexelünk egymással. A mai világban azért ez megdöbbentő, valljuk be. Mi van ha valaki a sokadik kapcsolata után, vagy 30 éves kora után talál rá az "igaz szerelemére" (ez így most elég nyálasan hangzik, de szóval arra a személyre akivel végül leéli az életét vagy legalábbis el tudja képzelni) akkor az tartóztassa meg magát ennyi éven át? Ez nem normális dolog. Persze attól még nyilván nem kell leszopni minden buliba valakit.
2018. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
99%

"Miért vetnek meg és nevetnek ki, amiért várunk a házasságig?"


Talán mert alig titkoltan felsőbbrendűnek érzed magad (magatokat) emiatt?

2018. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vetnélek meg vagy nevetnélek ki, és azt is megtartanám magamnak, hogy miért nem tartom jó ötletnek.
2018. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azon megdöbbennék, ha szóba hoznád, hogy szűz vagy-e vagy sem. (Privát szféra szerintem.)
2018. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért vetnek meg, mert lenézel másokat, akik nem így élnek, mint ti. Egy szerelem nem attól lesz igaz, és egy házasság nem attól lesz boldog, hogy a nászéjszakáig nincs szex. Mellesleg ez a ti magánügyetek, de ahogy másoknak sincs közük hozzátok és senkinek nem kell bírálni titeket, nektek sincs közötök mások nemi életéhez, és ugyanúgy nektek sem kell bírálni másokat, mert másképp élnek, mint ti.


Mellesleg lehet oltári nagy mázlitok, de baromi nagy csalódás is meg válás. Szóval semmi garancia nincs rá, hogy ha nászéjszakáig vártok, akkor együtt fogtok megöregedni boldogan.

2018. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

“én nem ítélkezem felettük,”


Pontosan azt teszed. Előfordult esetleg, hogy az ő életvitelüket méltattad? Mert ha ugyanúgy ítélkeztél felettük ahogyan ők is feletted, akkor érthető ha emiatt kinevetnek.


Mindazonáltal magadnak felelj meg, ha ti ettől érzitek boldognak magatokat, akkor ne mások véleményére adj. Az emberek szeretik ha nekik van igazuk, és sérti az önérzetüket ha valaki elítéli őket. Ezért nem értenek egyet veled.

2018. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell erről másnak tudnia egyáltalán? Ez pont két emberre tartozik.
2018. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%

A nászéjszakán az égvilágon semmire nem lesz sem időtök, sem energiátok, hidd el férjes asszonyként tapasztalatból mondom mindezt! :)

Izzadtak lesztek, fáradtak, nyűgösek, a lábatok dagadt lesz és érezni sem fogjátok, a csípődet megterheli a ruha súlya és fájni fog, a hajad tele lesz hullámcsattal, de energiád nem lesz kiszedegetni, inkább bevállalod, hogy szétnyomja a fejed stb...nem túl ideális egy első szexre! :D

Másnap ott lesz még a fél rokonság, akikkel foglalkozni kell, vissza kell menni az étterembe, pakolni, fizetni, rendezkedni stb...

Ha biztosak vagytok egymásban és az érzéseitekben, akkor nem értem mire vártok, de ti tudjátok...:) Én biztos beiktatnék egy ilyen helyzetben egy 2-3 napos wellnesst, ahol egymásra tudtok hangolódni, nincs zavaró tényező, és megtörténhet köztetek a csoda! :)

Hidd el a szex után még közelebb kerültök egymáshoz, mind testileg, mind lelkileg...:)


Amúgy az is típusfüggő, hogy ki mennyi tapasztalatra vágyik mielőtt elkötelezi magát egy életre egy valaki oldalán. A szex szuper dolog...:)

Én személy szerint több, mint 20 férfival voltam együtt, mielőtt rátaláltam volna a férjemre, és ebből semmit nem bánok, ő is hasonlóan nagy étvágyú volt, mint én, és pont emiatt vagyunk jó páros, mert kiéltük magunkat, nincs bennünk kíváncsiság meg hiányérzet...:)


Nem túl ideális, mikor évek múltával a szerelemből átalakult szeretetet legyőzi a kíváncsiság és egy szexi 3. fél megjelenése...


Egyébként pedig nagyon feszültnek tűnsz, kedves kérdező, ezt pedig könnyen lehet, hogy az elfojtott szexuális vágy okozza, ami így 20 éves kor környékén teljesen természetes dolog, szerintem ezt ideje lenne mihamarabb orvosolni, mert ki fogsz készülni az esküvői előkészületektől. Hidd el a legbirkább természetű nő is képes kiborulni a finishre. Nyárra egy idegbajos félőrültté fogsz válni, ezt tanácsosabb lenne megelőzni! :)

2018. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
99%
Már csak az “alap intelligenciád” miatt nem kötném össze veled az életemet, nem azért mert még nem szexeltél és hűű, de “csodás vagy”. Aki ennyire gy@gy@, h azt sem tudja, h betegségeket nem csak szexuális úton lehet kapni, plusz a nődoki előtt természetes dolog, h szétteszi valaki a lábát, ráadásul siralmas is, h még ennyi idősen meg sem látogattad őt, mert a “tisztaságod” nem véd meg a betegségektől, amihez szex sem kell... Úgyhogy “csillagos ötös” a felelősségedért. Fő, h “tiszta” vagy. Ez legyen a legnagyobb gondod ;)
2018. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!