Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszélhető rá a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhető rá a férjem a gyerekre?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy nem akar az elejétől fogva, sokáig azt gondoltam, elfogadtam a döntését, ne legyen gyerek.

Aztán a házasság után arra gondoltam, hátha.

Mert előtte házasságról sem akart hallani, mégis elvett (magától kért meg), mi lenne, ha a gyerek-témában is változás állna be?


Van esély? Vagy állítsam vissza az agyamat a no child üzemmódba? De mi van, ha 10-20 év múlva megbánom? Akkor már rég késő lesz, közelebb vagyok a 40-hez már most is, mint a 30-hoz.


Ne mondjátok, hogy váljunk el, nemrég házasodtunk csak össze, és nekem nem akárkitől kell gyerek, hanem a férjuramtól.



2018. jún. 21. 17:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20.


Senki nem tartott pisztolyt a kérdező fejéhez, hogy ha neki mindenáron gyerek kell, akkor olyanhoz menjen aki nem akar gyereket.

Ha kell neki, keressen mást, de ne erőszakolja rá a férjére a gyereket sem azzal, hogy nyaggatja, sem azzal, hogy pl szándékosan titokban teherbe esik és kész tények elé állítja. Nem jár jól! Sem a nő, sem a féje, sem a gyerek.


Amúgy meg nem gondolom, hogy bárki "megelégszik" kutyával, macskával. Hogy jön ez ide???? Aki kutyát, macskát akar nevelni, annak az lesz, aki gyereket akar, az meg csinál, elmegy spermabankba, vagy örökbe is fogadhat. Pont.

2018. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha vele akarsz maradni, fogadd el, hogy nem lesz gyerek. Három ember életét teheted tönkre, ha kierőszakolod...
2018. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21 felreertettel. En valas mellett voksolok es olyat keresni akivel hasonloak a celjaik.

A kutyasmacskasat pedig arra irtam h nagyon ritka h a gyerekre vágyók at tudjak teleportalni a szeretetuket kutyara macskara es annyival megelegszenek, gyerek hijan.A nagy tobbseget orokre marja belulrol h akart de nem lehetett.

2018. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%

23. Az ilyesmi elfogadàsa ( szeretne de nem lehet gyereke) döntés kérdése.

Èrző emberek pedig egyszerűen szeretik az àllatokat, kutyàt macskàt... aki mellette van évekig, gondozza , neveli stb.

Hidd el, egy kutya elvesztèse tud durva fàjdalmat okozni! Ugyanúgy lehet hozzàjuk kötődni, szeretni őket. Èn csak tudom, fél éve vesztettem el az egyik kutyàm a hàromból, majdnem 12 év utàn. Hetekig minden nap ràm jött a síràs. Nagyon nehéz időszak. Mai napig is bőven megesik, bàr ritkàbban... Attól, hogy egy àllatról van szó, még simàn szeretheti úgy egy ember, mint màs a gyerekét. Kinek mi a fontos...

Pl van aki gyereket nem akar egyàltalàn mert nem szereti őket, vagy nem tud velük azonosulni , nincs hozzà türelme stb , kutyàt vagy macskàt viszont szeretne. Lehet hàborogni, hogy " csak" egy àllat, lehet ezért lenézni embereket, bàr ez , a megértés intelligencia kérdése.

2018. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!