Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan elvárás, hogy havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan elvárás, hogy havi 312 munkaóra után, még legyen kedvem otthol házimunkát végezni?

Figyelt kérdés
Heti hat napot dolgozom, napi 12órába, feleségem pedig heti négyszer 8órát. Miután hazajövök este a munkából őszintén már semmihez sincs kedvem, csak zuhanyozni és aludni. Feleségem azt vágja a fejemhez, hogy elege van, hogy sose csinálok itthol semmit, és hogy a házasággal nem rabszolgának szerződött.

2018. jún. 29. 21:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az utolsónak, a feleséged társas magányban él. Valamit csak találnál a lakásban, amit te is ki tudnál takarítani. Az én férjem is ennyit dolgozik, van 3 gyerekünk, és én igaz, hogy itthon vagyok a babával és beleférne minden az időmben, de most is ő főz. Hiába este ér haza hétközben, ha van mosatlan, elmosogat, vagy felsöpör. Ennyit te is meg tudnál tenni szerintem. És így bőven marad időnk egymásra.
2018. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, amikor már állni nem bírtam, akkor is elment a zokni a szennyesbe, a zsepi a kukába, a tányér a csap alá. Nem hisztiztem, hogy nekem három főállásban kell helyt állni, mind a munka, mind a gyerekeim, mind házastárs. Akkor adtam fel, amikor a kimerültség végével ömlött a vér az orromból, estem össze, és a nagy probléma az volt, hogy mi lesz a vacsorával.... És utólag azt mondom agyon kellett volna ütni, amikor hagytam, hogy a fejemre nőjön, mert jajjj pici férfi...

Amióta egyedül vagyok nem vagyok kimerült, és a két fő állás is tényleg jól esik.

Az a férfi, aki a házimunka miatt nyávog, az önmagára igénytelen, próbáld ki milyen egyedül vinni a háztartást, pláne ha a társasházad max annyit foglalkozik veled, hogy jocakat...

2018. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Mindketten dolgoztok, és te is ott laksz, tehàt kutya kötelességed neked IS, hogy hàzimunkàt végezz. Ha nem tetszik, lehet bejàrónőt fizetni, munkahelyet vàltani!

Èn heti 4 napot dolgozom 8 óràban. A férjem 4 vagy ritkàn 5 napot melózik hetente 10 óràban, az 5. napot túlóraként fizetik meg és csak akkor van, ha épp nincs elèg ember. Havonta 1-2x 10 ezerért/ alkalom 2-4 óràt szombatonként dolgozik màshol is. Mégis mindketten visszük a hàztartàst mert mindketten itt lakunk és se hàzi rabszolga se cselédje nem vagyok, ahogy ő sem az nekem. Neki ez a természetes, munka és hàzimunka mindkettőnknek. Èn ( mivel ő többet dolgozik, én többször vàllalom be a mosogatàst, és én csinàlom meg a könyvespolcok portalanítàsàt is) A többi dolog: wc, kàd pucolàs, takarítàs, felsöprés, felmosàs, teregetés stb, mindent csinàl ő is amikor ő a soros ( heti vàltàsban csinàljuk) . Dolgozott 12 óràban heti5 napot is, akkor is kivette a részét a hàzimunkàból.


Te szimplàn kifogàsokat keresel és piszok lusta vagy. Te vàllaltad ezt a melót! Nem az ő hibàja. Az, hogy vàllaljon nagyobb részt oké de az nem jelenti azt, hogy te csak terpeszkedsz otthon a seggedet vakarod és semmit nem csinàlsz! Miért kéne a feleségednek csinàlni mindent mikor ő is dolgozik? Nem kéne! Te egy lusta disznó vagy. Az asszony helyében réges rég dobtalak volna. aztàn élj retekbe fulladva vagy menj a mamahotelba.

2018. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

Igen elvárás. Mert te is ott élsz, eszel.koszolsz, stb.


Most gyakorlatilag hazamész, az.általa kigányplt lakásba, megdugod és alszol, de ennyi.


Cselédnek tartod és ugy is viselkedsz vele, én már rég elhagytalak volna.

2018. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Heti hat nap 12 órába az csak nálam lesz 288 munkaóra 1 hónapban? o.O
2018. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Munkamegosztás - otthon is.
2018. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Paromnak fel olvastam ezeket a hozzaszolasokat,az uzeni amig ide irtok,addig el lehet mosogatni ,takaritani.
2018. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
😂Utolsó, akkor húzzál mosogatni!
2018. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!