Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez normális egy házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy házasságban?

Figyelt kérdés

A szüleimről van szó. Tudom,hogy már nagyon régen nem volt közöttük semmi szexuális kapcsolat,mert anya nem akarja. Ez még talan normális,bár nem egészséges.

A nagyobb baj,hogy anya megengedte apának,hogy "megoldja mással" csak titokban. Viszont ha tud ezzel a tudattal élni,akkor valószínű nem szereti apát,inkább csak megszokta.

Ezek mellett apa folyton veszekedni akarna,anya próbál hárítani,de nem sok sikerrel. Anya azzal a szöveggel jön,hogy az elégedettség meg a boldogság ugyanaz és,hogy ő elégedett ember. Viszont nem boldog és szerintem apa sem.

A válás lenne a megoldás vagy inkább viseljék el egymást? Én értem,hogy a szerelem elmúlik,de szerintem ez már nem normális és aggódok értük.



2018. máj. 29. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sokan csak anyagi megfontolasbol vannak egyutt.

Az en szuleim mar egy joideje kulon szobaban vannak de anyam egyedul nem tudna megelni, hazat fenntartani, szamlat fizetni stb. Ha a hazat eladnak akkor egyikojuk se tudna venni az arabol normalis hazat vagy lakast.

2018. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez nem tartozik rád.


Ahogyan te sem fogod nekik majd kiteregetni a saját szexuális életedet, mert magánügy.

2018. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia ebben a cipőben járok Én is szoval az asszony 4 éve amiota megvan a lányom nem ad lukat. mult hét kedden elvitte lányom 400 km tolem hoy Ő csak ugy es csak akkor jon vissza ha az ő lukát elfelejtem reszelni végleg....... Én vszont monogam vagyok es nem akarok ugy dugni hogy utana meg az asszony mellé fekszem esetleg elotte reszelek..... szoval ez igy qurvagáz.............
2018. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja es az exferjenek 15 evig nemadott lukat mielott hozzam nem koltozott volna..............
2018. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tartozik rad a szuleid intim elete, torodj a magad dolgaval!
2018. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!