Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszélhető rá a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhető rá a férjem a gyerekre?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy nem akar az elejétől fogva, sokáig azt gondoltam, elfogadtam a döntését, ne legyen gyerek.

Aztán a házasság után arra gondoltam, hátha.

Mert előtte házasságról sem akart hallani, mégis elvett (magától kért meg), mi lenne, ha a gyerek-témában is változás állna be?


Van esély? Vagy állítsam vissza az agyamat a no child üzemmódba? De mi van, ha 10-20 év múlva megbánom? Akkor már rég késő lesz, közelebb vagyok a 40-hez már most is, mint a 30-hoz.


Ne mondjátok, hogy váljunk el, nemrég házasodtunk csak össze, és nekem nem akárkitől kell gyerek, hanem a férjuramtól.



2018. jún. 21. 17:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azért nem akar, mert szívből utálja őket. Okát nem mondja, sosem bírta a gyerekeket.
2018. jún. 21. 17:50
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

Tudtad, hogy nem akar gyereket, mégis vele maradtàl, hozzàmentél. Ha tovàbb nyaggatod, simàn elhagyhat ha megunja. Ha a tudta nélkül szàndékosan teherbe esel és kèsz tények elé àllítod, szintén otthagyhat a francba, màr gyerekkel a nyakadban, vagy csak szimplàn nem törődik majd vele, se veled , éli vilàgàt. Akkor meg az lesz a bajod... Egy ilyen élet a gyereknek se jó. Gondold meg, hogy a leendő gyereked érdekei szàmítanak vagy a te önző vàgyaid.


Mérlegelj mi a fontosabb. A férjed akit elvileg szeretsz, vagy egy meg se született gyerek? Ha gyerek kell mindenàron akkor keress màst. Ha erre a pasira ràerőlteted a dolgot, a hàzassàgod fogja bànni. Nem feltétlenül kell elhagynia ahhoz, hogy egy kalap szar legyen az egész életetek és azt kívànd bàr okosabb lettél volna.


Nàlunk én nőként nem vàgyom gyerekre. A férjem viszont elfogadta, mert fontosabb vagyok neki. Eleve így vett el. Soha nem erőltette ràm, nem akart ràbeszélni. Hamar rà is jött, hogy jobb gyerek nélkül:).

2018. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor ezt miért nem fogadod el?
2018. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
2018. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

Waaaaa ha utalja a gyerekeket es ezt igy ex katedra kijelentette akkor veletlenul se szulj neki, emberekre nem lehet a sajat donteseinket rakenyszeriteni mert ez mindig visszaut. Egy gyerek az iszonyat melo ket embernek is nemhogy egynek, es ha ejjel sir akkor te kelsz fel hozza ô meg majd kozli h “a te problemad, te akartad” es amikor mar egy honapja nem alszol es zombie vagy de o demsontral h o ezt nem valasztotta akkor barmennyire is cukker a kolyok utalni fogod a ferjed, magas azert mert rakenyszeritetted, a gyereket pedig koloncnak eled majd meg akinek ha a szemebe nezel a hazassagod csodje nez rad.


Szoval vagy szulsz masnak, vagy elhagyod mas opciot nem nagyon latok. A ferjem nalam sem akar mert neki mar van egy kamasz fia az elozo hazassagabol, en pedig ezt elfogadtam es kivaloan elvagyok gyerek nelkul is. Nagyon szeretjuk egymast, ô a tarselekem es gyerek nelkul tudok elni-nelkule nem.


Nem erzem ezt aldozatnak mert helyette nyaralunk, bekesen alszunk.....es baratok, programok stb. Az egesz csak dontes kerdese.

2018. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

Ismerek olyat, akit rábeszéltek. Most mit mondjak?

Boldogtalaul vergődik a házasságában, a gyereket ugyan szereti, de türelme nulla, minden apróságért ordít vele...

A kedves feleségnek meg mindne energiája arra megy rá, hogy fenntartsa a környezetükben a "szép kis család" illúziót.


Kell ez neked?

2018. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Fordítsuk meg a kérdést:


Hogyan lehet téged lebeszélni a gyerekről?


Érzed a problémát? Butaság volt hozzámenni, úgy, hogy már az elején kijelentette, hogy utálja a gyerekeket, és nem akar. Mitől változna meg a véleménye?

A házasság teljesen más, mint egy gyerek. Lényegében sokaknak "csak egy papír", lehet, ő is így gondolta. A gyerek összehasonlíthatatalanul nagyobb felelősség.

2018. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtam, hogy nem akar az elejétől fogva, sokáig azt gondoltam, elfogadtam a döntését, ne legyen gyerek."


Ez esetben úgy mentél hozzá, hogy elfogadtad, nem lesz gyerek, így nem igazán "pattoghatsz" amiért tényleg nincs/nem is lesz.

Ezt mi itt nem tudjuk megmondani, hogy mit csinálj. Mérlegelned kell, ha ez egy jól működő házasság, akkor neked megéri-e ezt eldobni azért mert egy nem létező valaki miatt nagy a vágyad, vagy nem lesz gyereked de marad egy irigylésre méltó kapcsolatod.


A személyes ismeretlen véleményem az, ha ez egy ritka harmonikus kapcsolat, akkor nem dobnám el egy olyan személy miatt aki nem is létezik, meg se fogant még. Mi lesz ha elhagyod, és majd nem tudsz teherbe esni? Benne van a pakliban. Akkor se igaz kapcsolat, sem gyerek.

Szerintem nem attól teljes valaki élete hogy gyereket vállal élete során.

2018. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18. Nagyon igazad van. Teljesen egyetértek!
2018. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg nagyon keves az olyan hazaspar aki harmonikus kapcsolatban el vegig egyutt egy teljes eletet.Ha ezt nezzuk,benne van a pakliban h a "gyerek legyen-ne legyen miatti harc" v vmi mas problema felorli a kapcsolatot (hiszen egy eleg sarkalatos pont 2 ember kozos eleteben), kozben a Kerdezo kifut az idobol es ott all majd egyedul gyerek es parkapcsolat nelkul.... aki akar gyereket,szuljon,de minimum probalja meg.Kesobb megbanja,ez 99%ban biztos.Az az 1% talan megelegszik kutyakkal,macskakkal,keresztanyasaggal,de a kerdes mindig mardosni fogja h mi lett volna ha a Hufnagel Pistihez ment volna felesegul, aki szereti a gyerekeket.
2018. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!