Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszélhető rá a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhető rá a férjem a gyerekre?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy nem akar az elejétől fogva, sokáig azt gondoltam, elfogadtam a döntését, ne legyen gyerek.

Aztán a házasság után arra gondoltam, hátha.

Mert előtte házasságról sem akart hallani, mégis elvett (magától kért meg), mi lenne, ha a gyerek-témában is változás állna be?


Van esély? Vagy állítsam vissza az agyamat a no child üzemmódba? De mi van, ha 10-20 év múlva megbánom? Akkor már rég késő lesz, közelebb vagyok a 40-hez már most is, mint a 30-hoz.


Ne mondjátok, hogy váljunk el, nemrég házasodtunk csak össze, és nekem nem akárkitől kell gyerek, hanem a férjuramtól.



2018. jún. 21. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha magától nem akar, akkor ne akard erőltetni.

Az elejétől kezdve nem akarta, neked miért csak most jut eszedve, hogy ez mégse oké??

2018. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Azt hiszem próbáltam megfelelni neki, mivel nagyon szerettem.

Szeretem.

Nem akartam elveszíteni, ezért próbáltam meggyőzni magam, nem is olyan fontos a gyerek.

2018. jún. 21. 17:11
 3/24 iamaveryniceguy ***** válasza:
98%

Keress másik férfit basszus. SOHA nem erőltetünk rá senkire gyereket. Ebből jó még soha nem sült ki.


Oké, teherbe ejt. Ő nem fog foglalkozni a gyerekkel. Kvázi egyedülálló anya leszel. Jó lesz ez így?


10-20 év múlva tuti megbánod a gyerek témát ebben a házasságban. Vagy így (hogy nem lesz) vagy úgy (hogy lesz).


Nem értem az embereket, hogy miért nem tudják felmérni a vágyaikat. A gyerekvállalás teljesen olyan dolog, hogy közösen kell róla gondolkodni és igen, szakító ok, ha az egyik akar és a másik nem.

2018. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Férjurad.. Rábeszélés a gyerekre.. Szép házasság lehet ez is. Tudtad h nem akar? Mi a kérdes,ne vedd be a tablettát ennyi,a nők annyira b.tááák..
2018. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha már elvett, akkor lassan felhozza a gyereket is. Főleg ha van ismerősötök ahol babáznak, akkor ő is elgondolkodik.


Sajnos én az ellentéted vagyok: azzal szívtam, hogy a "no-child" partnereim egyszer csak akartak gyereket. 30 fölött valami bekattan. Csak azt vettem észre, hogy dicsérgeti a kolléga kisgyerekét "milyen aranyos", "milyen kis pupák", "milyen mókás". Aztán simogatja a hasam mosolyogva, majd mondogatja, hogy de jól állna a nagy pocak. Mire leesett már tervezgette, hogy rendezzük át a kisszobát, hogy a gyereknek tökéletes legyen.

Ez6t 2 férfi is eljátszotta velem.

Úgyhogy van okod reménykedni. De az első esetben a kolléga kisgyereke volt az indító inger. Akkor jött rá, hogy ő apa akar lenni mégis.

2018. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradtál vele, ha tudtad, hogy másképp gondolkodtok, házasságról, gyerekről?
2018. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, de így jártál, előre kellett volna mérlegelned.

Most 3+1 lehetőséged van:

- vársz tovább, hátha egyszer majd akar

- elválsz és vállalsz mással gyereket

- elfogadod hogy nem lesz gyerek

+1 amiből még jó soha nem sült ki: ráerőlteted (rádumálod vagy teherbe esel a tudta nélkül) ezzel vállalva, hogy vagy elhagy, vagy csak simán rossz lesz a családi életetek

2018. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Nincs nagyobb szerelem mint ami a gyerekedhez kot es ezt akkor fogod majd megtudni amikor 10ev mulva esetleg megcsal v szetmentek mert kiszerettetek egymasbol.
2018. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem akar gyereket?
2018. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Még most időben ki tudsz szállni!
2018. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!